|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   seks po porodu
11.12.2005 18:16:26   
wawa
Zanima me kdaj ste si tiste ki ste bile šivane spet privoščile malo dobrega starega seksa?

Jaz sem bila kar precej šivana in morem priznati, da bi se pošteno bala spet kake okrobacije početi.....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: seks po porodu
11.12.2005 18:38:38   
kati*
jaz sem počakala do gin. pregleda (pri 6. tednu), da sem dobila "zeleno luč" , ker sem bla tud ful šivana (zunaj in notri) ... pol pa še isti teden - prvič bolj počasi in previdno, drugič pa je že šlo kot v dobrih starih časih user posted image

_____________________________

lp, K

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: seks po porodu
11.12.2005 19:12:06   
Jančika_
Če se prav spomnim, sva počakala nekje do prvega pregleda, bolelo me je pa ZELO in to še nekje 5 mesecev po porodu. Spomnim se, da sem se prav spraševala, če bo to sploh kdaj boljše. No, seveda je minilo.

Pomaga kakšen lubrikant in čim bolj pogosta akcija - če je vmes minilo nekaj dni, me je naslednjič spet precej bolj bolelo.

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: seks po porodu
11.12.2005 19:18:26   
Anonimen
wawa se ti pridružujem. še dva tedna mi manjka. Štejem sitno. Sploh ne vem, če bom še vedela user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu wawa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: seks po porodu
11.12.2005 20:11:12   
KiSsMyAsS
Nekje 4 tedne po porodu. Nic me ni bolelo. Vcasih me pece ta koza, kjer sem imela sive, ampak ne vedno. Drugace pa poskusite pocasi in nezno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: seks po porodu
11.12.2005 21:26:17   
Ninica
midva sva tudi počakala do prvega pregeda po 6. tednih. Me je pa zbadalo na tistem mestu v nožnici, tam kjer sem bila šivana in to še nekaj mescev. Zdaj je že OKuser posted image

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: seks po porodu
11.12.2005 21:29:18   
Anonimen
po 6 tednih

(odgovor članu Ninica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: seks po porodu
11.12.2005 23:12:45   
figa
Počakala do pregleda (6 tednov), potem nekajkrat "poskusila" pa ni bilo ravno prijetno. Saj želja je bila (o pa kako močna!user posted image ), ampak že samo dejstvo, da sem imela noge narazen, je bilo neprijetno. Tudi šivi so me precej boleli in nasploh ni bil pravi občutek. Moj je bil seveda pretirano previden in razumevajoč, kar me je še dodatno delalo nervozno (nikoli ni prav). No sedaj, po 3 mesecih, pa čisto druga zgodba. Vse po starem!user posted image  Torej svetujem počasi in po občutku.

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: seks po porodu
12.12.2005 15:17:01   
Sofi
Počakala sva do pregleda, potem pa takoj v akcijo. Se spomnim, kako sem si že želela, hkrati sem se pa tako bala bolečine (izkušnje drugih + čudno boleč občutek pri umivanju) - ampak želja je bila močnejša. Boleč, res boleč je bil prodor vame (kot da bi mi že drugič vzel nedolžnost), potem pa user posted image .
Od takrat naprej je seks boljši kot kdajkoli prej, čisto drugače ga doživljam in res uživam (želim nadoknaditi vse mesece abstinenceuser posted image ).

Le pogumno, prepusti se pa bo.

LP

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: seks po porodu
12.12.2005 15:24:03   
wawa
uf hvala za odgovore evo tudi jaz sem se odločila da počakam do pregleda, saj sem bila res precej šivana....no odštevam do 4.1........še......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pravijo da vzdržnost pripomore k  kasnejšemu boljšemu seksu, no ja v vzdržnost nisem nikoli verjela, bom pa sedaj lahko preizkusila to teorijo....

Urška no vidiš bova trpeli skupajuser posted image user posted image user posted image user posted image  kot prej ko smo čakale skupajuser posted image user posted image

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: seks po porodu
13.12.2005 16:22:29   
ja_ni_ka
Tudi jaz sem bila šivana zelo veliko notri in vzunaj, počakali smo do prvega ginek. pregleda nato pa probali, ker je bilo vse suho je zelo dobrodošel lubrikant, ker šivi nič ne vlečejo in bolijo pri samem odnosu. Toplo pa priporočam po ginekološkem pregledu za šive kremo CONTRAKEL, (ki se kupi v lekarni brez recepta cena ok. 1.800) za nego STARIH in NOVIH BRAZGOTIN. Meni je zelo pomagala še pri starih šivih, da o novih ne govorim, nič več trganja ob spremembi vremena.


_____________________________

Jaka in Nika sta moja sončka dva

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: seks po porodu
14.12.2005 12:23:53   
Meceno
Jaz sem sedaj pet mesecev dobrih po porodu in  seksam, sem že tudi šest tednov po porodu, ampak sem razočarana, ni več to isto,...zaenkrat imava še otroka v spalnici in če malo zajamra me mine,  potem ko se spravim k stvari pa dobro začnem, me že pošteno spodaj zaskeli ob vhodu v nožnico in logo se takrat umaknem oz raje končam, najhuje je pa to, da me potem tako močno boli, da se niti obisati ne morem ko grem na WC,...traja dva dni . 
Nisem bila nič šivana, na pregledu je bilo videti tudi vse ok, dragi me razume, mene pa to razpiči user posted image ,...menstuacije še nimam, a je mogoče to krivo, ko se umivam doli, si samo z vodo, če si z milom imam takoj vnetje,...
A naj grem do ginekologinje ?

(odgovor članu ja_ni_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: seks po porodu
15.12.2005 0:09:36   
KODA
Po 6 tednih.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: seks po porodu
15.12.2005 0:26:44   
lelaval
Po pregledu. Občutek pa isti, kot da bi prvič seksala. user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: seks po porodu
15.12.2005 16:11:48   
Urška//
Točno 4 tedne po porodu, bolelo me je pa še dolgo po tem, sem imela občutek kot da so me preveč zašiliuser posted image

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: seks po porodu
17.12.2005 0:10:01   
Suzi*
Joj, jaz sem bila tudi precej šiana, me je ful bolelo. Pregleda pri G me je bilo ful strah, ker je rana še kar nekaj zategovala. Prvič sva 2m po porodu, pa me je bolelo! user posted image  pa res je tako, kot da prvič sexaš. user posted image  Potem pa je vedno bolje in zdaj več ne boli.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?