|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rtg slikanje in zanositev
17.11.2014 15:12:35   
Anonimen
Pozdravljene.

Pred 2 dnevi sem imela ovulacijo. Včeraj pa sem si pri padcu očitno poškodovala predel trtice in sem imela urgetno rtg slikanje. Na srečo ni nič počeno, bil je le udarec. Me pa skrbi, če bi se slučajno pokazalo da sem vmes zanosila, ali je lahko kaj narobe? Brala sem Pušenjaka, ki pravi da če pride do kakršnekoli napake pri plodu zaradi žarkov, telo samo "opravi" splav. Je imela katera podobno izkušnjo?
LP
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rtg slikanje in zanositev
18.11.2014 12:18:36   
Anonimen
ODG si že prebrala pri Pušenjaku,torej veš.

Ali splav ali preživi .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rtg slikanje in zanositev
18.11.2014 12:50:35   
Anonimen
Ja vem kaj sem prebrala pri Pušenjaku, sprašujem pa če je katera imela izkušnjo s tem...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rtg slikanje in zanositev
18.11.2014 16:29:42   
Anonimen
On ima veliko izkušenj
In kaj ti bo pomagalo,da ena bo napisala da je splavila,druga da je bilo vse ok???
Daj uživaj in nehaj se s tem in z vsako stvar ubadat,saj boš psihično zbolela

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rtg slikanje in zanositev
18.11.2014 20:48:30   
Anonimen
Ok hvala...ali kakorkoli že. Glede na to da prvič postavljam vprašanje na forum, nisem mislila da bom že takoj dobila nazaj "napad" nekoga. Z mojim psihičnim zdravjem je pa drugače vse v redu, hvala za skrb user posted image Pa lep pozdrav

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rtg slikanje in zanositev
19.11.2014 19:25:35   
Anonimen
Anonimna, ki sprašuješ: v prvih tednih gre pri plodu po t.i. pravilu "vse ali nič": če je prišlo do oploditve in je plod brez večjih napak, se bo obdržal; če ima kakšne večje napake, oziroma če ga bi poškodovali rtg žarki, bi plod umrl, ti bi normalno dobila menstruacijo, ko jo pričakuješ, torej ne bi niti vedela, da je obstajal. Zato ženske s tem nimajo nekih "izkušenj".
Torej: če si med ovulacijo zanosila in boš čez par tednov zagledala +, bo pomenilo da ga ti rtg žarki niso nikakor poškodovali. Če ne boš nosečka, je mogoče zaradi rtg ali pa se niti ni prijelo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rtg slikanje in zanositev
20.11.2014 7:29:22   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ok hvala...ali kakorkoli že. Glede na to da prvič postavljam vprašanje na forum, nisem mislila da bom že takoj dobila nazaj "napad" nekoga. Z mojim psihičnim zdravjem je pa drugače vse v redu, hvala za skrb user posted image Pa lep pozdrav


seveda,vzemi kot napad in ne kot dobronameren nasvet

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rtg slikanje in zanositev
27.11.2014 17:07:32   
Taddy78
Ene očitno ne premorete niti toliko, da bi prebrale kaj je sploh napisala...
Če si dva dni po ovul.bila slikana, ne more nič biti,ker še nisi bila noseča.Ko oz.če se jajčece oplodi, še nekaj dni potuje, preden se zasidra. Tako da je stvar nemogoča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko časa po porodu je nosečnost rizična?
Najnovejša raziskava je pokazala, kdaj mora biti nosečnica še nekoliko bolj previdna, da ne ogrozi svojega zdravja in zd...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?