|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   seminarska 7r./9
9.1.2008 17:03:20   
malecka
zanima me koliko strani naj bi imela seminarska nloga in kako naj bi to sploh zgledalo. Lahko je na vsaki strani slika ali mora biti samo tekst? Sploh si ne predstavljam kako naj bi to zgledalo user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: seminarska 7r./9
9.1.2008 17:12:50   
Gina
Pri katerem predmetu pa ima? Pri nas zahtevajo zelo klasično seminarsko - uvodna stran, potem pa cca 1-2 strani seminarske in to je to. Pa kakšno slikco zraven, pa seveda literaturo.

Je pa tkao, da odvisno od učitelja. Kakšni še vedno hočejo da starši tričetrt naredijo, ker otrokovo delo samo po sebi ne more biti tako zahtevno, kot oni zahtevajo. Nekateri učitelji so pa normalni, z normalnimi zahtevami - beri sledijo ciljem, ne pa izkušnjam, kjer otrok naredi profesionalni izdelek, neprimeren otroku, in učitelji posledično nagrajujejo sami starše za njihovo delo (primer: Kaj hudiča ima za zviševat oceno, če je starš naredil zraven cel tehnični pripomoček, pa mu spisal komplet nalogo, to vendar ni delo otroka, niti ni v ciljih, oz. kja ima za znižat oceno vsakemu, ki tega nima - posledično težko kdorkoli dobi 5, če mu ni naredil starš). Niso vsi učitelji taki, nekateri pa žal so.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: seminarska 7r./9
9.1.2008 17:19:15   
malecka
no moja si more izbrat eno slavno-- znano osebo in jo v podrobnost opisat. Sva šli na uvodno stran Rebeke in je prišlo ven ena stran!? Zdaj pa bo ona to mal večje pisala in kakšna slikica in jaz mislim da bo to dovolj?

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: seminarska 7r./9
9.1.2008 17:23:06   
Gina
Ja najbrž bo ok, a niso nič navodil dobili? Naši so dobili prvič pri vsakem predmetu navodila, če se kaj spomnim, se mi zdi da še velikost črk. Samo nisem tolk sledila, ker je v glavnem sam delal. Če pa nimate navodil, ga grem pa lahko vprašat.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: seminarska 7r./9
9.1.2008 17:26:59   
malecka
jaz sem mislila da bi ji kar dala mal večje črke, ne vem 14- 16,user posted image pa ene štiri slikice.

< Sporočilo je popravil malecka -- 9.1.2008 17:33:47 >


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: seminarska 7r./9
9.1.2008 17:54:26   
bskrle
zA KATERI PREDMET JE? Če je za slovenščino, potem to ne bo dovolj, ker se morajo upoštevati standardi (velikost črk) in pa dolžina vsaj okoli  120-150 besed.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?