|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prsi kot Pamela Anderson
25.8.2005 22:45:00   
tea01
Punce res je. Pa ne se smejat, ker ni smesno ampak bolece. 2. dni po porodu imam tako velike prsi kot Pamela Anderson. (Pa to mislim resno)Napihnile so se mi in trde so kot kamen. Tezko dojim, zato poskusam iztiskati z elektricno crpalko. Uspeh je zelo majhen.

Kaj naj naredim? kaj mi svetujete?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   prsi kot Pamela Anderson
25.8.2005 22:58:48   
kofetek2010
verjamem in mi je dobro znan ta občutek, samo jaz sem se takrat šalila, da je Pamela moja mlajša sestra :)-

meni je pomagalo, da sem si z rokami čisto počasi iztiskala (drugače sem preveč tulila zraven), ravno tolk, da je napetost popustila, pa tuširanje izmenično z mlačno in mrzlo vodo in malega sem dost pogosto dojila :) in to kar na obeh ob vsakem podoju, kr drugače je čez čas špricalo na vse strani :)

(odgovor članu tea01)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   prsi kot Pamela Anderson
26.8.2005 7:34:11   
puncica
pri meni je bilo isto, to je naval mleka in sem tudi jaz imela take kot bi bila ravno na silikonski operaciji, vse me je bolel, pa nabite ko žoge Bo popusilo po kakih dveh treh dneh, po enem tednu pa sigurno

(odgovor članu tea01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   prsi kot Pamela Anderson
26.8.2005 12:20:50   
dinika
Jaz sem si dala pred črpanjem mleka 10 min tople obkladke na dojke in je pomagalo.

probaj, lp

(odgovor članu tea01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   prsi kot Pamela Anderson
4.9.2005 0:56:02   
Annny
Tea,
to pa dobro poznam in moram reči, da sem tudi sama zaradi tega kar trpela
Še patronažna me je vsakič, ko je prišla na obisk, vsa zgrožena tipala..ja, pa to ne more biti res bla bla..
Po nekaj mesecih se je malo uredilo, ampak v grobem sem imela take probleme kar do konca dojenja- 9 mesecev.
Po svoje mi je kar odleglo, ko sva se s tamalčico nehali dojiti
lp

(odgovor članu tea01)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   prsi kot Pamela Anderson
4.9.2005 8:05:44   
Anonimen
Zeljne liste daj malo gor, da ti odleže. Za kakšnih 15 minutk. Drugače pa bo že...enkrat? Jaz sem tudi imela velike, pa niso hotele takšne ostati ne bi imela nič proti , sam imam pa večje kot pred zanositvijo.

(odgovor članu tea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   prsi kot Pamela Anderson
7.9.2005 9:36:28   
bskrle
Meni je dala G eno pumpico,sem si brizgnila v nos pred podojem, je mleko bolj teklo. Tuširanje toplo, da sprazniš in zmehčaš dojki. Hladno pa pomaga, da nastaja mnaj mleka.Pazi, da ne boš fasala mastitisa!

(odgovor članu tea01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   prsi kot Pamela Anderson
7.9.2005 9:40:34   
Anonimen
Meni so v porodnišnici dali to zdravilo, ki sprosti žleza in je mleko potem teklo. Se pa brizgne v nos cca. 5-10 minut pred črpanjem. Ne morem iti pogledat kako se imenuje ker mala spi!

Saj bo g. že vedel!

BOjana

(odgovor članu tea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   prsi kot Pamela Anderson
11.9.2005 10:56:39   
miška piška
Sprej se imenuje Syntocinon.

(odgovor članu tea01)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?