|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pričakujemo || v letu 2023
5.2.2023 8:27:30   
Bonbonnie
Aaaa tu ste se preselili!Jaz ceprav se nisem oglasala, vas spremljam redno. Tako da Alsa3, cestitkee 😍😍 ne se sekirat glede tega da ni znakov, jaz sem na zacetku bila v paniki ali je vse vredu ker nic nisem cutila, no 2 tedna pozneje pa sem pristala v bolnici zaradi pretiranega bruhanja in dehidracijo. Sem kr celi teden tam kampirala 🫠 zdaj pa sem ze skoraj v 12t, v cetrtek mam ze nuhalno.Ostalim zelim veeeliko srece in vam drzim pesti da bo cimprej ratalo. Ma sigurno bo ❤️❤️


(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pričakujemo || v letu 2023
5.2.2023 11:01:35   
Alsa3
Bonbonnie hvala ☺️ ma res sploh nimam nobenega obcutka da sem noseca, vsake toliko me spomni ko me kaj spika v jajcnikih 🤷‍♀️ tko da sploh ne dojemam se 🙈 jst imam marca sele prvi pregled, tko da se bom se nacakala

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pričakujemo || v letu 2023
14.3.2023 13:37:23   
Brincyka
Haha nisem opazila novega foruma 🙈. Ta mesec nisem sigurna kdaj je bila O. Sem pa zdaj sodeč po aplikaciji 7 dni po O, po sluzi pa bi rekla da je bila 2- 3 dni nazaj in sem zdaj zmedena čist. user posted image

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pričakujemo || v letu 2023
14.3.2023 13:40:33   
Brincyka
Imam pa danes neke čudne "bolečine" tako, da možno da sem res približno 7 dni po O. Tole s sluzjo me samo zmede, tudi po prejšnjih ciklih vidim da po sluzi meni ne gre skozi..očitno tega ne znam ocenit..

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pričakujemo || v letu 2023
16.3.2023 13:33:51   
Pikafna
Meni tudi ta sluz ni čisto jasna. Se mi enako dogaja, da jo zagledam tudi kasneje, pa mi tudi ni šlo čisto skupaj s testi.
Drugače pa, se še ne upam preveč veselit.. ampak malo imam boleče prsi, pa malo špikanja v jajčniku in me je danes malo firbec matral, sem 3 dni pred pričakovano M naredila test in sem zagledala šiiiibko črtico na dveh testih 🥰 

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pričakujemo || v letu 2023
16.3.2023 13:55:17   
Brincyka
Ooooo a res 🤗 to je dober znak 🥰 jaz zdaj nevem točno kdaj bi morala pričakovat..po testih sodeč sem imela okoli 7 in 8 dne po O rahle krče in zatezanje v spodnjem delu trebuha..bolj intenzivno kot ponavadi..prsi me pa vedno bolijo pred M..tako da zdaj čakam in upam na najboljše..

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pričakujemo || v letu 2023
17.3.2023 9:06:49   
Brincyka
Pikafna si ponovila test? 

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pričakujemo || v letu 2023
17.3.2023 20:26:51   
Pikafna
Brincyka, držim pesti, da je tudi pri tebi ta mesec uspelo in poročaj tukaj kako bo naslednje dni! :)
Jaz sem pa danes naredila še CB test in sem res zagledala plus 🥰 se mi zdi, da sploh še ne dojemam, pa še dosti strahu je zaradi prejšne nosečnosti, ampak mamo to 💪

user posted image

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pričakujemo || v letu 2023
17.3.2023 20:48:25   
Alsa3
Pikafna cestitke 👏😊

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pričakujemo || v letu 2023
17.3.2023 20:57:13   
Pikafna
Alsa3, sem ravno prebrala tvojo objavo v oktoberckih 😔 mi je tako zal 😔 ti pa enako, kot si sama zelis, privoscim, da bi se uredilo samo od sebe sedaj naprej, ker iti v P, je res se dodatna muka.Drzi se in zaluj tako kot cutis, da je prav.

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Pričakujemo || v letu 2023
17.3.2023 21:18:31   
Alsa3
Pikafna hvala ☺️ sem kar vredu, sem ze pred prvim pregledom cutila da nekaj ni vredu tako da sem se imela cas "pripravit" na to (kolikor se pac lahko), zelim si samo da se cimprej konca vse skupaj 😒 tebi pa lepo nosecnost 💪

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Pričakujemo || v letu 2023
17.3.2023 22:48:12   
Brincyka
Čestitam 🥰🥰🥰🥰..Alsa3 drži se 💪

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Pričakujemo || v letu 2023
18.3.2023 12:27:37   
Brincyka
Jaz imam občutek da tudi tokrat ne bo nič..imam že rahle krče že drugi dan in pritisk v spodnjem delu trebuha in stegnih..sicer M še ni..naj bi jo dobila v ponedeljek..včeraj in danes sem naredila test ki je -..je res da nisem delala z jutranjim urinom sicer..imam pa zadnje dva cikla precej krajša kot ponavadi..

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Pričakujemo || v letu 2023
20.3.2023 12:45:59   
Pikafna
Brincyka, kako kaže? 🤞🤞
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Pričakujemo || v letu 2023
21.3.2023 7:37:02   
Brincyka
Danes je prišla M 😓

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Pričakujemo || v letu 2023
21.3.2023 10:05:59   
Alsa3
Brincyka zal mi je 😔
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Pričakujemo || v letu 2023
21.3.2023 10:32:12   
Brincyka
Zdaj sem si nabavila fertilup če bo kaj pomagalo..je katera kdaj to jedla? 

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Pričakujemo || v letu 2023
21.3.2023 13:22:33   
Pikafna
Oh, tudi meni je žal Brincyka :(

Sem pa razmišljala o tem, če bi kaj dodatno začela jemat v naslednjih mesecih, če ne bi uspelo in sem ravno fertilup mislila. Sem kar nekaj pozitivnih feedbackov slišala

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Pričakujemo || v letu 2023
21.3.2023 13:44:33   
Brincyka
Jaz drugače jem vitamin c, cink, magnezij, omega3, folno, občasno še q10..v fertilup imaš pa vse to v 1 tableti..škoditi najbrž ne more

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Pričakujemo || v letu 2023
21.3.2023 13:45:45   
Brincyka
Mi je pa zanimivo, ker ko sem spraševala Pušenjaka za eno drugo dopolnilo, ki ravno tako vsebuje krom, mi je napisal, da kroma ne bi priporočal..pa je to dopolnilo meni priporočila ginekologinja..

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Pričakujemo || v letu 2023
21.3.2023 14:28:26   
Alsa3
Na te zadeve se jst ne spoznam, nisem nikoli nic jemala, mogoce najbolje da pogledas po kaksnih forumih in bos videla z cim so bile najbolj zadovoljne, sem ze pozabila kako dolgo se trudis zanositi? 

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Pričakujemo || v letu 2023
21.3.2023 14:31:59   
Brincyka
Prou aktivno ene pol leta..zdi se mi kot cela večnost..sicer sva brez zaščite od lanskega marca..baje pa da je vse ok 🤷‍♀️ je pa res da kak mesec gre kar mimo..

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Pričakujemo || v letu 2023
21.3.2023 14:48:22   
Alsa3
Ja vem kako je, ze sam mesec se vlece ko cakas ce bo plusek 🙄 in ko se ti zdi da si ze tako blizu pride M in spet od zacetka 😒 upam da se ti kmalu izpolni zelja 💪

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Pričakujemo || v letu 2023
2.4.2023 20:55:18   
Brincyka
A je katera med ovulacijo zakrvavela? Meni se je to zgodilo prvič..najprej 7.dan ciklusa ampak možno da je bilo to še malo od M ker je bilo bolj roza rjavkasto..danes ko naj bi bila O pa sem imela malo krvavega izcedka, bol kot sveža kri

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Pričakujemo || v letu 2023
4.4.2023 16:18:48   
Alsa3
Brincyka kako si? So se krvavi izcedki nehali? Meni se to se ni zgodilo 🤷‍♀️ izgleda da sva na tem forumu ostali sami, jst sem pa cisto razdvojena ne vem ce si se zelim otroka 😒 prej sem imela res zeljo, ma zjutraj ko sem se zbudila sem razmisljala kako bi bilo fajn imeti se enga, predno sem zaspala isto,... sedaj pa ne vem vec, en dan ja drug dan ne 🙄 povhno glavo imam vsega, sory ker te morim z mojimi tezavami 🙈

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?