|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rjav izcedek namesto M
11.6.2008 13:58:10   
sunny24
Torej, situacija: 2.6. ko naj moja M ne bi prišla, se je pojavil rjav izcedek in sem pač misnla, da je to začetek M. Ampak tej izcedki trajajo še danes, menstruacija pa se mi sploh noče vlit.

Zdej sem klicala G, pa mi sestra reče, da oni to začnejo zdravit, če to traja več kot 3 mesece, pa ji povem, da po ss v februarju delamo spet na user posted image , in da imam cele cikle komplet zmešane, da sploh nevem, kdaj imam O, da mi je G že enkrat predpisala Dabroston za ureditev cikla zaradi istih problemov tik preden sem zanosila, ona pa da naj pokličem avgusta...user posted image user posted image user posted image

Pa kaj so tej izcedki zdej? Sem prov slabe volje...

No, mal sem se mogla skašljat!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rjav izcedek namesto M
11.6.2008 14:09:58   
šnucika
Upam,da ni nič hujšega tale izcedek!

Me je pa razjezilo,ko sem prebrala,kako te je kar sestra zavrnila.Ne vem,no...to ni način.Pri mojem G sestra vpraša doktorja ali pa ti reče,kdaj naj njega pokličeš.
Neodgovorna je tale odločitev sestre,da pokličeš šele avgusta.user posted image


_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rjav izcedek namesto M
11.6.2008 14:48:13   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Torej, situacija: 2.6. ko naj moja M ne bi prišla, se je pojavil rjav izcedek in sem pač misnla, da je to začetek M. Ampak tej izcedki trajajo še danes, menstruacija pa se mi sploh noče vlit.

Zdej sem klicala G, pa mi sestra reče, da oni to začnejo zdravit, če to traja več kot 3 mesece, pa ji povem, da po ss v februarju delamo spet na user posted image , in da imam cele cikle komplet zmešane, da sploh nevem, kdaj imam O, da mi je G že enkrat predpisala Dabroston za ureditev cikla zaradi istih problemov tik preden sem zanosila, ona pa da naj pokličem avgusta...user posted image user posted image user posted image

Pa kaj so tej izcedki zdej? Sem prov slabe volje...

No, mal sem se mogla skašljat!


test za nosečnost si nardila?

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rjav izcedek namesto M
11.6.2008 14:49:10   
mojca345
koliko dni pa že imaš izcedke ?

mogoče se M ta mesec napoveduje dalj časa.

maš kake znake ?

si delala test ?

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rjav izcedek namesto M
11.6.2008 15:02:57   
sunny24
Ma testa nisem delala, ker nimam nobenih znakov, da bi bla noseča. Zadnjo M sem imela 5.5., tko da mislim, da bi kaki znakeci že morali bit prisotni (no, vsaj pol leta nazaj so bili-vrtoglavica, podiranje "kupčkov", napete prsi).

In te K..... izcedke mam danes že 9 dan...kolk sm jezna!!!!!!!!!! In žalostna....

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rjav izcedek namesto M
11.6.2008 15:07:33   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Ma testa nisem delala, ker nimam nobenih znakov, da bi bla noseča. Zadnjo M sem imela 5.5., tko da mislim, da bi kaki znakeci že morali bit prisotni (no, vsaj pol leta nazaj so bili-vrtoglavica, podiranje "kupčkov", napete prsi).

In te K..... izcedke mam danes že 9 dan...kolk sm jezna!!!!!!!!!! In žalostna....


če si noseča, še ni nujno, da bi mogla met kakšne znake. ti svetujem, da narediš test. lp

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rjav izcedek namesto M
11.6.2008 15:21:33   
sunny24
Ja nč, bom provala test nardit, čeprav sem skori 100%, da ni nič na tem. Ni tistega filinga, ko veš, da neki dogaja...

Ja, pa hvala za pomoč! Ste itak ta najboljše!!!!!! ;)

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rjav izcedek namesto M
11.6.2008 15:52:17   
giotti
Sunny24, oprosti, ampak ne razumem, zakaj primerjaš prvo nosečnost s to. Tudi sama sem bila samo enkrat noseča, vendar vse skupaj manj kot 6 tednov in nisem imela ABSOLUTNO NOBENEGA ZNAKA, o katerih tule pišejo pupe, oziroma celo obratno, še več energije sem imela... Moje edini znak nosečnosti je bil velik beta HCG in pa, ne boš verjela, v petem tednu rjav izcedek, kakršnega še nikoli prej ni bilo.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rjav izcedek namesto M
11.6.2008 16:03:52   
sunny24
Sej ne primerjam, ker trenutno niti ne vem, če sem noseča, sam znake, ki sem jih takrat imela sem napisala. Vem, da nobena nosečnost ni enaka.

Jst sem bla takrat neki čez 7 tednov noseča, joške mi je skor razneslo, izcedkov kar jih hočeš-rjavih, krvavih in jih imam poln kufer!!!! In zdej še to...z dragim v polni akciji za user posted image , cikli pa totalno zmiksani. Še za O nevem kdaj jo imam, ker ni nobene povečane sluzi od ss dalje.

Ma, enkrat bo tudi nam ratalo!

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rjav izcedek namesto M
11.6.2008 16:06:28   
giotti
Sunny, prosim te, da narediš test. Sicer je res tako, da tudi če si nosečka, kaj dosti pomoči ni pri teh izcedkih, boš pa imela vsaj eno informacijo več.
Ja, enkrat bo vsem nam ratalo user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rjav izcedek namesto M
11.6.2008 16:08:56   
sunny24
Informacijo glede....

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: rjav izcedek namesto M
11.6.2008 16:12:21   
giotti
ja, če si nosečka srečka user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: rjav izcedek namesto M
11.6.2008 16:16:43   
sunny24
Ja, mal živčki, mal to, da sem zbujena že 20 ur (vmes sem še nočno oddelala), pol pa ne štekam in ratam mal "blond" (blondinke, brez zamere, ne mislim nič slabega!!!!)user posted image

Jutri bom test nardila...

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: rjav izcedek namesto M
11.6.2008 16:21:37   
giotti
No daj, pa če si nosečka, nehaj s tako velikim naprezanjem... Pa srečno user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: rjav izcedek namesto M
11.6.2008 16:26:16   
sunny24
Ah, sej ni zmiri tako. Sem včeraj ponoči pač delala zadnji dan in sem zdaj do ponedeljka fraj in sem rajši pokonci ostala, da ne bi spet pol dneva prespala, šla spet spat sredi noči in tko ne bi mela nič od tega mini dopusta!

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: rjav izcedek namesto M
12.6.2008 11:31:28   
giotti
Kako je Sunny?? Kaj pravi test ? user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: rjav izcedek namesto M
12.6.2008 11:44:35   
sunny24
Jutro!
Ja, testa nisem delala, ker se je pol zvečer izcedek full ojačal, traja še danes, tko, da se bo moja user posted image  madam končno vlila. Zgleda, da je bol sramežljive sorte in rabi mal več časa, da se pokaže v vsej svoji veličini...sam menda je ta mesec zadnjič, k pol gre na počitnice za kar nekaj časa! user posted image  

ps Zelo upam da gre!!!!!

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: rjav izcedek namesto M
12.6.2008 12:33:03   
giotti
Sunny, vseeno naredi test, zelo resno ti to govorim! Kaj pa če si nosečka in so pač težave in se nakazuje splav? To moraš nujno vedeti! Sama sem vedela, da sem nosečka manj kot en teden in potem je bilo vse isto kot M. Če ne bi delala testa, bi rkela, aha, pač dober teden zamude z mentruacijo. Hvala bogu, da sem vedela za nosečnost in šla na urgenco kljub splavu, ker mi je tam odkrila pregrado! Če ne bi vedela, bi ponovno poskusila in zelo verjetno bi spet prišlo do zgodnjega splava... največ splavov zaradi pregrade na primer se zgodi v zelo zgodnji nosečnosti, ko mogoče niti ne veš, da si noseča.
Ne govorim zdaj tebi, da imaš pregrado, ampak glede na znake (izcedek) in glede na to, da si že imela en splav, bi jaz pomislila tudi na to možnost.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: rjav izcedek namesto M
12.6.2008 13:45:04   
*Pikyca*
Moja sestra je imela izcedek, za katerega je mislila, da je M. Trajal je 4-5 dni, vmes celo nekaj krvi (ne le rjav izcedek).
Potem je šel mimo en mesec, ko ji je postajalo slabo, povečale so se ji joške in ko je M zamujala 2 dni, je naredila test, ki je bil pozitiven.
Torej je tudi to mogoče, ne? ;)

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: rjav izcedek namesto M
12.6.2008 13:56:32   
giotti
Ja, vse je mogoče pri ženskem organizmu. Stvari so veliko bolj zapletene kot se na prvi pogled zdi in ni algortima, kaj je normalno in kaj ne, kaj so znaki in kaj niso...

Skratka, s Sunny sva se mal še po zasebnih sporočilih pogovorili, da ne moriva tukajle vseh, pa sva sklenili, da mora do zdravnice...

Sicer pa tudi če je nosečka srečka, toliko bolje zanjo. Saj ni kaj spremeniti, tudi če so izcedki... ali če izcedkov ni. Pač, ene vejo prvi dan, druge pa šele čez kak mesec, pa kaj zato. user posted image


(odgovor članu *Pikyca*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: rjav izcedek namesto M
12.6.2008 19:11:05   
mojca345
No, kaj si ali nisi ?

Jest sem že čist živčna, ker moje še ni, potem pa še tebe spremljam !

Prosim naredi TEST čimpreje !


(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: rjav izcedek namesto M
12.6.2008 19:55:02   
tadii
Zivjo punce! Malo prej sem se sele vclanila in se še malo lovim po temle forumu. Malo sm ze prebirala in par odgovorov ze dobila. Tudi midva delava na user posted image od feb. naprej. Priznam, da vsak mesec pricakujem, da bo test +...hm, pa ni. Zanima me ali ima katera izkusnjo z mlecno rjavkastim izcedkom 1 teden pred pricakovano user posted image . Jajcnike cutm tako kot med ovulacijo, me spika... Tkole, led sem prebila kot nova clanica. Vesela bi bila kakega komentarja...Lep pozdrav.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: rjav izcedek namesto M
12.6.2008 20:25:58   
sunny24
Mojca 345...moja se že vliva v večjih količinah, tko, da test ni potreben. Pa sej to se mi ponavlja vsak ljubi mesec že skor 1 leto, sam še nikoli ni tko dolgo trajalo, da se mi vlije (ponavadi traja par dni).

Pozdravčke! :)

(odgovor članu tadii)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: rjav izcedek namesto M
12.6.2008 22:05:35   
mojca345
Sunnyuser posted image user posted image user posted image user posted image

Tadii, lahko so to znaki nosečnosti ali pa prihajajoče menstruacije. Na znake se včasih lahko zaneseš, spet drugič ne, ker je vsaka ženska zgodba za sebe, in vsaka nosečnost je ravno tkao zgodba za sebe.

Jest osebno mislim, da je rešitev v plodni dnevij in predvsem najdenju tistih dnevov ovulacij - oz. najbolj plodnih dni, ki ti jih koledarčej pokaže. Ne vem kake imaš cikluse, jaz sem si sama izpisala za vsak mesec, svoje plodne dneve in tisti najbolj ploden dan. Moji plodni dnevi so 15 dan do 29 dan v ciklusu, ker imam tudi različno dolge cikluse. pr men ni 16 dan in tako dalje, kot ginekologi skoz ponavlajjo. imam 6 ful plodnih dnevov, ki pa so se dogajali iz vseh mesečnih ciklusov od 20 dneva do 26 dneva. in na teh 6 dnevih bo treba ful delat.

nek sistem si je treba najdt. jaz sem do vsega tega prišla od punc gor, brala različne poste in si naredila svoj sistem.

če te še pa kej zanima, pa kr na dan z vpr. 

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: rjav izcedek namesto M
12.6.2008 22:16:34   
tadii
Hvala Mojca 345.

Res pa je, da še nism poskusila z ovulacijskimi testi. Mogoce imam tud jaz plodne dneve na dalj časa, na 20 in vec dnih.
Hvala za nasvet.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?