|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   radi bi se jih znebili
30.3.2006 22:16:46   
mala maja
danes sem v dnevniku zasledila da bodo v Angliji predno bodo šli reševati nedonošenčka miljonkrat premislili.user posted image user posted image

Dojenčkov rojenih pred 26 t sploh ne bodo reševali.user posted image user posted image user posted image Za vse ostale pa premišljujejo če je to sploh etičnouser posted image user posted image user posted image

ne vem kaj mislijo, zgleda da tam v njihovem parlamentu in na vrhu zdravstva ni nobenega ki bi imel nedonošenčka.user posted image user posted image user posted image user posted image  kako lahko??????????? odločajo o usodi dojenčka ki ne more povedati da si želi ŽIVETI.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
30.3.2006 23:34:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: radi bi se jih znebili
31.3.2006 0:19:46   
KODA
Ravno prejle sem gledala na POP TV angleško oddajo, Z roba medicine.Govorili so ravno o nedonošenčkih.O mamici,ki je  dva otroka rodila,pa oba v 24 tednu in 5 dni.
Pa o mamici z 28 tedensko punčko,ki je imela dihalne težave.Pri obeh primerih je kazalo,kako so se trudili za otroke.
Ti otroci so neverjetni borci.

< Sporočilo je popravil KODA -- 31.3.2006 0:22:50 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: radi bi se jih znebili
31.3.2006 9:02:22   
Janeja
KATASTROFA! user posted image

A so normalni. Saj sploh pojma nimajo o medicini in malih borcih. Danes preživijo že 24 tedenski nedonošenčki in to brez kakršnih koli posledic. Živ dokaz za to sta moja Lea in Sven od b.j.n., pa še veliko drugih poznam.

Sem tako jezna,... user posted image kaj pa mislijo da so. Takole se bodo igrali ž življenji malih borcev, ki so se odločili živeti. Edina beseda, ki je za njih primerna je MORILCI.



(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: radi bi se jih znebili
31.3.2006 9:32:14   
Mojca20
Sem brala v dnevniku ali Nedeljcu, groza!!

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: radi bi se jih znebili
31.3.2006 9:58:10   
bambi
O groza, nimam besed.... Moja pupa se je v 26. tednu rodila mrtva in če bi mi takrat kdo rekel, da obstaja možnost, da preživi, bi naredila vse za to.... da pa potem še en dohtar premišljuje ali bi takšnega otroka rešili, jaz bi po moje doživela živčni zlom in bi mu še lahko kaj naredila..... po drugi strani pa se tako zelo trudijo z različnimi preiskusi, kloniranjem itd....

_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: radi bi se jih znebili
31.3.2006 10:15:39   
anajmad
Nimam beseduser posted image
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: radi bi se jih znebili
31.3.2006 10:52:22   
Gina
Ja, saj Hitler je tudi hotel vse invalide in drugačne s sveta zbrisat, pa mnogo držav nedolgo pred Hitlerjem je imelo celo tak zakon, da jih lahko s sveta spravijo.....uf, jaz sem pa mislila, da so ti časi minili.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: radi bi se jih znebili
31.3.2006 10:54:09   
Maxica
Žalostnouser posted image , upam, da se bodo premislili, oziroma da se bodo ljudje zbunili.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: radi bi se jih znebili
31.3.2006 13:25:37   
lenika
Pa saj niso normalni. user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: radi bi se jih znebili
31.3.2006 15:53:06   
klepetka
ali katera ve,kdaj bo-če sploh bo-ponovitev te oddaje,ker bi si jo rada pogledala.
hvala


_____________________________



(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: radi bi se jih znebili
2.4.2006 21:29:41   
BlankaT
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , le kje si jemlejo pravico, da odločajo o tem. Sram jih naj bo.

_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: radi bi se jih znebili
20.4.2006 17:49:44   
nordcap222
Moj se je rodil tudi v 24 tednu ima kar nekaj težav in kaj. Če ima težave še ne pomeni, da nima pravice živet. Saj to je neverjetno, kaj lahko politika naredi....odloča o življanju in smrti....na tak način!!!!

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?