|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čudni gibi
19.12.2009 13:21:46   
lilima
Pozdravljen mamice. Imam sina, ki je star 8 mesecev. Že dalj časa opažam, da kadar je razburjen ali mu kaj ne ustreza in tudi kadar je zelo vesel izvaja nekakšne čudne gibe rok (predvsem prstov). Gre za nenormalno hitro zapiranje in odpiranje dlani (stiska in spušča pesti). Zelo me skrbi, da je gre za kakšno nevrološko napako. V ponedeljek greva k pediatrinji me pa vseeno zanima, če je katera pri svojem otroku opazila kakšne podobne gibe, ki se ponavljajo? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
19.12.2009 13:23:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lilima)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čudni gibi
19.12.2009 13:55:09   
Anonimen
se mi zdi, da tako trenira svoje prstke,...
je kar zapleten postopek, da prstki delajo tako kot jim glavica veleva!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čudni gibi
19.12.2009 20:13:32   
bina30
Ja, to je neka povezava med možgani in rokami, sem enkrat čitala, samo se ne znam pravilno izrazit. Skratka, tudi mi, kadar smo jezni ali živčni ali izražamo kakšno močno čustvo, počnemo nekaj z rokami (stiskamo pesti, udarjamo ob mizo, manemo roke......) Nič hudega!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čudni gibi
20.12.2009 13:57:24   
Taddy78
Tudi naš je to delal, ponavadi od veselja, oz. navdušenja nad čem. Zraven je še sopihal skozi noseka, kot mali bikec...vse skupaj je bolj zgledalo kot A MI BOŠ ŽE DALA TO...

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čudni gibi
20.12.2009 17:32:44   
tasa_m
Tudi naša dela to..sploh ko ne dobi dovolj hitro določene stvari user posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čudni gibi
20.12.2009 18:05:17   
Nončika

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Tudi naš je to delal, ponavadi od veselja, oz. navdušenja nad čem. Zraven je še sopihal skozi noseka, kot mali bikec...vse skupaj je bolj zgledalo kot A MI BOŠ ŽE DALA TO...


to sopihanje mi je znano, pa mamo komaj 2m staro detece. predvsem tedaj to počne preden dobi flaško.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čudni gibi
9.2.2010 10:28:23   
lilima
Hojla mamice!! Spet jaz!! Nekaj vas je napisalo, da vaši dojenčki tudi delajo podobne gibe rok kot sem jih opisala. Moj sin je že star 11.mesecev in še vedno dela z rokicama iste gibe. Pediatrinja je sicer rekla, da so ti gibi nekaj normalnega. Meni pa se zdi, da to po počne še bolj pogosto kot je (vedno, ko kaj želi, ko je zaspan, ko je lačen, ko se naveliča igranja, ko želi na roke,... vedno začne migati s prsti). Zdaj me pa zanima, koliko časa so vaši otroci to počeli, do katere starosti? Kmalu bo star eno leto, skoraj že hodi, tole z rokicama pa me res moti. Kdaj se bo to nehalo?

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čudni gibi
9.6.2023 13:01:50   
Bu123
Pozdravljeni.
Zanima me ali ste prisli do odgovora zakaj otrok to počne? Moj počne isto in me zelo skrbi. Tudi bolj pozen je v razvoju.. :(
Najlepša hvala. Lep pozdrav 

(odgovor članu lilima)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?