|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rabljen avto.kje ga dam ocenit ?
10.4.2009 1:45:02   
mojca345
Zdravo,

Z možem prodajava najin stari clio in imava že rezerviranega novega, družinskega. Rada bi ga dala oceniti po eurotaxu, da naju ne bodo nategnili. Avto nama bodo pri prodaji avtomobilov vzeli noter, ne veva pa še za koliko.

Bila sem na avto.net kjer je cenitev, pa sva čakala na geslo pol ure, potem pa še ni delalo. potem sva probala še parkrat, pa sem dobila še ene 4 gesla, pa je na enem pisalo, da ni možen izračun. user posted image

brala sem na forumu koker da na amzs tudi delajo to in da če si član je zastonj. pa sem klicala in so mi dali številko prvo od napačne osebe. pol mi je ta oseba rekla, da kličem na tehničnega. sem klicala pa oni tam tega ne delajo na tehničnem. user posted image user posted image ...groza....pol sem pa iskala na amzs web strani pa imajo samo tehnično cenitev, to pa ni to kar midva iščeva.

prosim če kdo ve kam lahko peljeva avto, da nama ga pošteno oceni. sporočite. hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rabljen avto.kje ga dam ocenit ?
10.4.2009 2:39:42   
megabajt
Poštena cena je tista kolikor bo kupec pripravljen plačati in da bosta tako prodajalec in kupec zadovoljna.
Seveda pa je kupec v prednosti ker ima denar vi pa avto kakor ostalih 2600 prodajalcev. Kupcev pa je precej manj. Torej cena je približno taka kot je primerljiva na avto net -10%

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rabljen avto.kje ga dam ocenit ?
10.4.2009 2:46:20   
mojca345
na žalost ne najdem mojega tipa avta, ker jih je očitno ful malo...

(odgovor članu megabajt)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rabljen avto.kje ga dam ocenit ?
10.4.2009 20:10:34   
glen
Če vam ga bodo vzeli v avto hiši not ,vam ga bodo ocenili manj, kot če bi ga sama prodajale,ker morejo tudi oni kej zaslužit.
Marca smo kupili novo opel zafiro in našega so vzeli not.
Imeli smo C 5 karavan ,l.2003.
Na avtonetu se prodajajo(enaki modeli in enak letnik) po 5800eu  dalj,e po evrotaksu so pa 4500 in tolko smo tudi mi dobili zanjuser posted image

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rabljen avto.kje ga dam ocenit ?
10.4.2009 22:44:05   
Barbara_L
Ojla! Ja kakšnega cliota pa imaš, halo? Je ja najpogostejši SLO avto! Glede cenitve in natega pa takole-izguba časa. Poglej cene, postavi svojo, nato pa se angažiraj, da bo šel avto od hiše. To je to.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rabljen avto.kje ga dam ocenit ?
10.4.2009 22:46:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345

Zdravo,

Z možem prodajava najin stari clio in imava že rezerviranega novega, družinskega. Rada bi ga dala oceniti po eurotaxu, da naju ne bodo nategnili. Avto nama bodo pri prodaji avtomobilov vzeli noter, ne veva pa še za koliko.

Bila sem na avto.net kjer je cenitev, pa sva čakala na geslo pol ure, potem pa še ni delalo. potem sva probala še parkrat, pa sem dobila še ene 4 gesla, pa je na enem pisalo, da ni možen izračun. user posted image

brala sem na forumu koker da na amzs tudi delajo to in da če si član je zastonj. pa sem klicala in so mi dali številko prvo od napačne osebe. pol mi je ta oseba rekla, da kličem na tehničnega. sem klicala pa oni tam tega ne delajo na tehničnem. user posted image user posted image ...groza....pol sem pa iskala na amzs web strani pa imajo samo tehnično cenitev, to pa ni to kar midva iščeva.

prosim če kdo ve kam lahko peljeva avto, da nama ga pošteno oceni. sporočite. hvala


Nasvet. Če imaš kakršnokoli vezo z zavarovalnico , še bolje cenilcem, dobiš hitro informacijo. Oni imajo vse knjige za vse tipe vozil, tak da kar v akcijo. user posted image

(odgovor članu mojca345)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?