|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rojstnodnevna torta
27.2.2009 20:59:17   
inesc
Oj!
Moj čmruček bo kmalu star 1 leto in bi rada, da tudi on poskusi malo svoje torte. A mi lahko poveste svoje izkušnje s tem, predvsem kakšno ste pripravile oz. dale delat, da je bilo za malega 1-letnika čim boljše? Problem je namreč zaradi različnih sestavin (beljak, sladkor,...), s katerimi ga ne bi rada filala.

Aja, rada bi jo dala narest v slaščičarno v Mozirje. Upam, da bodo hoteli upoštevati moje želje, drugače pečem domauser posted image . Kompliciram??? Moj user posted image  bi rekel da prevečuser posted image

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rojstnodnevna torta
27.2.2009 21:03:57   
ajataja
pri enem letu pa res ne kompliciraj več,pa ja ne bo pojedel cele torte da bi mu kaj škodilo.Pa beljak in sladkor tud že lahko je.

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rojstnodnevna torta
27.2.2009 21:10:27   
inesc
No ja, sej vem da imaš najbrž prav, sam... Raje še malo povprašam.

Kakšne okuse pa so imele torte?

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rojstnodnevna torta
27.2.2009 21:13:19   
ajataja
sadne ,pa sadje lahko je brez problema.Samo res ne pojejo veliko tak da se nič ne boj da bo kaj škodilo.

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rojstnodnevna torta
27.2.2009 22:11:48   
K_a_t_i
Jaz sem mu za 1. rojstni dan naredila skutino z breskvami. Lahko bi bila pa tudi pijana nevesta... - razen tega, da so mu bile svečke všeč, se je ni niti dotaknil. Letos bomo vajo ponovili, upam, da jo bo vsaj pokusil user posted image .

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rojstnodnevna torta
28.2.2009 5:36:03   
2.2.
mislim da ima tvoj mož prav- da preveč kompliciraš.

naredi jo sama, itak tvoj otrok ne bo pojedel cel kos mogoče žlico dve....

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rojstnodnevna torta
28.2.2009 6:13:56   
Lunca1
Pri nas sta oba imela smetanovo sadno.

K_a_i_i vse naj naj Žigu za rojstni dan.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rojstnodnevna torta
28.2.2009 13:13:40   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

Pri nas sta oba imela smetanovo sadno.

K_a_i_i vse naj naj Žigu za rojstni dan.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala user posted image .


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rojstnodnevna torta
28.2.2009 13:47:05   
bskrle
ENoletniki pa tam do 3 leta - me pojedo kosa torte. Naše zbrskajo ven sadje, redko pojedo, morda jagodno. Saj pri enem letu otroci jedo vse, razen če imate alergijo.
Jaz mešam belo in pirino moko.  Torta je bolj za goste kot za slavljenca.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rojstnodnevna torta
28.2.2009 20:56:19   
diva 4
Se pridružujem mnenju tvojega moža. Je pa pri nas tako, da otroka skupaj praznujeta ( imata roj.dan 14 dni narazen). Ker nas je veliko na praznovanju imat vsak svojo torto.Hči na torti pihne samo sveče (je pa je ne) user posted image , sine pa bi je 3 kose od šuba zmazal.Naročimo pa kar v slaščičarni.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rojstnodnevna torta
28.2.2009 22:10:55   
koala
Jaz sem mojemu naročila torto z dvemi okusi, del je je bilo punčeva, drugi del pa skutina z breskvami. Alex je jedel skutino.
Sicer pa mislim da tudi če bi pojedel cel kos torte mu nebi bilo nič, pod pogojem da ni alergičen seveda.
V slaščičarnah pa mislim da so kar pripravljeni prisluhniti in ustreči željam.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: rojstnodnevna torta
1.3.2009 8:48:58   
botrca
Midva sva mu dala naredit lešnikovo in je bila svetovna. Koliko pa poje 1 letni par pajsov je naredil pa je to vse. Škodit pa res nima kaj edino če ni alergičen na jajca.

Da se še pohvalim kakšna je bila:

user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: rojstnodnevna torta
1.3.2009 8:56:16   
tjašun
Ne kompliciraj!!! Naredi oblate doma, zamešaj smetano s kakavom ali pa s kremo iz vrečke-brez sladkorja, okrasi s smetano ali pa s čokolado in to je to. Tako majčkeni še ne vejo kaj je roj.dan in torta, malo popacka po krožniku, da s prsti v  usta in to je vse.user posted image  Uživajte v praznovanju...
p.s. Jaz jih še vedno delam sama in te so vedno najboljše in veš kaj daš v torto.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: rojstnodnevna torta
2.3.2009 13:33:51   
madasa
Tudi naša je pred kratkim praznovala in tudi jaz rada kompliciram. Zat sem ji do njenega roj.dneva uvedla še beljak oz. jedi z jajco (testenine, palačinke). Ker ni bilo problema, sem doma spekla biskvit, ga namočila z izstisnjenim sokom pomaranče in malo marmelade, nanj naložila sveže sadje in pokrila s smetano in še  malo okrasila vojla :)
Pa naj še dodam, da je naša jedec in pol samo torte pa ni pojedla več kot tri pajse. Zanimivo.
Tako da sedaj za praznovanje z žlahto resno razmišljam, da bi jo kar kupila. Ppa čeprav sem nabavila že tičino maso, če bi jo pekla doma. No bomo videli.
Lp

(odgovor članu tjašun)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: rojstnodnevna torta
2.3.2009 22:31:14   
kaya2007
mah, mi ji skoraj do enega leta nismo nič dajali (niti glutena), za rojstni dan je imela pa čisto normalno torto, itak jo tako malo poskusijo, da nima smisla komplicirat. valda ne kupiš najbolj umetne user posted image

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: rojstnodnevna torta
3.3.2009 19:16:53   
inesc
Hvala!user posted image

Itak, da ne bo veliko pojedel in da je v prvi vrsti namenjena obiskovalcem, vendar bom okus vseeno prilagodila malemu slavljencu. Pa tudi verjetno jo bom kar doma naredila. Ste dale par fajnih idej!!! Pa še pečem rada. Pa da ne omenim, da tako itak še prišparamuser posted image user posted image user posted image  Hvala punce!!

Botrca, torta je izgledala čudovito!! Če je bila še tako dobra....user posted image

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: rojstnodnevna torta
3.3.2009 20:01:21   
blaža
No ma sej ne pojejo kej dosti te torte. Jaz mu ne maram niti smetane preveč dajat, ki mi se zdi packarija za želodček( tista rastlinska že sladkana)

No malo kremice in biskvitka, pa še sadje , je super kombinacija, no ma tudi če poje malo čkoladne ne bo nič panike.

evo taki tortici smo naredili letos februarja za našega fanta za 1. rojsnti dan.

Sem jo okrasila s tičino maso in se da zelo lepo nardit.user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: rojstnodnevna torta
3.3.2009 20:02:58   
blaža
Pikapoka je tudi iz tičine, rački sta pa gumijasti in je bil tako vesel, ko jih je dobil, da je takoj začel gagat, ko ju je videl.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: rojstnodnevna torta
3.3.2009 20:11:34   
evi28

IZVIRNO SPOROČILO: inesc
Aja, rada bi jo dala narest v slaščičarno v Mozirje.


A si tam kje doma, ali se bi iz Celja peljala v Mozirje po torto?


(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: rojstnodnevna torta
3.3.2009 20:16:01   
blaža
Aja pa še to sem hotla povedat, da veliko veliko slaščičar dela torte iz že narejenega biskvita in krem iz kant, pa pol samo nafljoskajo skupaj in namečejo sadje iz kompota in to je to. ni nekj preveč domača torta pol tole, ki če bi delali tako kot se dela doma, se jim finančno ne bi preveč splačalo.

no to je samo moje mnenje, sem pa slišala tudi od ene sovaščanke, ki dela v It v slaščičarni, kjer na dan nardijo po 150 tort. ( v 8ih urah)user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu evi28)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: rojstnodnevna torta
3.3.2009 22:32:07   
kaya2007
blaža a te torte si sama delala???

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: rojstnodnevna torta
4.3.2009 22:23:42   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: inesc

Botrca, torta je izgledala čudovito!! Če je bila še tako dobra....user posted image


Veš kako dobra je bila, da nič ni ostalo za drugi dan...user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: rojstnodnevna torta
4.3.2009 22:45:17   
pipic
domača torta brez jajc,malo smetane.Drugače je bilo pa gor ogromno sadja

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: rojstnodnevna torta
5.3.2009 8:16:11   
honey
Ne morem verjet, da nekateri res tako komplicirate user posted image Žal, ampak res ne razumem tega. Če otrok ni alergičen na kakšno hrano - ne vem, zakaj ne bi imel "normalne" torte - mislim, da če jo naročiš v slaščičarni, kjer ti jo naredijo po naročilu, ni industrijska. V vsaki normalni slaščičarni ti bodo znali svetovat, kako je s torto. Mi2 sva hotela našemu za 1. r.d. naročit Telebajska (so bili pač takrat aktualni), pa mi je v slaščičarni odsvetoval, glede na to, da bi morala biti pač v taki in taki obliki, da je torta potem preveč umetna - se pravi veliko kreme oz. margarine ali karkoli že dajo gor za obliko in zelo malo za pojest. Tako da sva mu naročila normalno torto (sadno in čokoladno) in je bilo super. Ista, kot bi jo jaz spekla doma, samo da je bila lepša user posted image .

Drugače pa je naš že pred 1 letom jedel vse - tudi čokolado, smetano in podobno packarijo. Ker otrok itak tega ne poje na tone, ampak ima to za priboljšek. Ne vem, zakaj bi otroka prikrajšala za nekaj, kar tudi sama rada jem user posted image


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: rojstnodnevna torta
5.3.2009 21:10:04   
inesc
Ja, Evi28, sem iz Celja. Grem pa ravno naslednji teden v Mozirje na trening s psom in mi je itak by the usput.user posted image

Bom še videla.

Blaža, kaj pa če bi mi ti eno torto nardila???user posted image  Tudi teli tvoji izgledata fenomenalno. POHVALJENA!!!user posted image user posted image

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu evi28)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?