|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rojstni dan
30.1.2011 11:44:14   
tekač
zanima me kje so dobre torte in poceni v lj ali okolici?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rojstni dan
30.1.2011 12:29:56   
Putka
V Ljubljani bolj težko user posted image

je ena domača slaščičarna zraven Baby Centra v Šiški (ob Celovški, zraven Mercator centra), tam imajo dobre domače slaščice po normalni ceni..

Najceneje je, če sama narediš.. Na vrh pa daš lahko preslikano slikco, to ti pa v slaščičarni na tisti jedilni papir natisnejo..

(odgovor članu tekač)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rojstni dan
30.1.2011 16:06:08   
tekač
kako pa se imenuje slaščičarna

(odgovor članu tekač)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rojstni dan
30.1.2011 20:22:45   
Putka
Pojma nimamuser posted image Direkt zraven Baby centra, tega pa s ceste takoj opaziš.

(odgovor članu tekač)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rojstni dan
31.1.2011 10:35:26   
Nika v službi
pomota

< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 31.1.2011 10:36:14 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rojstni dan
31.1.2011 10:35:53   
Nika v službi
Prosim, definiraj, kaj je zate poceni. Ker merila so različna...

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rojstni dan
31.1.2011 10:59:06   
Putka
No, cena torte po kosu je recimo 2€, medtem ko je po bolj fensi lokalih 3-4€. Domači piškoti iz bio pirine moke so nekje 15-20€/kg, recimo pri Mihalek 40-50€/kg..

Cela torta res ne vem koliko je, sem lani gledala pa potem sama naredila. Če se dobro spomnim, nekje 35-50€...

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rojstni dan
31.1.2011 11:26:27   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Putka

No, cena torte po kosu je recimo 2€, medtem ko je po bolj fensi lokalih 3-4€. Domači piškoti iz bio pirine moke so nekje 15-20€/kg, recimo pri Mihalek 40-50€/kg..

Cela torta res ne vem koliko je, sem lani gledala pa potem sama naredila. Če se dobro spomnim, nekje 35-50€...



Vprašanje je bilo namenjeno tekaču.user posted image  Pa še podatek o velikosti bi prav prišel. Zame je ugodna cena, sploh če gre za domačo torto, okoli 50€, 60€ za fi 28 cm (okoli 25 kosov).

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?