|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rjav izcedek po IVF
9.4.2008 15:11:29   
YULIAH
29.3. sem imela ET. Že v nedeljo se je čist majčkeno pojavil rjav izcedek, potem ga v ponedeljek ni bilo. Včeraj spet malo, danes ga je pa že toliko, da moram vložke menjavat. 14.4. imam krvni test beta HCG...ne vem kaj naj si mislim.
Sem pa bila danes v bolnici (imela sem kontrolni pregled po blagi hiperstimulaciji, ki sedm jo imela prejšnji teden), skratka oglasila sem se v neplodni kliniki, rekli so mi da naj še počakam do ponedeljka, če pa bo user posted image , pač bo!Bog pomagaj....Sem danes res žalostna, skrbi me....user posted image user posted image ..
Je katera zanosila kljub podobnim težavam? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rjav izcedek po IVF
9.4.2008 18:17:34   
onur
Držim pesti, da boš srečka user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rjav izcedek po IVF
9.4.2008 21:02:45   
YULIAH
Onur, hvala user posted image user posted image user posted image
A ni imela nobena podobnih izkušenj??????user posted image

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rjav izcedek po IVF
9.4.2008 21:07:58   
Tia-na
To je različno, ene so z izcedkom noseče, drugim pa izcedek nakazuje M.

Pri meni je bilo žal to drugo ... najprej blagi izcedek, ki se je stopnjeval, naslednji dan se je pa že kri pokazala in dan za tem je začelo liti kot iz škafa.

Srečno vseeno, držim pesti, da si ti srečka nosečka z izcedkom.

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rjav izcedek po IVF
10.4.2008 8:19:35   
andreja2000
YULIAH Jaz sicer nisem imela nobenega postopka,sem pa pred skoraj vsako user posted image   imela rjav izcedek in potem tudi ko sem bila user posted image ,tako je pomoje možno oboje,prihod user posted image  ali user posted image ,vsaj tako jaz mislim.Pomoje obstaja upanje dokler se ne vlije user posted image .Želim pa ti iz srca,draga YULIAH,da se user posted image  ne prikaže in da si user posted image .Držim pesti ,da gre za user posted image .user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rjav izcedek po IVF
10.4.2008 10:41:21   
metuLJchy
Yuliah stiskam pesti zate, pomislila sem , kaj če gre za vgnezditveno krvavitev? Kdaj bi po izračunih morala dobiti user posted image  če (upam da temu ni tako!!) če postopek slučajno ni uspel? Držim pesti in mislim nate user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rjav izcedek po IVF
11.4.2008 20:58:21   
johnie
Tudi jaz sem imela rjavi izcedek od 8 ali 9 dne po transferju pa vse  do 14 dne. In sem srečka nosečka (15 teden). Res pa je da so mi vstavili dva, obdržal pa se je eden.
Tako malo za vzpodbudo. Ne obupat, tudi jaz sem jokala, dokler se ne ulije še nič ne pomeni. Želim ti najboljše!

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rjav izcedek po IVF
11.4.2008 22:48:19   
YULIAH
Draga Johnie!
Meni se je žal že včeraj ulilo, tako da imam ta pravo "rdečko" . Mislim da za moja user posted image user posted image  ni več upanja....žal.
Čestitke tebi, da ti je uspelo

(odgovor članu johnie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rjav izcedek po IVF
12.4.2008 9:46:43   
citrončica
joj, Yuliah, žal mi je....user posted image user posted image

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?