|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ringaraja
16.4.2007 17:54:01   
witto
Iz četrtka na petek ponoči sem doživela svojo najhujšo nočno moro. Medtem ko sva  z  fantom mirno spala, je sredi noči prišla k nam v spalnico moja tašča, in v navalu slabosti povedala, da je našla tasta, ki je v spanju odšel. Enostavno, je zaspal pred  televizijo, le da tokrat se ni več zbudil. Dogodki, ki so si sledili, so bili, dobesedno taki kot najhujše sanje,iz katerih se nisem mogla zbudit. Stiska, jok ,šok takšen,da se še številke od reševalcev ne spomniš. Kar mi je najhujše, je to, da le nomočno opazujem vse okoli sebe, kako jočejo, trpijo, žalujejo, sama pa nisem sposobna se zjokat, pokazat čustva. Počutim se kot,da bi bila vsa ohromela, enostavno ne zmorem. Rada bi  bila močna. Močna za vse. A vedno znova me grizejo vprašanja, je mar vedel, da sem ga imela rada? Je mar vedel, da sem mu hvaležna za vse kar je neredil zame? Je vedel, da sem ga vedno imela kot za očeta? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ringaraja
16.4.2007 18:07:46   
Lupita
Draga moja,

vem točno, kako se počutiš in lahko ti iz srca zagotovim, da ljudje vedo, da jih imaš rad, ne da bi to kadarkoli izrekel ali ponavljal na glas. Vsa dobra dejanja in dejanja iz ljubezni štejejo, vse ostalo ni pomembno. Postavi se v svojo kožo in poglej ljudi okrog sebe. Zagotovo vedo, da jih imaš neskončno rada, ne glede na različne stvari, ki se vam dogajajo. Včasih je vse v najlepšem redu, včasih kaj zaškripa. Veš pa, kako se imate radi. Oni vedo zate, ti pa za njih. Verjemi mi, da je vedel, tako kot veš ti, da ga imaš rada. Ne pa se obremenjevati s kakšnimi malenkostmi, ko v takšnih trenutkih sploh niso pomembne. Pomembno je, da sta se imela rada in zapomni si, da to oba zelo dobro vesta - ti in on. To, da ne moreš jokati in si otopela pa je povsem normalna reakcija, morda se boš s tem soočila šele čez kakšno leto ali dve, morda ne boš nikoli spustila niti ene solze, vendar to nikakor ni merilo. Žalujemo na različne načine, soočamo se s tem vsak zase v sebi, tiho ali na glas. Vsak po svoje. Nikakor pa število solz ni cena tvoje ljubezni niti se tako ne meri.

Moje iskreno sožalje.


(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ringaraja
16.4.2007 18:40:23   
2 Sraki
Sem bila v podobni situaciji, vendar hvala Bogu je tast preživel. Smo pa resnično mislili, da so to njegovi zadnji trenutki. Tašča ga je spravljala k sebi, vendar sama ni bila sposobna nobenih konkretnih akcij, ki bi resnično pomagale. Mož je bil isto čist odklop, zato sem bila jaz lahko edina, ki je bila v trenutku, ko so drugi odpovedali sposobna dokaj jasnega razmišljanja. Verjemi, da vedo, da si ga imela rada in da je to tudi on vedel, vendar včasih moramo biti močni za druge, ko oni tega niso sposobni. In verjemi to znajo tudi ceniti!!!!

(odgovor članu Lupita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ringaraja
16.4.2007 18:59:17   
torcica
Moje sožalje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ringaraja
16.4.2007 19:54:52   
Fargesia
Ljubezen do-od bližnjih se čuti...čeprav kdaj premalokrat povemo na glas kaj čutimo...okoli nas ljudje, ki jih imamo radi še kako dobro čutijo naššo toplino in ljubezen...ohrani ga v spominu in imej ga še naprej rada...moj  prijatelj je odšel še preden je začel živeti in tudi jaz sem se po njegovi smrti spraševala...ALI JE VEDEL?!Po 4 letih sem se notranje pomirila in vem, da je vedel kako sem ga imela rada. Tudi tvoj tast je vedel...veš kako vem? ker si nam zaupala zgodbo in se sprašujejš vse to...če bi bilo drugače, se ne bi tega spraševala...OBJEM IN ISKRENO SOŽALJE TEBI IN TVOJIM!user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu torcica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ringaraja
16.4.2007 22:11:09   
stunfek
O joj, to pa verjamem, da je bilo kot huda nočna mora. Strinjam se z ostalimi, da je gotovo vedel. Če ni vedel prej, pa gotovo ve sedaj.
Moje sožalje tebi in njegovim bližnjim. user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ringaraja
17.4.2007 9:02:20   
sayuri
Sožalje.
user posted image
Modreatorji, zakaj ne daste teme pod forum V Objemu žalosti??????????

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ringaraja
17.4.2007 12:57:01   
KBM
Iskreno sožalje!!user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ringaraja
17.4.2007 14:17:42   
madela
Iskreno sožalje!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ringaraja
17.4.2007 18:21:23   
witto
Danes se je začel novi dan, novi dan v mojem življenju. Vsem se zahvaljujem za krasne in tople besede.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ringaraja
24.4.2007 22:58:41   
Urša
Witto, iskreno sožalje.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ringaraja
25.4.2007 13:14:05   
Barči78
user posted image user posted image user posted image  Iskreno sožalje

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?