|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   reakcija po cepljenju 8 letnika
12.12.2005 19:18:30   
mala maja
ja prav ste prebrale naš 8 letnik je bil danes cepljen proti tetanusu in je dobil reakcijo.user posted image user posted image

ima vročino 38.5 pa roka ga boli , pa joka da se slabo počuti. Spal je zdele skor 4 ure pa kar nekej blodi. Kaj nej mu dam razen lekadola al pa dalerona junior??? A mislte da je to normaln da ma tako reakcijo al se mu kaj kuha novega????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: reakcija po cepljenju 8 letnika
12.12.2005 19:39:25   
Anonimen
Jaz sem bila pred dobrim mesecem cepljena proti tetanusu, pa moram reči, da roka resnično kar zelo boli. Na tisti strani, kjer sem bila cepljena, sploh ležati nisem mogla. In to kar par dni. Še dobro, da mi je sodelavec rekel, da je njega tudi, drugače bi tudi jaz mislila, da je kaj narobe. Se mi je prav čudno zdelo.
Za vročino pa ne vem.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: reakcija po cepljenju 8 letnika
12.12.2005 20:13:40   
mala maja
hvala Splišni za tolažbo sam sem pa zdej še bolj jezna............ Ma sam da bo bollje, za vročino sem mu pa dala daleron zdej pa spet spi...

Upam da bo kmalu bolje user posted image kajti v sredo ima nastop v glazbeni in bo kar user posted image user posted image  ko ne bo mogel igrat že danes ni mogel vadit

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: reakcija po cepljenju 8 letnika
12.12.2005 20:15:29   
Anonimen
Uf, v sredo zna še bolet. Raje ne računajte preveč na to, da bo nastopil. Edino kako bo deloval Daleron, boste videli. Mogoče bo pa za nekaj časa bolečina popustila.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: reakcija po cepljenju 8 letnika
12.12.2005 20:22:16   
mala maja
user posted image user posted image  upam na bolše, mali je trmast  bo šel prko polen user posted image user posted image  ma sam da vem da je normalno da ga boli roka pa da je čuden, ker jaz ne vem kako je s tem ker me niso nikol cepl proti tetanusuuser posted image user posted image  vsaj v šoli ne

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?