|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   punkcija vs. horionska biopsia
20.12.2009 0:04:11   
tinas
pozdravljene,

znimajo me izkušnje tistih, ki ste imele punkcijo in kasneje v nosečnosti tudi biopsio horionskih resic. kaj je hujše? se da primerjat bolečino? horionsko sem že imela, punkcija pa me čaka, pa me zanimajo vaše izkušnje...

hvala za odgovore
lpt
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: punkcija vs. horionska biopsia
20.12.2009 13:23:10   
Taddy78
Sicer nisem ravno prava za odgovor, saj sem bila samo na punkciji, pa še to pod narkozo, tako da...user posted image

(odgovor članu tinas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: punkcija vs. horionska biopsia
25.12.2009 21:08:39   
didi85
Mene zanima če se punkcija vedno opravlja pod narkozo ali samo v določenih primerih?

Drugače sem trenutno na inekcijah Diphereline v torek pa začnem z gonalom.

Hvala za odgovor,

Lp

(odgovor članu tinas)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: punkcija vs. horionska biopsia
26.12.2009 12:20:05   
Taddy78
Oooo Didi 85...še malo pa boš tudi ti grela malega pikeca...

Koliko sem prebrala, je odvisno na katero kliniko hodiš...pri nas v Mb se lahko ženska sama odloči ali ji delajo punkcijo pod nazo ali ne, pri Rešu baje nimaš izbire...

(odgovor članu didi85)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: punkcija vs. horionska biopsia
26.12.2009 12:20:40   
Taddy78
Joj kak slabo tipkam...pod narkozo sem mislila, ne nazo user posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: punkcija vs. horionska biopsia
26.12.2009 13:30:58   
didi85
Ja jaz sem tudi v MB pri dr. Vlaisavljeviču. Kaj pa je boljše za izbrati pod narkozo ali ne?

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: punkcija vs. horionska biopsia
26.12.2009 14:32:21   
Taddy78
Po pravici povedano sem se odločila za narkozo, ker sem brala na forumu, pa tudi ena znanka mi je rekla, da baje to ful boli.
To bi znale povedati tiste, ki niso imele narkoze.

Sem pa po ponkciji bila in še sem fuuul napihnjena, pa bolelo me je ko sem se recimo vstala (kot da so me sami jajčniki)...

(odgovor članu didi85)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: punkcija vs. horionska biopsia
11.1.2010 11:10:00   
didi85
Evo v soboto sem imela punkcijo pod narkozo. Nič kaj strašnega edino kar je da zdaj malo težje sedim :). Bolniško pa imaš avtomatsko od dneva punkcije do dneva testa nosečnost torej nekje 2 tedna po transferju.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?