|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sedaj pa tud jaz-klomifen
24.10.2009 12:16:49   
tejčit
punce včeraj sem dobila tablete klomifen in sedaj moram počakati menstruacijo da jh začnem jesti.
me pa zanima,tablete se je od petega dneva ciklusa pa do desetega v bistvu pet dni po dve tableti
in zanima me kdaj potem nastopi ovulacija.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sedaj pa tud jaz-klomifen
24.10.2009 14:14:24   
beaglekriss
Živijo.
Ovulacija nastopi kot v običajnem ciklusu.Jo boš pa mogoče celo malo bolj čutila,saj klomifen povzroči kao bolj močno ovulacijo in sprostitev lahko večih jajčec.
Pa čim krajše jemanje ti želim in hitro plusek!user posted image
Srečno!

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sedaj pa tud jaz-klomifen
24.10.2009 19:06:37   
Anonimen
Jaz sem imela UZ 12 dan, O pa nekje 16-18 dan.

(odgovor članu beaglekriss)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sedaj pa tud jaz-klomifen
27.10.2009 8:12:55   
shyshy
A ne piše v navodilih kdaj naj bi nastopila ovulacija? Jaz se več ne spomnim kdaj je pri meni, je pa blo točno tiste dni kot piše v navodilih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sedaj pa tud jaz-klomifen
28.10.2009 9:51:03   
tejčit
meni ni jasno tole glede ovulacije a jo dobiš 14ti dan po zadnji tableti al kako ne razumem tega

(odgovor članu shyshy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sedaj pa tud jaz-klomifen
28.10.2009 14:58:31   
1buba
Ovulacijo dobiš 4-9 dan po zaužitju zadnje tablete. Tako da če si do sedaj imela dolge cikle, bo sedanji krajši- ker bo ovulacija prej, ali pa bo daljši, ker bo ovulacija kasneje. Jaz imam cikle običajno dolge 25 dni z ovulacijo 11-12 dan. Ko sem pa jemala klomifen (5-9.dan), sem imela ovulacijo nekje 5 dni po zaključku jemanja, se pravi 15.dan cikla. To vem točno, ker sem preverjala z ovulacijskimi testi. No, pri meni kura s klomifenom ni bila uspešna (2 cikla), upam pa da pri tebi bo user posted image

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sedaj pa tud jaz-klomifen
2.11.2009 12:41:59   
Anonimen
Eto, še ena, ki začne s klomifenom takoj po M. Upam, da bo pri uspešno...

(odgovor članu 1buba)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sedaj pa tud jaz-klomifen
9.11.2009 11:25:12   
Anonimen
Pozdravljene!

Jaz sem tudi dobila klomifen (zaradi PCO). Že kar nekaj časa delamo nauser posted image pa ni nič. Vmes sem bila še na krajšem operativnem posegu na m.v. To da mam PCO sem izvedela 1 mesec nazaj, ko sem zopet jokala pri ginekologu. V tem mesecu (12.11.)naj bi ga začela jest, pa me je kar malo strah tega, ker je možnost da se sprosti več jajčec, strah me je vnovičnega razočaranja.
Kako gre ostalim s klomifenom? Koliko je dvojčkov po klomifenu?

Lep pozdrav

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sedaj pa tud jaz-klomifen
10.11.2009 17:47:45   
anajan
Jaz sem bila uspešna pri klomifenu. Jemala sem ga zaradi PCO. UZ sem imela vedno 11 dan po prvemu dnevu menstruacije. Ovulacja je bila 14-15 dan od prvega dne ovulacije. Dvojčki so kao možen "stranski učinek", ki pa se ne pojavi ravno pogostokrat. Je prej izjema.

Uspešno jemanje.


_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sedaj pa tud jaz-klomifen
12.11.2009 22:06:53   
majalina
jst tudi dobila klomifen. cudno mi je samo, da sem dobila eno skatlico... torej za en ciklus...

nic mi ni jasno...

upam, da nam rata!!!

LP,
Maja

(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sedaj pa tud jaz-klomifen
12.11.2009 23:56:09   
kolovoz
No, jaz sem že dva ciklusa jemala klomifen, zdaj mi pa user posted image zamuja. Testa nisem delala, da ne bi bila spet razočarana. me pa zanima, če naj bi bil cikus reden ob jemanju teh tablet? Kajti jaz imam siceruser posted image zelo ne redne cikluse, pa sem mislila, da bo zaradi tablet kaj boljše?!?!?!
Držim pesti za vse, da nam uspe
Lp

(odgovor članu majalina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sedaj pa tud jaz-klomifen
16.11.2009 15:17:36   
Anonimen
Ojla :D

Jst sem tud dubla klomifen zarad PCO (čist šokirana)... Ginekologinja mi jih je napisala, ni pa nč omenla da bi mogla hodt na UZ....
Vse okol tega klomifena mi je tko čudn.... Mam redne user posted image , hormoni so kao OK, za PCO mi je pozabla povedat (mi je pol kasneje....) buuuuu  user posted image ....
Bomo vidl kaj bo naslednji cikel, ko jih začnem jest (sedaj probamo še en mesec brez).

Ale punce vsem želim čim prej user posted image

(odgovor članu kolovoz)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sedaj pa tud jaz-klomifen
17.11.2009 19:37:49   
žanaja
pozdravljene punce, po dolgem času se spet oglašam na forumu.
Na plusku delamo eno leto, do sedaj nič novega.
Hsg ok, dr Merlo, mi je rekel, ko sem bila na pregledu ravno v zacetnem casu ovulacije,da imam malo premale jajcnike in bi mogli bolj zrasti-da so kao malo leni....Tako mi je dal Klomifen in primolut.Torej po koncu primoluta zacnem pri krog in upam da tud zadnji klomifena...
Držte pesti, vsem vam pa veliko sreče.....user posted image

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sedaj pa tud jaz-klomifen
17.11.2009 20:23:08   
Deedo
Jaz imam že tretji mesec Klomifen, pa malo dvomim, da to karkoli pomaga, če sem odkrita. Bazna je bila v drugem mesecu čist zblojena, pa je bila sicer lepa. Dobila sem ga pa po tem, ko en mesec sploh nisem imela ovulacija, pa vmesne krvavitve pa to. Kaj vem, to je bolj zato, se mi zdi, da ti nekaj dajo, da ne težiš. user posted image

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sedaj pa tud jaz-klomifen
19.11.2009 19:52:45   
žanaja
Mi je žal, ampak ti moram povedat da se s tem ne strinjam.
Klomifen je v veliko primerih prinesel tako željeno nosečnost, marsi kateri punci, seveda ob predpostavki, da z njo ni bilo karkoli drugega narobe, in da je potrebovala le vzpodbudo.
Žal mi je pa tudi, da z takim odnosom piješ te tablete, ker ti potem sigurno ne bodo pomagale. Psiha kljub vsemu še vedno dela svoje.
Veliko sreče ti želim!

(odgovor članu Deedo)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sedaj pa tud jaz-klomifen
20.11.2009 14:12:15   
Natalija28
Tudi jaz sem dobila klomifen tablete za jest. upam sicer, da mi jih ne bo treba jest, da sploh ne bo user posted imageuser posted image Nisem si mislila, da je delanje otrok tak komplicirana stvar. user posted image

pa vso srečo vam želim.

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sedaj pa tud jaz-klomifen
20.11.2009 15:30:45   
shyshy
Natalija28, samo res!!! Meni se zdi da smo danes ženske že malo preveč obveščene in potem na vse pretege kompliciramo in čisto zakompliciramo eno tako zadevo kot je delanje otroka! In ponavadi že takoj ko se odločimo da bomo delale na user posted image . Pa ko je zadeva tako preprosta... nezaščiten spolni odnos in nič drugega... nobenega neta, ringaraje in ne vem kakih forumov v naprej... ker tu spoznaš preveč deklet s težavami in potem si že v naprej nervozen če se ne bo prijelo v prvo...

Jaz sem na forum prilezla šele, ko se par mesecev ni prijelo... ampak sem si pa že v naprej pripravila v glasi cel scenarij kaj ne smem več jest in česa pit, preračunavat plodne dneve itd... NAJSLABŠE...

Jaz tako pravim: vsak dan eno piksno piva od menstruacije do ovulacije za lepe folikle, potem pa kak teden šampanjec in dobra vina da bomo bolj sproščene, pa nabavit za konec meseca vložke in ne testov nosečnosti!!! Pa sexat iz UŽITKA, ne zato da bo dete user posted image  



(odgovor članu Natalija28)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sedaj pa tud jaz-klomifen
26.11.2009 13:01:09   
majalina
jst mam pa eno vprasanje... kolikor sem vas prebrala v enem ciklusu pet dni jemljete klomifen?

jst mam na receptu napisano od 3-8 dne. to je torej 6 tablet, a ne?

se opravicujem za butasto vprasanje :-)

(odgovor članu shyshy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: sedaj pa tud jaz-klomifen
26.11.2009 13:08:34   
divans1
Tako kot maš napisano na receptu, tako jej.

(odgovor članu majalina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: sedaj pa tud jaz-klomifen
26.11.2009 13:11:40   
naja6
Se morem kar strinjat z žanajo,punce nič neg.misli,pa čim manj mislit nauser posted image med seksom,govorim vam iz izkušenj,smo par let delali na tem da bi bil plusek,vmea smo že bili tik pred umetno,pa sem rekla,da še malo počakam in poizkisim z klomifenom in ko sem že mislila da ne bo nič iz tega(mislim da 6.ciklus-po 3 tablete na dan)ne boste verjele,SEM ZAGLEDALA +IN KAR NISEM MOGLA VERJET,SEM DELALA 4 dni zaporedoma teste preden sem verjela,da je vse skupaj res,vsak dan je bil ta plusek močneje obarvan,in tako zdaj že odštevamo dneve do velikega dneva D,ki bi naj bil 1.1.2010
BISTVO TEGA MOJEGA SPOROČILA JE;PUNCE NE OBUPAT,OPTIMIZEM JE VEDNO DOBRODOŠEL,ZATO LEPO KAR NASMEŠKE NA OBRAZE,in želim vam da tudi vam čimprej rata

(odgovor članu majalina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: sedaj pa tud jaz-klomifen
26.11.2009 14:21:57   
majalina
hvala! nimam izkušenj s klomifenom pa raje vprašam.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: sedaj pa tud jaz-klomifen
28.11.2009 19:03:42   
žanaja

Cestitam naja6!!
Me veseli, vzpodbudne besede, so vedno dobrodosle....
jaz sem prepricana do bom z novim letom nosecka....
Ce pa ze ne bom, bom pa kmalu zatem.....;))

(odgovor članu naja6)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: sedaj pa tud jaz-klomifen
28.11.2009 19:04:36   
žanaja
Veliko uspeha ti želim.....;)user posted image

(odgovor članu majalina)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: sedaj pa tud jaz-klomifen
28.11.2009 22:57:23   
*Zvezdy*
Pozdravljene!
Sem nova tu na forumu...pršla pa sem zaradi istih težav ko jih mate ve. Jest sicer nism še tak daleč da bi hodla na kake preiskave...sm pa že slišala za te tablete klomifen. Me pa zanima al moraš to kake preizkave dat čez da ti ginekolog to napiše al kak?
Tud midva z možem že neki časa delama na user posted image pa kr ni pa ni....pa vem da nebi smela zgubit upanja pa včas človek ne vid pozitivne stvari. user posted image
Hvala že v naprej za odgovor

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: sedaj pa tud jaz-klomifen
1.12.2009 11:24:11   
markojca
Pozdravljene!

Na podlagi vseh preiskav je tudi meni G. predpisala terapijo s klomifenom in postopek IUI. Ker sem zasledila da punce na forumu omenjate stop inekcijo, mi sedaj ni prav jasno ali je ta inekcija za IUI ali IVF postopek, ker meni ni nič omenila, samo klomifen mi je dala in napotnico, da bom morala prihajati na UZ. Še drugo pa me zanimajo ovulacijski testi, ki jih je omenila 1buba, da je z njimi preverjala kdaj točno je imela ovulacijo-kje se ti testi kupijo in koliko stanejo-bi bila hvaležna za odgovor.

G. mi je rekla, da je z obema vse v redu na podlagi preiskav, ki sva jih imela, le da imam jaz eno malo pregrado v maternici, ki pa ne vpliva na to, da jaz ne bi mogla zanositi. Sedaj me malo skrbi zaradi tega, ker sem na raznih forumih zasledila, da zaradi pregrade lahko prihaja do spontanih splavov, če pa slučajno zanosiš, je pa možnost da se otrok ne bo razvil normalno-ne vem no, če ima katera podobne izkušnje, bi jo prosila za odgovor.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Miti o zanositvi: Drži ali ne?
Če/ko želimo zanositi, se poslužujemo raznih tehnik, poslušamo vsak nasvet, ki bi pripomogel k temu, da bi hitreje zanos...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?