|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sem ali nisem
5.5.2008 23:17:52   
*m*t*
Pozdravljene!
Verjetno ste o tem že razpavljale, vendar mene vseeno zanima, če je katera od vas takoj začutila, da je noseča?
Jaz sem imela prejšni teden ovulacijo. zanima me, ali je možno, da lahko že čutim znake nosečnosti oziroma ali je sploh možno, da sem že noseča?user posted image iz firbca sem danes naredila tudi test nosečnosti in se mi je ena črtica oprvala močno roza, druga pa le rahlo.user posted image kaj menite ve, je možno, da se da tako zgodaj že odkriti ali sem user posted image ali nisem?
user posted image naj bi imela 19.5., vendar upam, da je ne bo.
hvala za vaša mnenja!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sem ali nisem
5.5.2008 23:19:19   
Anonimen
Ja 14 dni prej je pa test res zanesljiv user posted image Dobr da ne delate ze takoj po seksu testov. user posted image

Ti zelim, da zagledas user posted image , ampak ta dva tedna pa le pocakaj, no.

(odgovor članu *m*t*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sem ali nisem
5.5.2008 23:25:31   
rija
ti si pa zmagovalka user posted image user posted image user posted image


kar dva tedna pred testom.....user posted image  

res bom začela prodajat teste za ugotavljanje nosečnostiuser posted image


seveda ti želim, da bo test pozitiven.....tam čez tri tedne...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu *m*t*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sem ali nisem
5.5.2008 23:36:20   
kofetek2010
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sem ali nisem
5.5.2008 23:49:12   
Anonimen
Mene pa zanima, kako je po vaših izkušnjah zanesljiv CB. Test sem naredila 24 dan po zadnji menstruaciji, torej ene dva dni pred pričakovano mensturacijo pa je bil negativen. Imam pa vse znake, da bi lahko bila noseča. Morda si domišljam, ker si to želim.

(odgovor članu *m*t*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sem ali nisem
6.5.2008 0:00:06   
Anonimen
počakte pa boste vidle, sej se nikamor ne mudi... želim pa čimveč user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sem ali nisem
6.5.2008 0:02:11   
Anonimen
Mal sem prebirala forume, ene pravijo, da so jim testi pokazali neg, čeprav so bile noseče. Vemdar ne vem, s katerimi testi. Imate izkušnje, kako zanesljiv je CB. Ali je kateri že pokazal najprej negativno, čeprav je bila noseča... 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sem ali nisem
6.5.2008 0:03:19   
Anonimen
ja, sej bomo počakale,
včasih se mi je zdelo neumno, ko tkole deklce to pišejo, ampak tko ko si sam v pričakovanju brskaš za vsako bilko upanja :-)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sem ali nisem
6.5.2008 0:22:35   
Anonimen
veš, sej štekam in čist razumem, da če si nekej res želiš vidiš znake, težko čakaš, sam ne vem, zdi se mi, da je včasih bolje pač, da počakaš, ker si tako pomojem manj razočaran, ker je res brez veze, da delaš prej test in si razočaran, čeprav ni nujno, da nisi noseč... ne vem, tle notr moraš bit pomojem čimbolj sproščen..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sem ali nisem
6.5.2008 6:38:08   
srki
Po mojem, da si.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sem ali nisem
6.5.2008 6:39:16   
bojcy
Pozdravljne,

Tudi meni user posted image  zaostaja že kar dolgo časa. Zadno user posted image  sm  imela 14.3., naredila sm že 3 teste, (1xBC, 2xCB) vsi negativni.user posted image  Ali ima katera izkušnje s tem, da so ji testi kazali negativno, pa je bila vseeno noseča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sem ali nisem
6.5.2008 7:00:06   
becky
bojcy, ne bi šla do G? mislim, jaz bi že paniko zganjala po enem mescu, če M ne bi bilo-sploh, če bi bili testi negativni

< Sporočilo je popravil becky -- 6.5.2008 7:01:10 >

(odgovor članu bojcy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sem ali nisem
6.5.2008 7:24:57   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: bojcy

Pozdravljne,

Tudi meni user posted image  zaostaja že kar dolgo časa. Zadno user posted image  sm  imela 14.3., naredila sm že 3 teste, (1xBC, 2xCB) vsi negativni.user posted image  Ali ima katera izkušnje s tem, da so ji testi kazali negativno, pa je bila vseeno noseča.


Jaz ne, moja znanka pa.

(odgovor članu bojcy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sem ali nisem
6.5.2008 10:12:12   
jernejav
Živjo vsem!

Tudi jaz sem še v dvomih ali me čakauser posted image  ali user posted image  konec tedna.
Že kar po O so me začele boleti prsi in pojavila se je slabost po kaviuser posted image .
Z testo še bom počakala, da vidim če pride user posted image . Upam da je ne bo kar celo leto.


(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sem ali nisem
6.5.2008 10:20:36   
mala81
Meni je lani CB pokazal minus, krvni test pa mi je pokazal, da sem noseča. Ampak, ker je bil hormon bhcg tolk nizek, se je žal končalo že po enem tednu. Zato pa mi verjetno CB ni pokazal pluska.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sem ali nisem
6.5.2008 12:54:47   
_sanja_*
Držim pesti za vse. Je pa res boljše, da malo počakate.
Jaz sem delala test en dan po izostanku user posted image (FS), pa mi je pokazal -, nato sem ponovila čez 1 teden in user posted image (ponovno FS)user posted image user posted image   FS pa zaradi tega, ker bi naj zaznal najmanjšo količino hormona. Ne vem, ali je to res, ampak najbrž vsak test pokaže user posted image , če gre res za nosečnost.

(odgovor članu mala81)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sem ali nisem
6.5.2008 13:07:15   
sasa78
No ja, jaz sem dela 4 dni pred user posted image , pa se mi je vseeno pojavil plusek na CB, odvisno je od hormonov. Enim pokaže, drugim ne. 14 dni pred - pa mislim da ne. Žal, počakaj še malo!!

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sem ali nisem
6.5.2008 13:45:29   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: mala81

Meni je lani CB pokazal minus, krvni test pa mi je pokazal, da sem noseča. Ampak, ker je bil hormon bhcg tolk nizek, se je žal končalo že po enem tednu. Zato pa mi verjetno CB ni pokazal pluska.


Tako se je končalo tudi pri moji znanki, s tem, da ji tudi v krvi niti v urinu ni pokazalo. Kmalu pa je imela ss.

(odgovor članu mala81)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: sem ali nisem
6.5.2008 16:51:59   
jernejav
Saj čas tako ali tako hitro mine in tudi če je vnema še tolikšna in vsak dan več znakov nosečnosti mislim da je bolje počakati na dan ko bi naj prišla user posted image , potem pa delati test, saj se nekaterim še tedaj zgodi da ne pokažeuser posted image .

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: sem ali nisem
6.5.2008 17:04:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

MImate izkušnje, kako zanesljiv je CB.


99%

Lahko pa pocakas 9 (no, 8) mesecev, pa bos 100% user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: sem ali nisem
6.5.2008 19:25:09   
Orhideje
IZVIRNO SPOROČILO: bojcy

Pozdravljne,

Tudi meni user posted image  zaostaja že kar dolgo časa. Zadno user posted image  sm  imela 14.3., naredila sm že 3 teste, (1xBC, 2xCB) vsi negativni.user posted image  Ali ima katera izkušnje s tem, da so ji testi kazali negativno, pa je bila vseeno noseča.




Ti si še večja revica kot jaz. Očitno imaš še daljše cikluse. Sam tak dolgih tudi jaz nimam. Danes je tvoj 53. dan. Ali je nekaj full narobe, ali pa si definitivno user posted image .

Prepričana sem, da si user posted image in boš slej ko prej ugledala user posted image . To ti želim iz srca.

Koliko pa je tvoj najdaljši cikel? Priporočajo namreč, da počakamo s testki na najdaljši cikel in šele takrat naredimo test.  Verjamem, da pa je to pri nas, ki imamo cikel nad 40 do 45 dni zelo mučno.

Jaz pa bi v tvojem primeru se kar naročila raje na pregled k G. - za vsak slučaj.

(odgovor članu bojcy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: sem ali nisem
6.5.2008 19:27:41   
Orhideje
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ti si pa zmagovalka user posted image user posted image user posted image


kar dva tedna pred testom.....user posted image  

res bom začela prodajat teste za ugotavljanje nosečnostiuser posted image


seveda ti želim, da bo test pozitiven.....tam čez tri tedne...



Ja, ja full dober biznis - prav tržna niša user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: sem ali nisem
7.5.2008 10:33:40   
bojcy
Zadeva je pri meni sledeča. Decembra sm imela ss, pred tem sm imela redno user posted image . Po ss sem dobila user posted image  29.1 in na to drugo 14.3, sedaj je pa še kar ni.

Sem včeri klicala svojo G, pa je na dopustu, tako da bom v ponedeljek zjutraj takoj klicala, k zdj me pa že res skrbi.user posted image

(odgovor članu Orhideje)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: sem ali nisem
7.5.2008 10:42:25   
Rakica_80
Bojcy.......ne se bat, nič ni narobeuser posted image
Mogoče si srečkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....v ponedeljek pa hodi do G. Držim pesti da je vse OK!

(odgovor članu bojcy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: sem ali nisem
7.5.2008 14:07:49   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Orhideje

IZVIRNO SPOROČILO: rija

ti si pa zmagovalka user posted image user posted image user posted image


kar dva tedna pred testom.....user posted image  

res bom začela prodajat teste za ugotavljanje nosečnostiuser posted image


seveda ti želim, da bo test pozitiven.....tam čez tri tedne...



Ja, ja full dober biznis - prav tržna niša user posted image user posted image user posted image .



ma koja tržna niša user posted image user posted image user posted image



ogromnooooo povpaševanje....



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Orhideje)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?