|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   res težka kategorija
26.10.2007 14:32:41   
birdy
Živjo!
Tole je za tiste, ki ste se res ful zredile med nosečnostjo. S ful mislim vsaj 30kg, raje še več. Zanima me po kolikem času ste prišle na prednosečniško težo, če sploh. Kaj ste delale v nosečnosti, da ste se tolk zredila...
Jaz sem se zredila vsaj 35kg, pomoje več, sam ne vem ker se potem do poroda nisem več tehtalauser posted image
Teškokategornice, javite se, da vidim, da nisem edinauser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
26.10.2007 14:39:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: res težka kategorija
26.10.2007 14:45:47   
metkica1
Tudi jaz sem se v prvi nosečnosti zredila 30 kg. izgubila sem jih v roku 7 mesecev, z veliko truda, telovadbe in odrekanja hrani po 17.uri. Trdna volja pa bo. Sedaj sem ravno rodila in sem pridelala +18, osem sem jih že izgubila, evo čaka me še -10 kg, pa bo nazaj na 58kg.
Imej voljo, motivacijo, gibaj se, telovadi. Pa bo boš videla, da ti bo ratalo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: res težka kategorija
26.10.2007 14:46:59   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Se ti jaz pridužim. Pred zanositvijo sem imela 58 kg, pred porodom 88 kg, se pravi točno 30 kg. Zdej po petih mesecih jih imam 75 kg. Da bom prišla do neke idealne sredine se pravi 60 kg ( velika sem 170 cm ), bo še trajalo. Ja pa res, da sem imela CR in da skoraj 3 mesece nisem nič gibala in da ko sem prenehala z dojenjem se dobila strašanski apetit. Pa še to pred zanositvijo sem skoraj deset let kadila, sedaj ne več, zato sem se ful zredila, ker sem dobila okususer posted image .
Mi je pa zdravnik rekel, da moram nujno shujšat v čim krajšem času, če ne mi bo oastalo. Se pravi 9 mesecoev gor, 9 mececev dol....



ti se kar tolaži user posted image  

mojih 30+ je potrebovalo eno let in pol user posted image  

Dokler sem dojila (8,5m) se kile niso premaknile nikamor, res nikamor. In, ko sem se pred pol leta nehala sekirat, so se kile začele kar topit. user posted image

Sem pa šla iz 53 na 83.kg pri višini 178 cm (sedaj jih pa imam nekje 56kg). user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: res težka kategorija
26.10.2007 14:49:30   
Strawberrie Cherrie
Ok, nisem se zredila 30kg, sem se pa nekaj preko 25kg -> pred nosečnostjo okoli 54-55kg, na dan poroda 81kguser posted image user posted image user posted image Po porodu sem prišla domov z 62kg, res sem imela ogromno vode, hitro sem zgubila dodatne kilograme, zdej pa ful jem (skorajda polno dojim 10mesečnega sina) in sem zopet na 58-60kg (171cm višine). Res bi pa rada sedaj v 2mesecih izgubila tehle 4,5kg. Že zaradi mojega boljšega počutja.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
26.10.2007 14:56:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: res težka kategorija
26.10.2007 15:03:02   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Sem pa šla iz 53 na 83.kg pri višini 178 cm (sedaj jih pa imam nekje 56kg). user posted image


po itm izračunih si imela indeksa samo 16.7, kar pomeni da si bila presuha. Prosim ne se hecat s svojo težo ker tole je že blizu anoreksije. Pa oprosti ker se vmešavam, samo tole je grozno brati.



ne skrbi - že od nekdaj imam tako težo (zagotovo že 20.let) user posted image

če pa je grozno brat, pač preskoči, OK?user posted image

in ITM ni vse... user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: res težka kategorija
26.10.2007 15:03:43   
Strawberrie Cherrie
jana73, ktero shujševalno KURO si pa imelauser posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: res težka kategorija
26.10.2007 15:09:29   
kofetek2010
nobene, samo nehala sem se sekirat zaradi kg - pa še ene hude kavbojke sem spomladi vidla v Sportini user posted image


Sem pa probala ločevalno in mi ni pasala (lačna sem bila, kile niso šle nikamor). user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: res težka kategorija
26.10.2007 15:12:23   
Strawberrie Cherrie
Kaj pa jaz ko sem nonstop lačna? In mali se lahko doji tudi 10x ponoči če je potrebno in ene 20x čez dan?

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: res težka kategorija
26.10.2007 15:16:29   
kofetek2010
Naša se je, na srečo, sama odstavila pri 8,5 m. user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: res težka kategorija
26.10.2007 15:17:57   
Strawberrie Cherrie
Z našim prestolonaslednikom je zgleda nekaj narobe - ker ima zizo iz dneva v dan rajeuser posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: res težka kategorija
26.10.2007 15:21:30   
kofetek2010
Vem kako je to, se je tavelik dojil 16,5 m in sem se sama sebi zaobljubila, da se tamala ne bo tako dolgo (max do 10m), ampak je, kot že rečeno, sama nehala. user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: res težka kategorija
26.10.2007 16:21:01   
čarovnica
Višina: 172 cm
Teža pred zanositvijo: 54 kg
Teža do poroda: 81kg(27+)
Teža dva meseca po porodu: 56 kg
Dojenje: 28 mesecev
Teža po treh letih po porodu: 56 kg

Sem presuha že celo življenje in od poroda sem dobila samo 2 kg goruser posted image .
Problem je ta, če zbolim, grem takoj dol 4-5 kg in potem traja 2-3 mesece da znova pridobim vsaj nekaj gor.user posted image
Niste same ve nesrečne, ki ste morda malce močnejše, tudi nekatere suhice trpimo zaradi suhosti.user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: res težka kategorija
26.10.2007 16:44:37   
kaya2007
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Sem pa šla iz 53 na 83.kg pri višini 178 cm (sedaj jih pa imam nekje 56kg). user posted image


po itm izračunih si imela indeksa samo 16.7, kar pomeni da si bila presuha. Prosim ne se hecat s svojo težo ker tole je že blizu anoreksije. Pa oprosti ker se vmešavam, samo tole je grozno brati.



jaz pa mislim da je pomembna tudi konstitucija, ni nujno da si anoreksičen, če nisi narejen po tabelah...

jaz sem se zredila okoli 25kg-pred nosečnostjo sem jih imela 45 (163cm), na koncu pa okoli 70. 10kg mi je šlo takoj dol, potem še ene par-zdaj jih imam pa ene 54, torej še 9 preveč (tamala je stara 5 mesecev in pol). nisem pa naredila nič, jedla sem normalno, dojila nisem, telovadila nisem...bom pa očitno morala, če se bom hotla še kakšne kile znebit. Najbolj me moti, da trebuh še ni šel čisto nazaj, pa tudi na stegnih imam še obloge user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: res težka kategorija
26.10.2007 18:56:09   
čaki
tud jaz sem se prvič več kot 30 kg zredila, dol je šlo vse ko sem spet začela v službo hodit-pomankanje spanja!!!!, drugič sem se pa zredila več kot 20 kg-tud pol je šlo dol, ko sem zaštartala na šiht.
je pa res da sem se v obeh nosečnostih basala do amena-2 kos belega kruha sta bla komaj dovolj pri 3 na oko pečenih jajčkih, pomfri, zrezek da se reče + sladkarij neomejeno.
o mama mia...dobr da je šlo dol user posted image user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: res težka kategorija
27.10.2007 11:15:05   
mojca 32
ne se sekirat veliko nas je takih z preveč kg
1 nosečnost štartala pri 49 kg dodelala sem na 84 kg ( veliko vode) domov odšla z 86 kg user posted image mali star 1 mesec (nič dojila) prišla na 100kg pol pa nisem več na vago stopla ker me je blo groza.Ko je bil mali star 3,5 meseca sem prišla nazaj na 49 kg (polno odrekanja) ampak POZOR sem se mogla namensko zredit 5 kg ker nisem imela moči da bi ga iz posteljice dvignila.
2 nosečnost zredila vsega skupaj 17 kg.Dojim na polno in so mi po 2 mesecih ostali še 4 kg.Pa še to nonstop lačna jem na polno kg pa gredo sami od sebe dol(seveda prevelika koža je še ostala)

niso 2 nosečnosti enake tudi kg ne.Po prvem porodu sem se fuul obremenovala pri kg pa so šli z muko dol sedaj pa gredo sami od sebe dol.


_____________________________

še malo pa bomo pihali 1 svečko

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: res težka kategorija
27.10.2007 11:53:23   
maja1488
domov odšla z 86 kg mali star 1 mesec (nič dojila) prišla na 100kg pol pa nisem več na vago stopla ker me je blo groza.Ko je bil mali star 3,5 meseca sem prišla nazaj na 49 kg


-50kg v dveh mesecih in pol. To pa ni zdravo user posted image


OK, pri meni je blo tako, da sem iz 70 prišla na 106 in iz porodnišnice odkorakala z 93. Visoka sem 179. Sedaj, 13 mesecev pozneje jih imam 80. Nekaj časa sem bla na ločevalni, pa je šlo nekaj dol, zdaj se mi pa ne ljubi več. Me more spet velika volja prijet da začnem znova.

(odgovor članu mojca 32)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: res težka kategorija
27.10.2007 13:51:34   
birdy
domov odšla z 86 kg mali star 1 mesec (nič dojila) prišla na 100kg pol pa nisem več na vago stopla ker me je blo groza.Ko je bil mali star 3,5 meseca sem prišla nazaj na 49 kg

-50kg v dveh mesecih in pol. To pa ni zdravo


Prosim, ne bit huda na vprašanje, kako se ti je ratal 14kg zredit v enemu mesecu?
Pomoje bo kar treba na dieto, k neham dojit. Sej sem v dveh mesecih in pol skinla več kot 20kg, sam jih je še dost ostal. S tem da prej nisem bila suhica.
Fajn je videt da nisi edini. K gledam po forumu pa se je večina zredila manj kot 20kg me je prov sram.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: res težka kategorija
27.10.2007 21:51:17   
mojca 32
ne sploh nisem huda na takšno vprašanje
kako mi je uspelo?????
finančni problemi, odšla v službo ko je bil mali star 3 mesece in pol,stara sem bila 19 let ,brez avta in izpita tako da je bilo potrebno iti vsepovsod peš pa še to nisem znala kuhat.Doma sem bila razvajenka nikoli mi ni bilo potrbno nič storit ker sem za to imela starejšo sestro,zanosila sem pri 18 s ta 1 fantom ko sem imela spolni odnos, starši so se odselili in me pustili samo z otrokom v stanovanju seveda moj fant tudi ni nič znal ......tak da ni potrebno po moje nič več dodati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ZDRAVO ne deleč od tega .......to vem sama zato sem tudi napisala da sem se mogla namensko zredit da sem bila sposobna maega v rokah držat. Takšnega hujšanja ne privoščim nobeni.Ni bil moj namen da bi se hvalila da sem spravila vse dol.Samo hotela sem povedat mojo zgodbo z KG.
za povrh sem bila pa takorekoč najstnica ki se je obremenjevala z kg.Vem predobro kakšen občutek je ko te vsak na cesti ustavi in ti reče JOJ KAKŠNA PA SI TI KAJ PA DELAŠ ?????  takrat sem se fuul sekirala z temi kg sploh zato ker so bile vse moje bivše sošolke FIT.
to sem napisala samo za tolažbo da nisi edina z kg vse smo bol kot ne na istem .sedaj pri 2 otroku so mi kg zadna skrb na tem svetu ,pa po pravici povedano letijo same dol user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

saj bo ne obremenjuj se z kg tako kot sem se jaz pri 1 otroku



_____________________________

še malo pa bomo pihali 1 svečko

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: res težka kategorija
27.10.2007 21:52:45   
mojca 32
aja pa še to kao se mi je uspel zredit???? ha ha ha hitra prehrana (pizze ,hamburgerji.....)

_____________________________

še malo pa bomo pihali 1 svečko

(odgovor članu mojca 32)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: res težka kategorija
27.10.2007 22:04:07   
arielca
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Sem pa šla iz 53 na 83.kg pri višini 178 cm (sedaj jih pa imam nekje 56kg). user posted image


po itm izračunih si imela indeksa samo 16.7, kar pomeni da si bila presuha. Prosim ne se hecat s svojo težo ker tole je že blizu anoreksije. Pa oprosti ker se vmešavam, samo tole je grozno brati.



ne skrbi - že od nekdaj imam tako težo (zagotovo že 20.let) user posted image

če pa je grozno brat, pač preskoči, OK?user posted image

in ITM ni vse... user posted image


Tole je mall off topic, pa vseeno.

Jaz sem velika 174 cm, imam 55 kg in sem normalna. In anoreksija nima veze z višino in kilogrami, ampak s psiho. Moji izvidi sladkorja, trigliceridov, hemoglobina in holesterola so vsi bp, tako da so take izjave malo pretirane.

In tut za jano73 lahko trdim, da je zdrava in normalna. Pa še dobro zgleda user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: res težka kategorija
27.10.2007 22:45:45   
Raho
Pred 1. nosečnostjo: 56 kg, pred porodom, čista 90ka.

Uspela shujšati v 2,5 letih 20 kg, s tem, da še vedno dojim.

Sedaj noseča drugič.

Štartala s 70 kg, danes imam 79 kg (8 tednov do poroda).

Prvič mislila, da lahko požrem vse, kar vidim. Drugič se držim tega, da ni potrebno požreti vsega, kar vidimuser posted image . Ampak imam sedaj spet abnormalno željo po hrani (sedaj sem res lačna). Glede na to, da grem čez 6 tednov na CR, to pomeni, da ne bom imela več kot 85 kguser posted image , pa če se vsak teden zredim za kilouser posted image .

Visoka sem pa nekje okoli 168-169.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?