|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   razvojna amb. ljubljana
15.7.2009 10:09:15   
nadalinka
Zanima me,s katero razvojno amb.in zdravnikom ste zadovoljni v Ljubljani?
Ali nevrofth.uporabljajo žogo in valj pri vajah?
In če morate delati vaje tudi doma?
Kako otrok prenaša fth?

Res hvala za vse informacije....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: razvojna amb. ljubljana
15.7.2009 11:54:53   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: nadalinka

Zanima me,s katero razvojno amb.in zdravnikom ste zadovoljni v Ljubljani? izkušnje imam v MS in MB

Ali nevrofth.uporabljajo žogo in valj pri vajah? Odvisno od potreb otroka

In če morate delati vaje tudi doma? Povsem nepotrebno vprašanja. Seveda, kako pa misliš da otrok napreduje!? Tista ena ura na teden - mesec ni nič v primerjavi z delom doma. Tam ti pokažejo zgolj vaje. No edino če otrok obiskuje fth samo zaradi podaljšanja, potem ti ni treba doma nič delat.

Kako otrok prenaša fth? največkrat je zraven jok


(odgovor članu nadalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: razvojna amb. ljubljana
15.7.2009 13:38:11   
Andromeda
V razvojno ambulanto hodimo v ZD Bežigrad, z zdravnico Keršičevo smo zadovoljni. Hodimo tudi na fizioterapijo v Črnuče, zaenkrat še nismo delali vaj z žogo/valjem. Vaje je seveda treba delati doma, sicer ni rezultata. Nam se je stanje res zelo popravilo, 1x na teden ali pa še manj kolikor je fizioterapija pa je absolutno premalo, da bi malček napredoval. fizioterapijo naš mali kar dobro prenaša, včasih malo positnari, ko ima vsega dovolj, pa tudi zajoka.

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: razvojna amb. ljubljana
10.8.2009 16:30:08   
soncek.djukelica
smo hodile v ZD Bežigrad k Keršičevi, pa me je na prvem obisku totalno prestrašila in sem imela zmeraj cmk v ustih ko sem šla ponovno! Na fizioterapijo pa sem šla v Moste, in z njo sem bila izredno zadovoljna! 

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: razvojna amb. ljubljana
21.8.2009 21:15:03   
nadalinka
Meni je tudi razumljivo,da se vaje delajo doma,v RA pa so rekli,da ne smemo in da je dovolj 2 uri na teden...

?

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: razvojna amb. ljubljana
21.8.2009 21:26:21   
orka
Bežigrad-Keršičeva.Zelo zadovoljni,vaje izvajati tudi doma,na žogi smo delali vaje za roke,ko otroček pase kravice,ko pa že sedi pa za trebušne mišice in ravnotežje, valj pa je uporabila kot pripomoček za vstajanje.Naša še nikoli ni zatajila...vedno je nasmejana in 100% sodeluje

< Sporočilo je popravil orka -- 21.8.2009 21:27:06 >


_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu nadalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?