|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prometna nesreča v torek-loke
18.6.2009 21:59:01   
migrena
v lokah pri blagovici je spet v nesreči umrl motorist star 25 let pa nič kriv ...traktor zapeljal na prednostno cesto...user posted image ..poznam njegovo punco ki je pred leti v prometni nesreči že izgubila moža......sedaj pa še njega......res grozno...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prometna nesreča v torek-loke
18.6.2009 22:06:54   
Anja25
Ja res hudo, grozno user posted image user posted image , samo zakaj motoristi vedno obsojajo druge, nikoli niso sami krivi.
Meni se je enkrat zgodilo, da sem zapeljala iz neprednostne na prednostno cesto in ko sem gledala ni bilo nikogar, ko pa sem speljala je bil zraven mene motorist, komaj sem mu ušla, še danes me je groza.
To je tko, ko pogledaš ga ni, naslednji trenutek pa je že zraven tebe, zakaj? Zaradi hitrosti, ker če bi pripeljal po omejitvah, bi se lahko ustavil, voznik pa bi ga pravočasno videl. Mislim, da bi bilo marsikatero življenje prihranjeno!!
Motoriste v glavnem (ne vse) ubija hitrost. Na žalost je tako!!!

LP

(odgovor članu migrena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prometna nesreča v torek-loke
18.6.2009 22:07:30   
Onasiss
Sem popolnoma breez besed.user posted image user posted image user posted image  Baje je bil traktorist še vinjen. Fant je bil en velik dobrovoljček. Moje sožalje njegovim bližnjim.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu migrena)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prometna nesreča v torek-loke
18.6.2009 23:13:13   
zband
hitri in drzni.
fanta je res škoda,a kaj ko se pobijajo kot za stavo,vem,da je bil dober fant vem,da ga vsi pogrešajo a kaj ko smo vsi user posted image user posted image prehitri.tudi če bi peljal 80 km na uro bi bila tanka linija med smrtjo in življenjem

počivaj v miru in vozi se dalje,kjer koli pač si ....rider.jutri odhajaš pa saj se nekoč spet vidimo

prijatelj tvojih prijateljev

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prometna nesreča v torek-loke
19.6.2009 8:41:03   
Korina1
IZVIRNO SPOROČILO: migrena

v lokah pri blagovici je spet v nesreči umrl motorist star 25 let pa nič kriv ...traktor zapeljal na prednostno cesto...user posted image ..poznam njegovo punco ki je pred leti v prometni nesreči že izgubila moža......sedaj pa še njega......res grozno...user posted image


Punco?user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa fanta sem dobro poznala in sožalje staršem

(odgovor članu migrena)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prometna nesreča v torek-loke
21.6.2009 14:08:28   
Bojana82
Tudi mene je ta nesreča zelo prizadela....

Iskreno sožalje vsem njegovimuser posted image ....

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?