|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   problem-ček- nujno
21.7.2006 11:29:54   
klavdyk
hojla,
se opravičujem če je podobna tema že bila. Zadnjo M se imela konec maja. ko bi jo mogla junija dobiti pa sem jemala 4 dni Primolut-nor za prestavitev menstruacije. zdaj sem pa naredila test in je pozitiven. ali lahko vplivajo tablete na mojega babya

hvala

_____________________________

GREGOR 05.03.2007
GAŠPER 11.04.2009
JAKOB 18.04.2013
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: problem-ček- nujno
21.7.2006 11:49:00   
muha1
Pomojem ne bi smelo. Vseeno pa se posvetuj z svojim gin.
Pa prijetno nosečnost user posted image

(odgovor članu klavdyk)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: problem-ček- nujno
21.7.2006 12:04:52   
emaa
Mislim, da ne. Čestitke za pozitiven rezultat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: problem-ček- nujno
21.7.2006 13:13:38   
koala
Oprosti, ne bi te želela strašiti, pamka na priloženem listku piše, da je treba pred jemanjem Pimolut-nor-a izključiti nosečnost in da je v nosečnosti kontraindiciran.

Jaz bi definitivno stopila do G in razložila v čem je problem.
Pa srečno.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: problem-ček- nujno
21.7.2006 13:19:32   
koala
ŠE enkaj, kar citiram priloženega listka:
....Če posebne okoliščine to zahtevajo, lahko menstruacijo odložimo ali pa sprožimo prej. Mnogo bolje pa jo je premakniti na zgodnejši čas s progestagen-estrogensko kombinacijo, ker je zanositev praktično izključena zaradi zavrtja ovulacije. Nasprotno temu, odlaganje menstruacije zahteva uporabo Primolut-nor v času, ko je zahtevana izključitev nosečnosti s trenutno poznanimi metodami problematična. Ta metoda je primerna samo takrat, ko je zanositev v ciklusu, ki ga podaljšujemo, DOBESEDNO IZKLJUČENA.

Pojdi k ginekologu!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: problem-ček- nujno
21.7.2006 13:41:39   
srki
Vsekakor se posvetuj s tvojim G ali pa kar s osebnim zdravnikom.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: problem-ček- nujno
21.7.2006 13:44:31   
klavdyk
hvala za odgovore

sm klicala danes za pregled-pa mi je rekla sestra, da naročujejo šele septembra-če imam pa težave pa naj pridem prej. bom verjetno vprašala v lekarni, če je lahko kaj narobe. sem brala nekje na enem forumu, da dajejo G Primolut za nosečnost al tako nekako.
a mogoče ve katera kaj o tem?

lp

(odgovor članu klavdyk)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: problem-ček- nujno
21.7.2006 14:15:18   
Sulfinija
Ojla!

Meni je moja G dala primolut za tri M ,ker mi po SICI ureja nazaj ciklus,ker se mi je zmešal.Tabletke začnem jemati 16.dan od M in jih pijem deset dni.Če ne nastopi krvavitev po 2-3 mi je naročila naj pridem na test,da izključimo nosečnost in šele pol lahko nadaljujem z tabletkami.Torej posvetuj se raje z G da ne bi bilo kaj narobe z vajino user posted image .In iskrene četsitke za user posted image .

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu klavdyk)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: problem-ček- nujno
21.7.2006 15:41:57   
koala
Pri nosečnosti ga ginekologi sigurno ne predpisujejo, saj je tudi v priloženam listku eden izmed razlogov za prenehanje jemanje Primolut-nor tudi nosečnost.
Rekla si, da si poklicala ginekologinjo pa si povedala v čem je problem, saj v lekarni ti lahko svetujejo, a mislim da je najbolj obrniti se na lečečega ginekologa.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: problem-ček- nujno
21.7.2006 17:03:55   
Bety
Mah, 4 tabletke ne bodo naredile cirkusa....ti čestitam na nosečnost in vse bo OK!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?