|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prenehanje jemanje AD in zanositev
2.6.2014 18:42:00   
Anonimen
Pozdravljene,

prejšnji mesec sem prenehala jemati AD in sedaj delava s partnerjem na otročku. Z mano je vse ok in tudi mislim, da v kolikor zanosim bom zdržala. Ad- je sem jemala leto in pol.
Sem se psihično in fizično zelo pripravila.

Ginekologinji bi zaenkrat ne omenila, da sem jemala Ad-je. Ali ima katera izkušnje, če bi lahko jemanje v preteklosti lahko karkoli vplivalo na plod. Sem tudi kadilka in tudi s tem sem prenehala mesec nazaj.
Tako, da potrebujem vaše izkušnje kaj lahko pričakujem.

Hvala,
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prenehanje jemanje AD in zanositev
2.6.2014 19:04:24   
petea
Morda bi bilo dobro vsaj nekaj tednov jemati folno kislino in druge vitamine.

Za AD pa bi verjetno le bilo smiselno, da poveš G, da si jih jemala. Lahko, da ti bodo nosečniški hormoni toliko vplivali nate, da ve, da te mora malo bolj spremljati. Tako med nosečnostjo kot po njej.


Ker tu ne gre več samo zate, ampak mora biti skrb in pozornost obeh usmerjena v otroka. Za to pa mora zdravnik vedeti čim bolj natančno pomembne dejavnike o tebi, ki bi lahko vplivali na potek nosečnosti in morebitne težave.

< Sporočilo je popravil petea -- 2.6.2014 19:05:58 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prenehanje jemanje AD in zanositev
2.6.2014 19:36:03   
morski delfin
To že delam. Ali se mi lahko katera javi, kako je nosečnost potekala in ali je potrebno še katere preiskave

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prenehanje jemanje AD in zanositev
2.6.2014 21:09:58   
bskrle
za AD bi jaz povedal, a hodiš kaj na kontrolo? Jaz sem to naredila sama in se mi je ponovila

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu morski delfin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prenehanje jemanje AD in zanositev
3.6.2014 11:18:03   
Anonimen
In ne bi ji povedala zaradi..... ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prenehanje jemanje AD in zanositev
3.6.2014 19:10:03   
morski delfin
Kdaj pa si nehala, pred nosečnostjo?

Saj bom verjetno povedala ginekologinji. Prej mi mora uspeti zanositi.

Zanima me, če se med nosečnostjo čuti še kakšne posledice jemanja Ad-jev. Kar sem brskala po internetu, so mnenja zelo deljena.
Nekaterim se zelo poslabša, nekateri so pa v 9 nebesih.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prenehanje jemanje AD in zanositev
4.6.2014 22:37:28   
Anonimen
AD jemala pet let pred zanositvijo, pa sta bila nosečnost in poporodno obdobje zame velik izziv, veliko večji, kot sem si predstavljala, saj sem se imela za zelo močno. Tako, da se dobro pripravi in si zagotovi podporo partnerja na vseh ravneh. Lahko te kaj preseneti. Vsekakor pa obvesti svojo ginekologinjo o tem, brez pomislekov. Da ti bo znala pomagati, če bo treba.
Vpliv AD na načrtovano nosečnost- mislim, da nima vpliva- lahko pa za ziher povprašaš dr.Pušenjaka na MON ABC GINEKO.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prenehanje jemanje AD in zanositev
4.6.2014 22:38:09   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

AD jemala pet let pred zanositvijo, pa sta bila nosečnost in poporodno obdobje zame velik izziv, veliko večji, kot sem si predstavljala, saj sem se imela za zelo močno. Tako, da se dobro pripravi in si zagotovi podporo partnerja na vseh ravneh. Lahko te kaj preseneti. Vsekakor pa obvesti svojo ginekologinjo o tem, brez pomislekov. Da ti bo znala pomagati, če bo treba.
Vpliv AD na načrtovano nosečnost- mislim, da nima vpliva- lahko pa za ziher povprašaš dr.Pušenjaka na MON ABC GINEKO.


AD sem prenehala jemati pet let pred zanositvijo- malo čudno sem napisala.:)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?