|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rabim recept za črni kruh s semeni
30.5.2013 10:23:56   
Brinčika
Vem da je veliko receptov ampak rabim kakšnega preizkušenega,lahko je iz črne moke s semeni,ovseni,rženi. Hvala in lep dan
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rabim recept za črni kruh s semeni
30.5.2013 10:30:28   
Tippi
Mi ga sicer delamo v kruhomatu, zaenkrat še nisem toliko daleč, da bi ga sama gnetla in pekla, ampak dokler smo s tem zadovoljni, ne bomo menjali user posted image

Zraven, črne, pirine, polnozrnate, koruzne, ajdove, vedno dam še malo manj kot polovico bele moke. smo sicer poskušali tudi brez bele, ampak še zdaleč ni tako dober, kot če ga zmešaš. žlico soli, žlico sladkorja, suhi kvas, obvezno žlico ali dve lanenega olja, olivnega, bučnega. pač tistega ki ti najbolj sede, in na koncu dam še katero od superživil, in seveda semena. bučna, lanena, sončnična, sezam....včasih zmešam, včasih enih več, drugič manj, kakor kdaj. in seveda 400 ml vode (jaz dam 200 mleka, 200 vode)

REcimo za eno kilco (men se zdi, da ga pride toliko heheh) kruha gre takole:
- 200 ml vode (mlačne)
- 200 ml mleka (mlačnega)
- 320 bele moke
- 380 črne moke
- jušna žlica soli
- jušna žlica sladkorja
- suhega kvasa (vrečka je 8 g se mi zdi, jaz dam eno in pol)
- jušna žlica ali dve olja
- 100 g semen

Tako delamo mi s kruhomatom in je vedno vrhunski. Verjamem, da se bo našel še kakšen receptek na to temo, in ni hudič, da ti bo en že sedel user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 30.5.2013 10:31:50 >

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Regratov med
Zdravilna rastlina regrat je poznana vsakemu. Zdravilni so listi, korenina in tudi cvetovi. Iz cvetov lahko pripravite ...
3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?