|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   se kateri zdi
21.4.2007 22:59:53   
Anonimen
da je noseča?

Meni se zdi. Bi pa bila to moja 2. nosečnost in se mi zdi da sem imela prvič tudi tak občutek. test bom pa delala okoli 4. maja tako da moram še počakati.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: se kateri zdi
21.4.2007 23:07:14   
Anonimen
Oprosti no, sam tole je pa živa bedarija. Danes smo 21, do predvidene user posted image  imaš natanko 13 dni, ti pa tuki natolcuješ take.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: se kateri zdi
21.4.2007 23:14:10   
Anonimen
Sorry test bom naredila tako pozno zato, da bo ziher,  no potem ga bom pa rajši na točni dan  če mora biti točno po navodilih za uporabo.

Se opravičujem ker sem delila to z vami. Nisem vedela da moram vnesti točne podatke

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: se kateri zdi
21.4.2007 23:34:25   
mamči
Ja no, saj to je čisto žensko, da imaš včasih take občutke user posted image . Mene so pri drugi user posted image  slabosti mantrale že pred izostankom M - ki pa pri meni pač ni redna.
So me pa navidezni simptomi nos. že večkrat  zavedli.
Test pa lahko komot narediš prvi dan izostanka, al pa kasneje - kakor se boš odločila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: se kateri zdi
21.4.2007 23:42:02   
lelaval
Ja, jaz sem ga imela vseh 3x. Sem točno vedela, kaj bodo pokazali rezultati testov. Tesov pa nisem opravljala pred datumom, ko naj bi dobila user posted image .

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: se kateri zdi
22.4.2007 11:59:49   
NADA79
Ja meni pa se tole nezdi prav nič bedasto vprašanje. Tudi jaz sem že drugi dan vedla, da sem noseča. Pač vedla sem. Pa sem mojemu že kar takoj povedala, pa se je samo smejal. Čez nekaj časa pa ko user posted image  ni in ni bilo, in pa po potrjenem testu je pa sam videl. Tako, da očitno smo ene, ki vemo takoj. Glede tebe anonimna pa mislim, da bo najbolje da počakaš user posted image  in če je ne bo veš kaj to pomeni...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: se kateri zdi
22.4.2007 12:45:13   
stunfek
Jaz sem tudi točno vedela že ene parkrat. Samo se je izkazalo, da ni bilo ravno točno user posted image . Za nazaj je bit lahko pameten, za naprej pa malo težje. Pravijo pa da ene ženske pač vejo.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu NADA79)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: se kateri zdi
23.4.2007 12:43:21   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Oprosti no, sam tole je pa živa bedarija. Danes smo 21, do predvidene user posted image  imaš natanko 13 dni, ti pa tuki natolcuješ take.user posted image


...če je to zate bedarija ne vem zakaj se sploh trudiš in odgovarjaš....user posted image
...joj...kva mi gredo taki na user posted image ..........



Jaz verjamem da ene pač vejo kdaj jim je ratalo..in zate anonimna držim pesti, da katerikoli datum ugledaš user posted image user posted image user posted image !!!!

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: se kateri zdi
23.4.2007 12:51:07   
Anonimen
bom raje anonimna-je tudi meni se zdi da sem, čeprav upam,da nisem-no če sem bom preverila jutri zjutraj in če bouser posted image bomo imeli še 1 user posted image -čeprav si ne predstavljam kako bo, ker bo med otroci majhna razlikauser posted image user posted image

(odgovor članu sonchek)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: se kateri zdi
23.4.2007 14:25:28   
sayuri
Men se pa tole vprašanje ne zdi čisto nič butasto. JAz sem v prvi nosečnosti točno vedela, kdaj sem zanosila in imela sem skoz občutek, da sem noseča. Poleg tega ne delajo vse punce testa takoj tisti dan, ko bi M morala priti ali že kak dan prej. JAz sem delala test 14 dni po izostali M. Če imaš takšne občutke, potem držim pesti, da v začetku maja ugledaš plusek user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?