|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   riba Panga
30.1.2009 19:28:20   
vaney
A mi lahko katera pove, če je riba Panga med bolj alergenimi? Ker je naš enoletnik predvčerajšnjim pojedel pribl. 5cmx5cm velik kos te ribe (pečene) in je včeraj dobil nekaj lišajev po trebuhu, danes pa veliko po trebuhu+po obrazu. Namazali smo ga s kremo za vlaženje kože (Mustela) in počasi gre nazaj. A je možno, da je reakcija šele čez 24ur? Hvala. Aja, drugih alergij nimamo.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: riba Panga
30.1.2009 19:33:24   
barika
Panga je file soma. Če je pa alergena pa na žalost ne vem.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: riba Panga
30.1.2009 19:43:51   
Felicita
kokr so meni povedali je zlo 'nevtralna' - kot oslič in to... tko da sklepam tut da kar se alergenosti tiče? sploh je lahko človek alergičen na neki kar sploh ni smatrano kot 'alergeno'.

in ja, če se reakcija pojavi več kot 12 ur po vnosu alergena v telo se ji reče zapoznela alergijska reakcija (čudno, a? user posted image ) in je včasih še bolj nevarna kot takojšnja.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: riba Panga
30.1.2009 20:43:50   
koala
vaney meni so prav to ribo svetovali za uvajanje rib. In sem neskončno hvaležna da so mi jo, ker niti pod točko razno ne kupim več osliča. Alex jo je od 7 meseca, pa še nikoli ni bilo težav.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: riba Panga
30.1.2009 21:46:52   
biga
Moj 20-mesečni sin je imel do nedavnega alergijo na KML, pa so nam tudi skozi govorili dr., naj pazimo pri ribah, vendar jih je vseskozi jedel in ni bilo težav. In panga je res med manj alergenimi, tako kot oslič. Tako da po moje imate kaj drugega.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: riba Panga
30.1.2009 22:02:43   
Lejči
Tudi pri nas ni bilo nobenih težav user posted image

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: riba Panga
30.1.2009 22:18:46   
urška
moj sin jo ima velikokra v vrtcu. pa prizna, da do pred kratkim nisem vedela kaj je to panga. pa je blo vsake tolko na jedilniku "panga v koruzni srajčki" in pojma nisem imela kaj to je. ampak si tudi nikoli nisem zapomnila, da bi potem doma poguglala. no prejšni teden mi je pa povedal, da so imeli ribo za kosilo, tko da zdaj vem kaj sploh panga je.

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: riba Panga
4.2.2009 14:30:23   
josephine27
moj je pango file v juhi že od 7meseca mu je zelo dobra in nismo imeli nobenih težav. kolikor vem ni posebno alergena - samo nikoli ne veš dokler ne poskusiš

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?