|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sedežna v barvi melancane
3.11.2007 22:20:50   
polona2
user posted image

Katere barve v dnevni sobi kombinirati k tej barvi sedežne? Bela in svetel les, kaj pa za popestritev? Bright green, oranžna??? A bo zelo zamorila prostor? Jaz sem imela željo po oranžni sedežni, pa ne najdeva kompromisa...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sedežna v barvi melancane
3.11.2007 22:23:15   
Anonimen
Moja prijateljica ima stene zelene in barva sedežne na sliki, kombinacija. Zgleda fenomenalno. Si nisem nikol mislna da greste ti dve barvi skupaj.
Pohištvo ima pa svetel javor.

(odgovor članu polona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sedežna v barvi melancane
3.11.2007 22:25:47   
polona2
Ta preproga mi je že dolgo všeč, ampak, zraven te temne sedežne po moje ne bo dobra izbira, ali pač? Kakšen drug predlog? Help?!
user posted image

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sedežna v barvi melancane
3.11.2007 22:26:34   
rija
zelo lepa sedežna, lepa barva, vendar hočeš nočeš ni nevem koliko za pokombinirat...jaz bi dala en tak pastelni odtenek alt roza, umazane.....ki vleče na sivo.....mah, težko to napišem.....pa eno dobro fototapeto, ki potem popestri celotno zadevo....tako ultra moderno....kakšne kamne recimo.....ali pa nekaj v zeleni......pohištvouser posted image  meni svetel les tu zraven ne potegne, kvečjemu kakšno črnouser posted image  pa tega zelo, zelo malo....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sedežna v barvi melancane
3.11.2007 22:27:22   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: polona2

Ta preproga mi je že dolgo všeč, ampak, zraven te temne sedežne po moje ne bo dobra izbira, ali pač? Kakšen drug predlog? Help?!



če še to pokomentiram: meni je sedežna zelo elegantna in mi taka hipi preproga ne gre glih zraven....

< Sporočilo je popravil Pikec0 RR -- 4.11.2007 10:02:44 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sedežna v barvi melancane
3.11.2007 22:28:15   
Anonimen
Stena nekaj na sivo.

In velika slika gor, ali abstraktne nalepke, neki takega.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sedežna v barvi melancane
3.11.2007 22:35:10   
polona2
Modela sedežne še nisva izbrala, samo za njeno barvo sva trenutno že odločena. A potem tale bolj sede zraven (čeprav me v bistvu bolj zanimajo barvne kombinacije);

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sedežna v barvi melancane
3.11.2007 22:40:01   
Anonimen
Osebno mi ni všeč, ker takih barv se zelo hitro naveličam. Kombinirat s steno je pa tud težko oz. tisto barvo, ki je rekla Karin24, mi je pa nagravžno. V bistvu ne vem, kaj bi sploh pašalo.user posted image

(odgovor članu polona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sedežna v barvi melancane
3.11.2007 22:40:49   
Anonimen
Če izbiram med barvama, mi ta zdanja mal bolj sede :)

(odgovor članu polona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sedežna v barvi melancane
3.11.2007 22:54:12   
rija
meni je lepša prva, ker predstavlja središče prostora in življenja v njem in je fajn, če je malce bolj živa. glede na to, da lahko kombiniraš bolj turobne barve....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sedežna v barvi melancane
3.11.2007 23:43:34   
Annny
Meni gre zraven te sedežne kak nizki regalček v beli barvi (visoki sijaj), kombinirani z orehom (zelo lepe kombinacije, letošnji hit modeuser posted image )
Tudi siva barva gre lepo zraven.
Mogoče bi zraven pasal celo kakšen lestenec..malo bolj moderen.
Na steno lahko daš sliko s kakimi oranžnimi podtoni..?
Na tla bi dala morda hrastov parket (ne presvetel, ne pretemen).

Če se pa še kaj spomnim, pa napišem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sedežna v barvi melancane
4.11.2007 0:03:09   
Annny
Aja, ta druga sedežna mi izgleda čudno, ker ima pretenke nogice..user posted image  Boljša prva.
Če pa bi izbirala sama, nikakor ne bi dala melancane.
Mogoče kako čokoladno rjavo, opečnato rdečo, kamel...se dajo veliko lažje pokombinirati z drugo opremo..user posted image

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sedežna v barvi melancane
4.11.2007 0:33:48   
Anonimen
Opozarjam na velikost slik.
V prihodnje prosim manjšajte slike. V kolikor bodo slike še raztegovale okno v horizontalo jih bom primorana brisati. Zenkrat bom pustila.

Hvala.


(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sedežna v barvi melancane
4.11.2007 1:17:42   
* Mateja *
meni je taprva ful dobra. Bi pa zraven dala svetlejše pohištvo, pa kako nežno roza steno. Sem vidla imajo v lesnini raztavljeno vijola sedežno, samo je svetlejša kot na sliki, wenge,/belo pohištvo in roza stene. Hudo, vam povem!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sedežna v barvi melancane
4.11.2007 8:12:00   
Strawberrie Cherrie
Definitivno prva sedežna. Barva je lepa. Stena kombinacija res svetlo sive in pa kot je rekla Rija kakšne dobre fototapete - nagibam se k zeleni. Če ne boš izbrala fototapete, potem pa kakšna moderna slika. Jaz bi si še vseeno pustila voditi po zeleni barvi.  Črno jaz na vijolično(ok, uradno barva melancane) ne bi kombinirala, ker se precej tepeta. Za pohištvo bi izbrala nekaj v temno sivi barvi, ki bi še vseeeno dajala videz sive in ne črne. Pa saj v dnevni ni potrebno imeti veliko pohištva, kajne?



(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sedežna v barvi melancane
4.11.2007 10:07:29   
Anonimen
Odvisno kolk jajc matauser posted image , kolk sta funky, odštekana, kolk sta moderna......

Meni je vijola barva zelo lepa. Zraven mi paše belo pohištvo v kombinaciji z wenge. Na stene lahko daš črno-bele slike (družinske, erotične, narava: drevo, kamen, pesek.....), brez okvirjem, samo v steklu ali pa srebrni okvirji. Na en del stene bi pobarvala vijola trak ali kvadrat, ali krog na katerega bi potem obesila te slike. Obvezno velike zelene rože in v kakem kotu velika steklena vaza z vejami. Tepih npr. bež. To je sterilna variantauser posted image . Manj sterilna varianta je, da stene malo pobarvaš z barvami kot so npr. spodaj. Pa ne celo steno, ampak samo kak vzorec. Na kavču obvzeno kombiniraš raznobarvne poušterčke. Na steno še kako poličko iz wenge in gor debele sveče. Tako sterilno varianto si lahko ogledaš v mojem albumu. Vendar take dnevne se hitro naveličaš.

Potem pa imaš funky variante z zelo živahnimi barvami. Vijola paše z rumeno in živ zeleno npr. http://www.dulux.co.uk/web/images/collect/sulphur_springs_5_cont_154.jpg
http://www.susandennis.org/makeover/furniture/514/CIMG0801.JPG

user posted image

Drugače pa ne glede kolk je sedežna moderna ali ni, mislim, da tudi kombinacija takega tvojega tepiha, take sedežne zelo lepo pride, na steno pa obvezno barve iz tepiha. Pa ne vse stene pobarvati, kvečjemu kak vzorec kot npr tepih. Z malo ideje, bi taka varianta bila še najlepša


< Sporočilo je popravil MIŠEK13 -- 4.11.2007 10:13:47 >

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sedežna v barvi melancane
4.11.2007 10:19:54   
Putka
Sedežnauser posted image
Zraven bi dala zeleno, navdih v naravi:
user posted image

Pa tudi tepih gre zraven, not je podobna barva kot sedežna.

In pohištvo v natur lesu (javor, bukev..)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sedežna v barvi melancane
4.11.2007 11:00:58   
Anonimen
še ena funky stena user posted image http://www.homevisions.com/hvprod/prod_display1.asp?product=106724

http://www.interiordezine.com/images/color/purple-schemes.jpg tu pa imaš kombinacije barv k vijola

< Sporočilo je popravil MIŠEK13 -- 4.11.2007 11:06:46 >

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: sedežna v barvi melancane
4.11.2007 11:46:09   
Annny
Zdaj je pravzaprav moderno kombinirati vijola barvo in zeleno (po možnosti kako strupeno barvo). Vendar ti dve barvi sta obe hladni in zelo bodeta v oči, če sta moćni...če boš izbrala take barve, jih daj malo, sicer se v prostoru morda ne boš dobro počutila oz. se ga boš naveličala..

Pa še na kratko o Feng Shuiju..
http://www.viva.si/clanek.asp?arhiv=1&id=1628

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: sedežna v barvi melancane
4.11.2007 12:07:03   
Annny
http://fengshui-akademija.com/index.php

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: sedežna v barvi melancane
4.11.2007 16:53:35   
Anonimen
hoj....tudi meni je prva sedežna ful lepe barve jaz bi pa dala na to sedežno kakšen lep odtenek rumene barve-mogoče malo temnejšo ne ravno svetlo rumeno, kakšni povšterčki, pa v zavesah, mogoče prt na mizi, kakšna stena rumena, druga pa enaka sedežni..........probaj!

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: sedežna v barvi melancane
4.11.2007 17:05:05   
tanikaa
Jaz se v popolnosti strinjam z Rijo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: sedežna v barvi melancane
4.11.2007 21:13:30   
Pobalami
Meni je lepa kombinacija čokoladna in malancana ali pa svetlo siva.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?