|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sedežne garniture
28.2.2007 15:06:19   
tinkamiška
No, naša sedežna je že bolj boga in sem si malo lušte delala na netu....žal bova midva dala najino samo preoblečt, ni dinarčkov za novouser posted image No sej, ko bo preoblečena bo še kr...s tem se tolažimuser posted image

tukaj je pa link...
http://www.rolfbenz.si/
http://www.maros.si/si/katalog/sedezne_garniture/default.html?page=1




_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sedežne garniture
28.2.2007 15:08:51   
total
Kolk pa sploh pride preoblečena sedežna?

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sedežne garniture
28.2.2007 15:12:09   
Anonimen
Ja sej glavno da se na sedežni dobr sediuser posted image

Midva jo bova tud enkrat dala preoblečt čeprav jo mava šele letouser posted image

Je temno usnje pa dva mačka mava in pol......

V glavnem je čist razkrampana. Pa čakava da se mačka "postarata" in ratata lena in jo bova pol dala preoblečt.

Kolk pa kej to stane?

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sedežne garniture
28.2.2007 15:42:25   
tinkamiška
Jah, ne vem še čisto točno, ker mora tip pogledat sedežno, je pa rekel, da z blagom in delom okoli 200-300 eur...

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sedežne garniture
28.2.2007 15:43:44   
tinkamiška
No najino sedežno je pa zmatralo 2x seljenje in pa Iza s prstki fino taca po njejuser posted image , pa še barva mi sploh ni več všeč...

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sedežne garniture
28.2.2007 15:54:12   
total
No sej ni tako velik,spolh si nisem predstavljala kolk to košta.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sedežne garniture
28.2.2007 18:47:25   
cicido
Mi smo jo dali preoblect poleti. Vzela sva mikrofibro s teflonom in naju je stala
580 eur. Je pa kar velika.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sedežne garniture
28.2.2007 21:37:10   
rija
Tinka, drag okus, ni kajuser posted image user posted image

No, če boš kdaj kupovala in si privoščila: rolf benz je za moje pojme neuporaben, sploh pri otrocih, ker je usnje enostavno premehko in prefino in veš kaj sledi user posted image user posted image  da pa o ceni ne govorim.

Ti pa toplo priporočam natuzzija. Mi ga imamo doma že ene 8 let, pa mu ni videti. Je res, da je bil v tistih časih fotelj tako drag kot dve povprečni sedežni garnituri, ampak se res splača.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sedežne garniture
28.2.2007 21:47:16   
Annny
Rija, kakšnega Natuzzi-ja pa imate (barva + material)? Nekateri zelo jamrajo nad bež variantami (tako usnje kot tekstil)..

Aja, Rolf Benz..sem enkrat v Rutarju študirala, kaj za vraga je na teh sedežnih, da so tako drage...gladko usnje je res občutljivo in se pozna vsaka najmanjša praskica, da ne rečem dotikuser posted image  Najbrž so res en drag razstavni eksponat.

Moram pa zelo pohvaliti sedežne garniture SCHILLIG...sicer so med dražjimi, so pa neverjetno udobne, zelo natančno izdelane...1.klasa.
Imam to navado, da sedežne ocenjujem šele, ko se usedem nanje...velikokrat videz vara...največ lepih je nadvse neudobnih...kaj boš s tem domauser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sedežne garniture
28.2.2007 21:51:29   
Annny
Aja, sem zašla s teme...
glede prevlek za sedežne - IKEA ima baje dobro ponudbo raznih univerzalnih prevlek za sedežne..jaz bi se verjeno poslužila tega in ne bi dala preoblačit cele sedežne, če je ne bi planirala imeti še za dalj časa...
Lp

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sedežne garniture
28.2.2007 21:55:23   
rija
mi imamo usnje, ne najboljše, modro.
Verjamem, da se na svetlih pozna vse, predvsem kavbojke so baje kritične.

Jaz osebno pa bi imela eno sedežno iz smetanastega bombaža, firme brühl.

Sem si jo ful želela, sam je bila malo draga (1 mio) pa so me pregovorili, češ da naj vzamem za prva leta otrokovega življenja kaj manj občutljivega.

Sreča, da sem bila pametna in sem jih poslušala....user posted image

evo tole


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

mogoče naslednjič....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sedežne garniture
28.2.2007 22:03:17   
Annny
Zelo zelo lepa sedežna, res! Ampak bi jo morala res skrit pred tamalimuser posted image  predstavljaj si, kako bi se razveselila enega lepega fleka od sadne kašice tamle goruser posted image user posted image
Po drugi strani je pa tolk hecno, ko folk kupuje lepe sedežne v svetlih odtenkih, potem pa jih imajo stalno pogrnjene s kakšnimi starimi dekami, ker jih je tolk škoda...user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sedežne garniture
28.2.2007 22:18:38   
rija
ja, povej mi kaj o pregrinjalih....user posted image user posted image

če bi ti videla, kaj mi vse za pregrinjala prodamo, đisus....user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sedežne garniture
28.2.2007 22:22:18   
Anonimen
Po drugi strani je pa tolk hecno, ko folk kupuje lepe sedežne v svetlih odtenkih, potem pa jih imajo stalno pogrnjene s kakšnimi starimi dekami, ker jih je tolk škoda...user posted image user posted image


Se moram spotaknit ob tole...user posted image .

To mi je tudi eno od metafizičnih vprašanj. Zakaj deke user posted image  user posted image .

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sedežne garniture
1.3.2007 7:28:39   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Mič

Po drugi strani je pa tolk hecno, ko folk kupuje lepe sedežne v svetlih odtenkih, potem pa jih imajo stalno pogrnjene s kakšnimi starimi dekami, ker jih je tolk škoda...user posted image user posted image


Se moram spotaknit ob tole...user posted image .

To mi je tudi eno od metafizičnih vprašanj. Zakaj deke user posted image  user posted image .


Hudiča, jaz sem tudi dala deko gor user posted image user posted image Eh pa še vseeno bolje, kot če bi ga pustila zavitega v original foliji... Ja tudi to nekateri delajo, da se ne zamaže. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sedežne garniture
1.3.2007 7:32:10   
BAMBINA_
Aja, Mič, še odgovor na "zakaj deke": deko lahko daš v pralni stroj, kavč bi pa malenkost težje stlačila noter. user posted image user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sedežne garniture
1.3.2007 8:27:32   
Moyca_
jaz bi tudi imela natuzijaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image
ko bom velika pravi mojuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sedežne garniture
1.3.2007 10:52:10   
tinkamiška
joj Rija, tista ta prva je superuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image u komot, pa ni tako grozno velika, razpotegnjenauser posted image

Jst ne bi mela sedežne iz usnja, je tako zoprno poleti, se kr pripopaš goruser posted image , bi mela iz kakšnega finega blaga, jst bom mela sedežno v temnorjavi barvi, ampak mora bit tako blago, da ga  lahko čistim...Dnevna soba bo v kombinaciji olivno zelena-rjava...

Dekeuser posted image , ja meni je to tudi grdo, ker potem sedežna sploh ne pride do izrazauser posted image

Tiste prevleke iz Ikeje so menda fajn, ampak niso za našo sedežno, ker midva včasih vse pouštre dol zmečeva, da je sedežna širša, pa bi blo nerodno potem tisto prevleko dol vlečt...

No, v glavnem, se moram sprijaznit, da ne bo nobene krasne sedežne v naši dnevni sobi in bom grozno srečna, ko bo stara preoblečenauser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: sedežne garniture
1.3.2007 18:58:32   
Strawberrie Cherrie
Jaz imam Natuzzi dvosed, kjer lahko reguliraš naslone. Je Ok.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: sedežne garniture
3.3.2007 10:11:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

rolf benz je za moje pojme neuporaben, sploh pri otrocih, ker je usnje enostavno premehko in prefino in veš kaj sledi user posted image user posted image  da pa o ceni ne govorim.



Predstavljajte si samskega moškega srednjih let s cigaro in kozarcem viskija v roki, v garaži ima marcedes SLk in Porshe-ja. Takemu kakšen Rolf Benz kavč kar pristaja, a ne user posted image user posted image user posted image . Vsaka firma ima določeno ciljno populacijo. In Rolf Benz nima interesa prodajati svoje kavče družinam z majhnimi otroki. Nasploh usnjeni kavči niso mišljeni za družine, so pa zelo uporabni kavči z mikrofibro in še eno nevemkakoseže imenuje tkanino, ki se jo lahko čisti.
Ko bom velika, bom pa imela bež usnjeno sedežno garnituro user posted image user posted image user posted image . In čistilko, da bo ostala bež barve user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: sedežne garniture
3.3.2007 19:50:52   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica



Predstavljajte si samskega moškega srednjih let s cigaro in kozarcem viskija v roki, v garaži ima marcedes SLk in Porshe-ja. Takemu kakšen Rolf Benz kavč kar pristaja, a ne user posted image user posted image user posted image .


user posted image user posted image user posted image  če bi imeli take ciljne kupce, bi lahko zaprli user posted image user posted image user posted image

a ti poznaš kakšnega samskega z omenjenimi pritiklinamiuser posted image

če drugega ne, ma vsaj kako pleh pičuser posted image   user posted image user posted image user posted image  pa deko čez Rolfa, da se ji bedre gor ne zgrabijo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: sedežne garniture
3.3.2007 20:11:35   
Marogica
Jaz se lahko pohvalim samo z enim "design komadom" in to od Toshiyuki KITA in njegovim legendarnim foteljem z imenom WINK, ki izgleda tako:
user posted image


Pri tem stolu je možno, da je v različnih "pozah" in da se kupujejo prevleke"pižame", kot jih imenujejo v različnih variacijah. V bistvu je spodaj osnova, zgornji(tukaj rdeči) je pa po barvi, ki si jo sam izbereš. Tudi uhlji se izberejo po tvojem okusu. Barvnih kombinacij sicer nisem našla, našla sem pa poze, da veste, kaj mislim

user posted image

user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: sedežne garniture
3.3.2007 20:27:44   
Anonimen
maroga a ti ta počivalnik imaš ali si ga sam iz neta snela?

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: sedežne garniture
3.3.2007 20:47:02   
Marogica
Imam ga. Sicer je že pravi "oldtimer", saj ga je KITA izdelal leta 1980, jaz pa sem ga kupila mislim, da leta 1989.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: sedežne garniture
3.3.2007 20:55:05   
Anonimen
a kej veš kok košta dan današnji?

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?