|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   privat varstvo
10.8.2005 13:58:43   
Wahoo RR
Počasi bi rada začela iskat privat varstvo. Pa me zanima kako naj se tega sploh lotim. Po oglasih mi je po pravici povedano kar čudno iskat. Zdej sem 3 ženske poklicala in mi že sam način pogovora ni bil všeč.

Ne vem sicer kaj sem pričakovala...Po naravi sloh nisem komplikator, sam ene osnove in prijaznost a mislim da bi take osebe morale imet.

Sepravi na kaj naj bom pozorna, koliko otrok naj že ima itd...

Moja bo stara takrat 1 leto...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   privat varstvo
10.8.2005 14:20:46   
tinčica
jaz sem tud najprej mislila dat privat pol so me pa cene čist na rit vrgle, od 60.000sit naprej:ups::ups:, sem pa dobila enih par ponudb ena še čist frišna, ampak te mi je zelo žal ker se mi zdi da je gospa ful ok, sem se ful dolg pogovarjala z njo in je bila tako kul. če te kaj zanima ali pa za tel. št. me privatkaj.

drugač imam pa tud jaz slabe izkušnje s pogovorom, ene so take da komaj kaj rečejo potem pa vlečem iz njih besede....

lp

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   privat varstvo
10.8.2005 14:40:45   
Wahoo RR
ja, vem da je drago, samo midva nimava druge možnosti...če delam popoldan, delam do 23-tih, mož pa do 22-tih...Če sva dopoldan je ok...

Rabila bom itak samo z 4 ure, ker tako bom tudi delala...pa še to ne pomoje za cel mesec...dostikrat se namreč z možem samo zamenjava doma...

Tko da mislim da več kakor za vrtec ne bom dajala...ampak kot sem rekla...vrtec odpade, ker ni možno...

A je ta tvoja gospa iz Lj. ? Če je mi prosim pošlji številko na privat :)

Hvala lepa

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   privat varstvo
11.8.2005 21:20:48   
frutka_
Kaj pa izmenski vrtec oz. popoldanski vrtec. Gotovo obstaja tudi kakšna skupinica?

lp

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   privat varstvo
11.8.2005 22:21:27   
Wahoo RR
v Lj. so popoldanski vrtci...ampka kokr vem samo do 21-te ure...kar spet ne pride v poštev...

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   privat varstvo
15.8.2005 10:14:04   
babylove
Jaz sem ravno ta mesec iskala in našla zasebno varuško. Postavljala sem pa takšna vprašanja:

:metulj: izkušnje
:metulj: stroški
:metulj: ali kuha za otroka in kaj kuha (sveže pripravljene stvari, zmrznjene stvari, kupljeno hrano, tradicionalne žgance ali dunajski s pomfrijem)
:metulj: ali ima vso potrebno opremo (posteljo, stolček za hranjenje, igrače, voziček)
:metulj: ali vozi otroka naokoli z avtom (tega jaz ne dovolim, razen v primeru zdravstvene urgence). če dovoliš vožnjo z avtom, se prepričaj o ustreznosti avtosedeža in zavarovalni pogodbi.
:metulj: ali sprejme tudi bolnega otroka in ali najde zamenjavo v času njene bolezni (in ali je pogosto bolna)
:metulj: kdaj je predvidela svoje proste dni, svoj dopust in ali bi ga vzela v varstvo občasno tudi ob sobotah in kak praznik
:metulj: ali čuva več otrok, starost teh otrok (idealno je, če čuva malo starejšega od tvojega, tako tvoj hitreje napreduje in se uči od njega)
:metulj: kako poteka dan pri njej, kakšen urnik bo imel otrok, kakšne aktivnosti bodo počeli
:metulj: kakšno ima prakso, če pride po otroka nekdo, ki ga ne pozna (jaz sem napisala seznam oseb, ki lahko pridejo otroka iskat, in se bodo morali izkazat z osebnim dokumentom - nisem paranoik, ampak je dejstvo, da dandanes otroke kradejo)

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   privat varstvo
15.8.2005 17:22:10   
Wahoo RR
najlepša hvala , babylove :bravo:

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
Kdo so otroci, ki nimajo alergij in niso b...
Večina se nas z veseljem spominja odraščanja, pri katerem je bilo igranje v blatu in pesku vsakdanja dejavnost in pogost...




Spanje pri babici in dedku
Zoja Lara

Pri kakšni starosti je primerno, da otrok prvič prespi ločen od staršev?

pri 1 letu (51%)

pri 2 letih (19%)

pri 3 letih (18%)

ko je star 6 let ali več (11%)


Število vseh glasov: 636

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!