|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pri pitju se poliva
20.6.2007 8:16:35   
monika30
Pozdravljene!

Imam enoletnika, ki se pri pitju čisto polije. Očitno preveč potegne in kar ne more popit, zlije ven.

Sprobali smo že flaške, čudežne lončke. Seveda ga že učimo piti iz kozarčka, ampak tega zelo malo spije.

A ima katera še tak problem in kakšne lončke uporabljate, da po pitju otročki niso čisto mokri?

Hvala za nasvete.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pri pitju se poliva
20.6.2007 9:29:29   
DANVARI
trenutno je edina praksa, da ji dajemo samo vodo, da če je že mokra da vsaj ni umazana. user posted image

Bo že pogruntal kako se stvari streže, malo vaje pa bo, mi smo še bolj na začetku user posted image

< Sporočilo je popravil DANVARI -- 20.6.2007 9:30:38 >

(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pri pitju se poliva
20.6.2007 11:04:02   
eya
Vaja, vaja, vaja. Jaz mu dajem za pit iz kozarčka, s tem, da mu ga še jaz držim. Včasih se tudi še polije. Ja, pa še vbedno pije tudi iz flaške.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pri pitju se poliva
20.6.2007 11:49:52   
Bonnie_RR
Moj tamali se že na začetku ni veliko polival, vseeno pa se je večkrat kaj pocedilo in sem mu zato takrat skoraj vedno dajala vodo. Drugače pa bo z malo vaje kar hitro polivanja dosti manj oz. nič.user posted image Kozarček mu pa js še vedno malo podržim.

Lp



_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pri pitju se poliva
20.6.2007 13:33:11   
monika30
Ja, mi smo tudi iz čaja prešaltali na vodo user posted image  user posted image .

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pri pitju se poliva
20.6.2007 13:39:30   
Jančika_
Naša dva se celo nalašč polivata in režita zaraven kot pečena mačkauser posted image . Tavečji je enkrat, ko je bil star kako leto in pol, tako lepo "popil" cel lonček vode, potem smo pa z mokrimi ritmi ugotovili, da je vodo spljuval v tiste luknje na usnjenem kavču, ki nastanejo od okrasnih gumbov. Izpustil ni niti ene vdolbine na celem kavčuuser posted image . Ja nič, vodo za pit, pa je škoda pol manjša....

(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pri pitju se poliva
5.7.2007 14:39:41   
bt08
Probej po slamici,mi smo ga pol kar na slamico navadli.Sedaj je začel zadrževat pijačo v ustih pa se dela norca da bo pljunil.
Kaj vse se ne spomnijo teli malčki!user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pri pitju se poliva
10.7.2007 22:02:01   
MAJDA22
Zdravo!

Pri nas je bil v uporabi kozarček Tupperware. Uporabljala sta ga oba sinova skoraj do leto in pol starosti. Pri tem kozarčku se tudi ne poliva. Otrok pa sam pije toliko kot hoče.
LP!

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...