|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sadje
21.6.2007 14:52:47   
miha_b
pozdrav

evo primer pri nas je sledeč. do januarja smo lepo jedli vse po spisku in naša mala takrat stara 1,5 let je bila kot mala kantica za hrano. potem pa se ji je ustavilo in ne je nobenega sadja več. šele sedaj se ji je mal odprlo pa še to je sadje samo če ga sama nabere?! user posted image  user posted image  tako da kdaj pa kdaj poje ribez pa jagode ipd.

kako jo navadit na sadje. poskušal smo že vse, tudi zmiksano sadje z malo jogurta danega v lonček od skutice..... njen odziv= kaj pa je to?
še sladoled ki ga obožuje ne je če so notri koščki sadja

če ima kdo kako idejo na dan z besedo

lp miha
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sadje
21.6.2007 15:06:31   
nuala
Mislim, da slej ko prej skoraj vsi otroci pridejo v obdobje, ko te ali one hrane nikakor nočejo poskusit.
Če je zelenjavo in popije kak sadni sok, ji ne bo hudega. Poskusite spet čez 14 dni.

Eto, take so moje iskušnje.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu miha_b)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sadje
21.6.2007 16:32:23   
Dejča
Kot da bi brala svojo zgodbo. Naša user posted image  je pojedla toliko sadja do prb. 1,5 leta kot ga še odrasel ne. Ko sem imela sadje v vrečki zavezano, se je dobesedno pregrizla do njega user posted image . In to vseskozi sveže sadje, nenarezano, v rokah. Potem pa kot bi odrezal. Zdaj, ko je sezona raznega grmičastega sadja pa etag spet rada je - samo da ga lahko sama nabira, tako kot si tudi ti napisala. Počasi so ji všeč spet tudi breskve, marelice, lubenice, tako da se jaz ne sekiram preveč. Pač - očitno obdobje. Če bo po meni, ga bo itak pojedla preko vseh meja zdrave normale.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sadje
22.6.2007 8:26:29   
miha_b
bo že ane
še dobr da ma apetit in poje skor celo ribo user posted image
drugač pa ko bi imela ločevalno dieto  heheuser posted image
al samo meso al samo krompir al samo zelenjavo....

aja a vaši tud že rakce škampe jejo al pa školjke?


(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sadje
22.6.2007 13:37:02   
Lenny
Podobno so se našemu razgrajaču uprle mandarine. Najprej jih je jedel non-stop v norih količinah, potem pa naenkrat ne več. No, do naslednje sezone mandarin se je zadeva normalizirala in spet so bile njami.
Kar se tiče morskih sadežev pa sta jih oba začela dobivati po 1. rojstnem dnevu.

(odgovor članu miha_b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sadje
22.6.2007 14:36:34   
picola1
V bistvu sem tut pri sebi ugotovila, da mi enkrat neko sadje ful paše, potem pa tega istega ne morem videt pol leta. Včasih mi celo cel sadni repertoar ne diši preveč, mi pa bolj paše takrat zelenjava...
Tako da po moje imamo vsi več ali manj takšna nihanja, pri otrocih, ki pa so polni nekih obdobij, takšnih in drugačnih pa sploh po moje to ni nič nenavadnega.
Morda za nadomestek v takšnem obdobju kakšen sadni sok?

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sadje
5.7.2007 14:37:27   
bt08
Pri nas tudi je najrajši tisto kar sam nabere,sej je tud tako sadje če mu daš.Lansko leto naprimer niti ni hotel povohati marelic i nbreskev,letos pa napada po njih.Lansko leto je jedel lubenico,letos ni pogojev.Enkat mu paše enkat ne.
Morske sadeže pa ima zelo rad ampak sedaj pol leta če jih je,prej jih je pa zavračal,bruhal po njih,tako da če sedaj naredim rižoto z njimi,samo to ven pobira.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sadje
7.7.2007 10:51:35   
Jessy
Pri nas je samo sadje, ki hrusta. Torej, kak krhelj jabolka ali hruške, včasih tudi breskve. Obožuje pa lubenico. To ji narežem ka kocke in odstranim pečke, v roko pa ji dam ta majhne vilice (tiste za torto) in z velikim veseljem pika in hrusta. Sem pa tja pa poje tudi kako pest borovnic.
Drugače pa obožuje surovo zeleno papriko, paradižnik, kumare, korenje ter vloženo koruzo, rjavi fižol, stročji fižol. Po moje ji vitaminov ne manjka.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




nagradne igre
Lelly28 RR

Zanima me ali igrate oz. sodelujete v nagradnih igrah?

da / redno (17%)

ne / nikoli (22%)

občasno / odvisno od nagrad (61%)


Število vseh glasov: 23

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!