|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   premalo pije
10.2.2011 14:51:08   
mkbk
Odkar smo ukinli flaško naš tamal skoraj nič več ne pije... pa bilo kaj mu dam. Prej je po flaši tankal kot zmešan. Zdaj je star 2,5 let in brez flaške že kake pol leta in je tekočino stisnil na minimum. Spije en kozarec 2 dl v celem dnevu in to je to. Pa sm probala vse fore, od slamic do sokov, čajev, raznih kjut kozarčkov flašk za vodo raznoraznih, ni da ni. Skakat za njim, ga pustit pri miru, da sam pove. ništa. Če ga fehtam spije tist kozarček, če ne pa nevem če še tistega rajši nebi... user posted image

Pa vem, da je ful mamic že govorilo, da imajo te probleme, samo takrat je bila proi nas še flaša aktualna in žal nisem memorirala, če se je dal kaj pametnega v zvezi s tem naštimat user posted image ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: premalo pije
10.2.2011 14:55:12   
3jeMi
jaz sem malemu kupila Aladdina, mu notri dam čaj, vodo, sok... postavim na njegovo mizico in pije... včasih na opozorilo, včasih, ko sam zagleda stekleničko...

http://hood.si/izdelki/steklenicke-za-vodo/aladdin/aveo-steklenicka-za-vodo-0-35l-modra.html

(odgovor članu mkbk)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: premalo pije
10.2.2011 14:56:20   
Katy78
Naš tudi ne pije kaj dosti, mu pa nonstop ponujam. Redki so dnevi ko spije 2x2dcl. Glede na to, da so plenice polulane, se ne sekiram, po moje dobi zadosti tekočine. Skoraj vsak dan dobi tudi kakšno juho in to je tudi tekočina. 

(odgovor članu mkbk)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: premalo pije
10.2.2011 15:13:20   
kristinaj
na mizo mu daj kozarec in noter nalij pijače, malo da ne poliva. pusti mu na mizi na dosegu roke in ga vsake toliko opomni da popije...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu mkbk)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: premalo pije
10.2.2011 16:12:31   
Hope2
Mi imamo sicer ravno kontra problem in moramo skoraj da skrivat kozarce in vodo pred njimuser posted image .

Se pa strinjam s kristinaj. Plastični kozarc (mogoče kak risani junak), čist malo vode, mogoče zraven priloži barvne slamice in naj ima to stalno na dosegu.
Naš recimo ne sme videt flašk na cucelj (te navadne od radenske ali jane, 0,5 ali 0,25), če to vidi, potem se s tem cucljem tako dolgo igra, da tudi po 0,5 l naenkrat spije. Mogoče še s tem probaš

Če normalno lula, urin ne smrdi, pa itak ni panike, tekočino dobi tudi z juh, sadja, zelenjave, omak.... V tem primeru naj ima vedno na dosegu, pa ga nič silituser posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: premalo pije
10.2.2011 17:23:05   
Doll
Se ne strinjam da če normalno lula da pa tako pustiš.To ni zdravo dolgoročno gledano.Ti si mama in najdi nek način da bo otrok dobil tekočino v svoje telo!jaz sem svojemu kar z brizgo ,ki jo dobiš pri daleronu dajala. Na vsake 10-15 min sem mu tudi dajala po požirek-dva soka itd. Se je sčasoma navadil več pit. Vsekakor pa ni zdravo in ne poslušat drugih,češ da če ok lula da je potem uredu. To ni res

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: premalo pije
10.2.2011 18:06:55   
mkbk
Hvala za odgovore...Doll, na brizgo sm dons probala user posted image pa noče več kot 5 ml, tko da to no go, samo tudi sicer mu na 15 min res nimam časa dajat, razen, če bi blo kaj zares barobe zaradi tega premalo pitja (mamo še enga dojenčka doma....)

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: premalo pije
17.2.2011 14:35:29   
Blueeyes
jz ji glih s tega razloga nočem ukint stekleničke... k če pije s kozarčka se vedno polije... na zna počasi pit, ampak vedno full nagne na hitr in polsedica itak da je vse mokro... pa mogoče če ne bi vidla stekleničke tko k zdej, da tud ne bi hotla tok pit. zdej ve da ma strekleničko skoz na istem mestu, pa vsakič k gre mimo malo spije.. tko da na dan spije cca po 1l tekočine

(odgovor članu mkbk)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: premalo pije
21.2.2011 9:10:06   
soncek3
Mi smo tudi ravno iz tega razloga, ker malo pije (in ima probleme s kakanjem) še vedno na steklenički.user posted image . Pa bo stara 2,5 leti. Ko pije iz kozarca, popije požirek dva in to je to. Ko ji dam flaško (1,5dl) pa spije skor vse. Sicer najrajši ima mleko (zmešam z vodo), ampak ji uspem uturit tudi flaško čaja.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: premalo pije
21.2.2011 9:14:31   
soncek3
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

jaz sem malemu kupila Aladdina, mu notri dam čaj, vodo, sok... postavim na njegovo mizico in pije... včasih na opozorilo, včasih, ko sam zagleda stekleničko...

http://hood.si/izdelki/steklenicke-za-vodo/aladdin/aveo-steklenicka-za-vodo-0-35l-modra.html


3jemi sem ravno prejšnji teden zasledila te flaške. Lahko poveš, kje se jih lahko kupi? Imajo navaden navoj zgoraj al kako drugače; oz. široko grlo ali kak nastavek?user posted image

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?