|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   servis šivalnega stroja
20.9.2011 14:21:07   
keira1977
Pozdravljeni,

pred 3 meseci sem dala šivalni stroj na servis. Danes me ženska kliče in pove da servis pride 75,00 EUR , da me ni vrglo na rit. Za ta denar dobiš nov šivalni stroj. Zdaj pa mene zanima, ali bi ona mene preden zamenja pokvarjen del morala poklicati in vprašati ali želim zamenjati ta del oz. kaj se zgodi če jaz nočem stroja prevzeti.

LP S
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: servis šivalnega stroja
20.9.2011 14:27:19   
enea
ne vem kaj ti svetovat, jaz se ponavadi na vseh servisih zmenim, če je popravilo do 50€, lahko naredijo,če ne pokličejo in se zmenimo naprej,..user posted image

(odgovor članu keira1977)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: servis šivalnega stroja
20.9.2011 14:35:35   
ronja
Treba jim ni, je pa lepo. So pa popravila svinjsko draga - pod 50E skoraj ne prideš skozi... Ker toliko navadno računajo že uro dela.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu keira1977)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: servis šivalnega stroja
22.9.2011 7:41:47   
Anonimen
Ja ponavadi je na vseh servisih (od avta do rolarjev) treba povedat do katere vrednosti lahko delajo, če bo pa več naj pa pokličejo.
Kam si ga pa to peljala? Moja mami svojo entlarico in šivalni stroj vozi na en servis v Črnuče pa je zelo zadovoljna.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: servis šivalnega stroja
26.9.2011 11:41:26   
kalbo
Ne vem no. Stroj za 75 EUR. Mogoče otroška igrača, ne pa stroj.

Se bo treba počas navadit, da se tehnične storitve plača, če pa komurkoli ni do plačevanja tehničnih storitev, pa veselo v trgovino in nabavit orodje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: servis šivalnega stroja
26.9.2011 11:50:52   
ronja
Kam si ga pa to peljala? Moja mami svojo entlarico in šivalni stroj vozi na en servis v Črnuče pa je zelo zadovoljna.

otika, daj pliz povej na zs, kam je to peljala! Jaz z uradnim servisom nisem preveč zadovoljna in bi rajši peljala kam drugam, zdaj, ko itak moram plačat...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: servis šivalnega stroja
26.9.2011 12:12:33   
Anonimen
Ronja, v tale servis vozi: http://www.itis.si/SIV-SERVIS-IN-TRGOVINA?4596993 pa kakor jaz vem ji tut krojaške škarje tu brusijo itd.

Drugače pa ja ... za 75€ res ne dobiš kakega kvalitetnega šivalnega stroja ... moja mami je pred mnogimi leti dala celo premoženje za eno Singerco, pa sem jo sedaj jaz podedovala in sem jo samo na ta servis nesla, ker je pred tem par let na podstrehi samevala ... so jo spedeneli in dela ko urica ... tako da nekje gre iz roda v rod nakit, pri nas pa šivalni stroji user posted image  
Zdaj moramo samo še maminega strica prepričat, da nam zaupa singerco moje prababice, ker on jo ima v rumpelcimru kot podstavek za rože user posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: servis šivalnega stroja
28.9.2011 21:15:42   
ronja
otika, hvala! Upam da rata, da bo delal ko urca, pa dabi mi kdaj še kak nasvet dali, kako zrihtat kako reč;).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: servis šivalnega stroja
17.10.2011 13:32:11   
ronja
Da malo poročam: stroj je lubi odpeljal na servis v Črnuče, kjer so se ga takoj lotili, samo jim ga še ni ratalo popravituser posted image . (očitno le nisem tako zelo bolj neumna kot serviserji, če majo tudi oni probleme;) Upam, da jim bo uspelo, sicer probam še enkrat na original servisu, če pa še to ne bo delalo, bom pa user posted image !

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: servis šivalnega stroja
17.10.2011 13:45:25   
Anonimen
Ojoj ... ja upam, da jim rata, ker moji mami so že čuda in pol popravli ... saj bo user posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: servis šivalnega stroja
17.10.2011 15:26:38   
ronja
Je lubi danes klical in se nekaj svetlika: pravi, da je s strojem nekaj hudo narobe (to sem že sama ugotovila, ko ga nisem znala zrihtat, tako da se strinjamuser posted image ), da mu ni jasno, zakaj tega niso popravili na uradnem servisu (to tudi meni ni jasnouser posted image ) in da bo/je danes dobil navodila za servis tega stroja (i tata bi sineuser posted image ) in probal zrihtat do četrtka (uradni servis ob petkih ni odprt, tako da če ga hoče odpeljat še tja (če ta ne bi znal), potem ga mora v čet. (lubi ma to oboje na poti iz službe, tak da on to rihta:).
Držite mi pesti, ker sem bila včeraj že tako obupana, da sem gledala, koliko pridejo novi cenejši stroji... Ker brez overloka ne morem bit! ja, je nujnouser posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: servis šivalnega stroja
24.10.2011 12:05:49   
ronja
Smrk - ne morejo ga popravit tam. sem klicala, so rekli, da naj ga pridemo iskat, ker oni tega ne morejo zrihtat - da so na original servisu verjetno vzeli en del, ki zateguje nit stran in ga pozabili nazaj gor dat... Ampak to itak ni edini problem, čeprav sem mela to na sumu, ker odkar je prišel iz original servisa, napetostnik za desno nit ni delal - je bilo vseeno, kako sem ga nastavila, ves čas je bilo isto...
Sem žalostna - spet obsojena na tisti k* servis, kjer vprašanje, če bojo to res zrihtali, pa še dragi so. Smrk...

A pozna mogoče kdo koga, ki ima kak star delujoč overlock, ki ga ne rabi in bi ga za male pare prodal?


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?