|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pretirani obiski v P
4.5.2009 19:23:38   
FLASK_A
Zdravo!

Ali je katera že imela izkušnjo s tem, da je k sosednji postelji ob treh prišel naval obiskov in kaj je storila?

Jaz sem svoje obiske že omejila na minimum, itak naju bodo z user posted image imeli čas gledat doma. Kaj pa lahko naredim, če bo pri "cimri" cel kraval user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pretirani obiski v P
4.5.2009 19:24:39   
muška
počakaš da obiski minejo. Kaj češ ti zdaj delat reduser posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pretirani obiski v P
4.5.2009 19:25:23   
Anonimen
Pojma nimam.

Lahko ji poves, da so obiski namenjeni obiskom in ne galami. Da porodnisnica ni gostilna ampak porodnisnica. Ce ji ne bo jasno, pa lahko kaksno zapojes, ko bo ravno zaspala. No, ne vem, tole si zmisljujem.

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pretirani obiski v P
4.5.2009 19:27:31   
Anonimen
Sicer lahko pogledas, kaj pise v hisnem redu poronisnice. Postojnska npr. pravi takole :"• Iz zdravstvenih razlogov in obzirnosti do drugih porodnic vas prosimo, da imate pri sebi največ dva obiskovalca hkrati. "

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pretirani obiski v P
4.5.2009 19:29:47   
mamica2009
A so obiski sploh dovoljeni v sobah porodnic? V naši P so obiski na hodniku

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pretirani obiski v P
4.5.2009 19:30:15   
FLASK_A
Saj ne gre za red- ob galami čist živčna ratamuser posted image Sej obiski so razumljivi, samo da se ti jih pa ful komadov noter nabije k samo eni mamici pa se režijo pa veselijo kot da ni nobene druge v sobi- evo, tukej bi pa kar glavo zgubila user posted image

Pomoje bi kar svojo štruco vzela pa šla v ono sobo, ki je vedno prazna- soba za obiskeuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pretirani obiski v P
4.5.2009 19:37:13   
gita10
Takrat ko sem sama rodila sem doplačala za nadstandardno sobo- sem pa imela cel kup komplikacioj po porodu in sem ležala tam skoraj cel mesec. Doplačilo je bilo okrog 1000 sit na dan. Ne vem koliko zdaj stane ampak takrat se vsaj meni ni zdelo dosti za konfort, ki ti ga takšna soba ponuja. Mir, svoja kopalnica, svoj Wc, televizija, telefon, hladilnik.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pretirani obiski v P
4.5.2009 19:46:42   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Takrat ko sem sama rodila sem doplačala za nadstandardno sobo- sem pa imela cel kup komplikacioj po porodu in sem ležala tam skoraj cel mesec. Doplačilo je bilo okrog 1000 sit na dan. Ne vem koliko zdaj stane ampak takrat se vsaj meni ni zdelo dosti za konfort, ki ti ga takšna soba ponuja. Mir, svoja kopalnica, svoj Wc, televizija, telefon, hladilnik.


To je dobra varianta, če bi se mi kaj pri porodu zakompliciralo in bi res rabila mir in tišino.
Drugače mi pa mal družbe čist paše, samo kake veselice ne bi imela ravno v sobiuser posted image

Bom pogledala hišni red, dobra idejauser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pretirani obiski v P
4.5.2009 19:51:31   
Katjusa
v celju so tud taka pravila, da največ dva obiskovalca pri eni.... no pa se teha nihče ne drži ko sem bla jst so mel v sosednji sobi cel mešani zboruser posted image user posted image user posted image user posted image če bi blo to v moji sobi bi cimri oz njenim gostom rekla če so lahko na hodniku al pa bi še raje poklicala sestro in povedala da me moti takšna galama...

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pretirani obiski v P
4.5.2009 22:07:50   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Zdravo!

Ali je katera že imela izkušnjo s tem, da je k sosednji postelji ob treh prišel naval obiskov in kaj je storila?



niti opazila nisem oz. me ni motilo. Itak to ne traja cel dan. Popoldne je res ponavadi več obiskov, kar je pa razumljivo ob tako lepem dogodku. user posted image






(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pretirani obiski v P
4.5.2009 22:09:41   
pokica_
Pri nas v MS P imajo tudi tak red, da so obiski na hodniku...in otročka pripelješ s posteljko na hodnik. Porodnice pa imajo v sobi mir. Je prav tako, že zaradi tega, če gre katera otroka previt, podojit, itd.
Bi blo pa res neprijetno imet obiske v sobi. Enako je urejeno tudi na ginekološkem oddelku.

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pretirani obiski v P
4.5.2009 22:35:45   
Anonimen
Sem dobila na obisk 10 ljudi (najožji) in smo šli kar lepo v igralnico. To je itak preveč ljudi nakmal, sam kaj pa sem hotela? Ko sem prišla nazaj v sobo, sta imeli cimri vsaka po 2 obiskovalca in je bil zrak v sobi kljub odprtem oknu obupen.,user posted image sem šla kar nazaj ven iz sobe. 

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pretirani obiski v P
4.5.2009 22:42:16   
Najaa
Haha, se že vnaprej bojiš, koliko bo imela cimra obiskov? Ah, boš že potrpela, tiste tri dni pa res ne bo hudega. Drugače jo pa vprašaj, če ima vedno toliko folka na obisku.
Kar se tiče nadstandardne sobe - v Lj ni nek velik komfort.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pretirani obiski v P
5.5.2009 9:25:37   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Haha, se že vnaprej bojiš, koliko bo imela cimra obiskov? Ah, boš že potrpela, tiste tri dni pa res ne bo hudega. Drugače jo pa vprašaj, če ima vedno toliko folka na obisku.
Kar se tiče nadstandardne sobe - v Lj ni nek velik komfort.


V LJ jih sploh nimajo, razen če ni v tistem času malo porodnic in je plac. V takem primeru izraziš željo, da bi bila sama in te dajo v sobo, kjer boš sama. Vendar glede na vso gužvo v zadnjih letih, do tega težko prideš. Jaz sem imela blazno srečo, da so me po porodu dali v prazno sobo, da sem otroka dala na zizo in pa spat, jaz sem še pojedla škatlo piškotov in pol za par urc zaspala, proti jutru pa sem že dobila cimro. Pasalo je v nulouser posted image .
So mi pa šli obiski od cimer na živce, ker je bil slab zrak, če sem odprla okno, pa so se bunile, da jim piha po dojenčkih, a moj je bil najbližje oknuuser posted image . Najhuje pa je, če še pripeljejo male otročke na obisk in ti pol letajo po sobah, se derejo.... (ne vsi, da ne bo pomoteuser posted image ).

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pretirani obiski v P
5.5.2009 9:46:18   
JaLuca
Jaz sem tudi omejila obiske na minimum. Naslednji dan po porodu sta prišli babici in dedek, en dedek komaj hodi, tako da ni prišel, user posted image  in seveda prva pikica. Pa niso bili celo uro, pol urce.
No drugi dan sem tako vedla, da bodo vsi najožji prišli, saj je bila tudi nedelja, ampak sem jim strogo rekla, da dva pri postelji, ostali naj zunaj na dvorišču naj čakajo. Tako da so se kar celo uro menjavali. Še enkrat je sestra noter pogledala, pa je vidla, da sta res dva pri postelji.
Sem pa jim že pri prvem porodu rekla, da na obisk lahko pridejo stari starši, ostali pa naj čakajo, da prideva domov. Pa niso ubogali. Da bi jih včasih user posted image . Ampak prvič sem imela srečo, da sem bila sama v sobi, ker ni bilo gužve.

Je pa cimra, tudi imela probleme, k njej so hodili res ob čudnih urah, pa še to bolj proti večeru. Pa se je jezla na njih preko telefona, pa tudi ko so prišli jih je skregala, da te naj vsaj pridejo, ko je za to določena ura, ne pa izven tega časa. Pa še daleč niso bili doma.

No ja, pri meni so vsaj upoštevali uradni čas.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pretirani obiski v P
5.5.2009 10:35:49   
copka
Ce te ful moti, povej kaksni sestri. Ce ne bo hotela, omeni hisni red.

Mene je tega tudi malo strah, da bom ful utrujena, potem bom pa se 3 ure morala poslusat galamo- mi bo glavo razneslouser posted image

_____________________________

Na sveze zaljubljena...v mojega Sebastiana

(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pretirani obiski v P
5.5.2009 11:31:21   
rija
No, edino obiski so bili moteči v Feldbachu. Ko sem rodila, je bilo tak polno, da nas dobesedno niso imeli kam dat in nas je bilo 6 v sobi.

Avstrijke obožujejo obiske in bila je cela štala v sobi. Jaz sem šla enostavno do glavne sestre, povedala, da me strašno motijo horde ljudi v sobi in takoj so po ozvočenju povedali, da naj se obiski umaknejo na hodnik. In takoj so prinesle neki listič za pritožbe, prosile, naj ga izpolnim, ker se  kao tudi same borijo proti obiskom po sobah.

Torej ne biti tiho. Jaz nisem mogla ne v miru počivat, ne podojit.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pretirani obiski v P
5.5.2009 13:09:28   
Čebel@
sem rodila v ljubljani in takrat je bilo omejeno na bratce/sestrice in može.....smo bile pa 3 v sobi s tem da je ena od cimer rodila 5 otroka in da so prišli na obisk vsi 4 otroci+mož,k nama z drugo pa le možeka.......pa smo lepo preživele,ker se itak takrat obadaš s svojim  user posted image  in svojim obiskom

naj te ne skrbi že zdej to

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pretirani obiski v P
5.5.2009 13:24:53   
totimato
Najbolj pomembno je, da se ne sekiraš. To je slabo za štruci, za mleko in za tebe, ker te tako-ali-tako še čaka poporodna depresija.

Vzami štruco, pojdi na kratek sprehodek, pokaži ji drevesa. Če pa res ne gre drugače pa reči sestri. V Ptujski porodnišnici so sestre same delale red, kar mi je bilo všeč.

lp

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pretirani obiski v P
5.5.2009 15:26:50   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Haha, se že vnaprej bojiš, koliko bo imela cimra obiskov? Ah, boš že potrpela, tiste tri dni pa res ne bo hudega. Drugače jo pa vprašaj, če ima vedno toliko folka na obisku.
Kar se tiče nadstandardne sobe - v Lj ni nek velik komfort.


V LJ jih sploh nimajo, razen če ni v tistem času malo porodnic in je plac. V takem primeru izraziš željo, da bi bila sama in te dajo v sobo, kjer boš sama. Vendar glede na vso gužvo v zadnjih letih, do tega težko prideš. Jaz sem imela blazno srečo, da so me po porodu dali v prazno sobo, da sem otroka dala na zizo in pa spat, jaz sem še pojedla škatlo piškotov in pol za par urc zaspala, proti jutru pa sem že dobila cimro. Pasalo je v nulouser posted image .
So mi pa šli obiski od cimer na živce, ker je bil slab zrak, če sem odprla okno, pa so se bunile, da jim piha po dojenčkih, a moj je bil najbližje oknuuser posted image . Najhuje pa je, če še pripeljejo male otročke na obisk in ti pol letajo po sobah, se derejo.... (ne vsi, da ne bo pomoteuser posted image ).



Ko sem bila jaz v P nazadnje, sem bila nasproti sobe, kjer je bila notri samo ena postelja in tej so rekli nadstandardna soba. user posted image  In soba je bila malo manjša od moje, kjer sva bile notri dve.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pretirani obiski v P
5.5.2009 15:41:25   
J.L.
meni ni bilo niti do mojih obiskovalcev, kaj šele da bi prenašala druge. sem bila po porodu totalno izmučena, nesposobna za zero, cimra ki pa je porod prestala bp, pa je na veselo sprejemala obiske od jutra do večera, pa ne samo svojcev, pač pa od ostaliih nosečk z drugega oddelka, s katerimi je še dan prej ležala. sem misla da pop...... meni ni bilo do ničesar drugega kot počivanja, kar pa seveda ni bilo možno, če so čvekale klepetulje neprestanoma, pa še njena mala se je drla ko vrana vsako noč. user posted image
sem komaj čakala da pridem z dojenčico domov, da si končno spočijem.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: pretirani obiski v P
12.5.2009 18:11:14   
xerox
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Zdravo!

Ali je katera že imela izkušnjo s tem, da je k sosednji postelji ob treh prišel naval obiskov in kaj je storila?

Jaz sem svoje obiske že omejila na minimum, itak naju bodo z user posted image imeli čas gledat doma. Kaj pa lahko naredim, če bo pri "cimri" cel kraval user posted image



Točno to se je zgodilo meni. K sosednji postelji jih je prišlo 11. Čisto zares. Od teh 11 jih je imelo 5 fotoaparate in so hodili okol in okol postelje in blicali in se krohotali na ves glas. Men se je skor zmešal, jaz pa čist živčna ker sem se ful matrala z dojenjem, tamau se je drl kot zmešan in na koncu ga sploh nisem mogla podojiti ampak so mi prinesli AM. Potem sem jo pa vprašala, če bodo jutr tud vsi prišli, pa ji je blo kr mal nerodn, pa je neki klicarla in potem drugi dan ista pesem, le da jih je bilo zdaj samo... 8user posted image .

In sem se odločila, da naslednjič tudi slučajno ne bom tiho.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: pretirani obiski v P
17.5.2009 18:25:45   
stuhica
morm rečt da jaz samo srčno upam da ne bo kake gužve, in da bom lahko ponovno sama v sobi z svojo novo štručko...user posted image ker meni je bilo super ko sva bila z tamalim čist sama na Jesenicah, tako da upam da ne bo gužve, če pa bo bomo pač mogl potrpet, je pa res zelo neprijetno, ker včasih ljudje s ekr natrpajo v sobo po par komadov, potem je pa še slab zrak, preveč glasno vse, to  me je osebno  zmotilo, ko sm bila na  G oddelku 2x po IMN pa ni ravno prijetno...je pra tko da niti ne moreš pač nič rečt... je pa tkao da se določeni ljudje na to pač ne ozirajo...

_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: pretirani obiski v P
17.5.2009 23:17:25   
2mak
Jaz sem bila pred tremi leti sama v sobi (Lj), ker ni bilo gužve. No, štiri dni sem bila sama, dva dni pa je bila z mano samo ena mamica brez otročka, ker ga je imela na intenzivni (je pasalo malo počvekat z njo). Meni je bilo super in zelo sem si želela obiskov, ampak tudi nismo pretiravali, ker sem bila sama utrujena od čvekanja. Čez par dni grem spet rodit in glede na gužvo, ki je baje v lj porodnišnici, verjetno ne bom imela te sreče, da bi bila sama v sobi. Ampak se ne ukvarjam preveč s tem... Ravno 11 okoli ene postelje pa je vseeno malo prehuda, se strinjam... No, sporočim čez kak teden...user posted image

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: pretirani obiski v P
21.5.2009 16:26:57   
clara23
No, ko sem jaz rodila, so k "cimri" navalili vsi sorodniki, tetke, strički, bratranci in ne vem kdo še vse..jih je bilo ene 20 zihruser posted image user posted image . Meni se je to zdelo zelo moteče, saj so bili v sobi oz. so se kar izmenjavali tudi 2 uri tako da še podojiti nisem mogla v miruuser posted image . Pa kaj čem...sem pač zdržala tiste 3 dni pa je bilo, se mi pa zdi skrajno nesramno..

(odgovor članu 2mak)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?