|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sex
19.6.2007 11:06:44   
Mina1
Seveda za tiste, ki niste v zvezi in si želite teh lepih reči:

spoznaš nekoga, vsak ima svoje obveznosti, itak...vraga, a je res tako težko dobiti nekoga, da bi se z njim crkljal in se imel fajn, pa sexal, vsaj za nekaj časa, v koliko nihče od njiju ne išče resne zveze in obveznosti.

Me razumete?

Pa spoznaš, pa se zmeniš, pa pade sex 1x, 2x, mogoče 3x, on ima nekoga (kaj to mene briga)...pa ne moreš skoz čakati potem nanj, ko bosta imela oba čas, pa vmes spoznaš še nekoga, pa tudi bi...samo ne gre to tako pri meni, ne morem zdaj sexati vsepovprek...ampak dobiti nekoga, ki je na isti valovni dolžini, se energijsko poklapaš, ti je vše in ti njemu.

Zakaj za vraga je težko najti nekoga, torej sex neobvezno, pa čimvečkrat z enim in istim vsak za nekaj časa???

A sem čudno to napisalauser posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sex
19.6.2007 11:15:04   
daddy
  hm .... po moje tule ni veliko takih, ki bi odstopile svojega dedca za kaj takega .

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sex
19.6.2007 11:18:53   
Mina1
hm .... po moje tule ni veliko takih, ki bi odstopile svojega dedca za kaj takega .


pa dobro, sej je veliko samskih in tako.

sej veš, si si z nekom všeč, kemija, mehurčki, energija kar poka...ampak vedeti pa ne moreš ne kako bo potem, ko je enkrat sex za tabo...a se pol še dobivati in paše obema tako neobvezno, ali po ostalo le tkao na kratko, 1x, 2x 3x

To mene matra a veš...za moške je baje to itak drugače, mene seveda razganja 100/h ampak vsepovprek pa res ne morem.  

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sex
19.6.2007 11:19:17   
tanikaa
Štekam, kaj hočeš povedat. user posted image  Samo moški (večina) očitno samo dosti laja. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sex
19.6.2007 11:21:08   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1



Pa spoznaš, pa se zmeniš, pa pade sex 1x, 2x, mogoče 3x, on ima nekoga (kaj to mene briga)...pa ne moreš skoz čakati potem nanj, ko bosta imela oba čas,


   pol sem te narobe razumel, če si tule mislila samske .....

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sex
19.6.2007 11:21:13   
Anonimen
Pa user posted image  no, če si ne moreš najdt enga da te konkretno položi ga pa plači. Res najedaš s to svojo potrebnostjo. Obstajajo pa tud sex shopi če še ne veš.

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sex
19.6.2007 11:23:04   
Zahi
poznam nekoga, ki ima konstanto 4-5 "prijateljic" za sex.. vse vejo o čem se gre.. gre samo za sex druženje.. in nič drugega..

čim opazi kako kemijo.. jo pusti na miru.. vsem pa pove, da gre le za "****".. in so zadovolnje ipd..

on pa tudi.. pravi, da mu je trenutno tako super.. kakšne resne zveze ne pričakuje.. in je "frej" user posted image

če hočeš ti dam še od njega cifro pa maš to rešeno user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sex
19.6.2007 11:23:29   
lemavrica
Probaj it malo ven v družbo pa ti bo že kak samski mimo prišel. Če si iz LJ ti bo kak obisk v Globalu al pa Bachusu sigurno pomagal user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sex
19.6.2007 11:24:07   
Mina1
pol sem te narobe razumel, če si tule mislila samske .....


user posted image  ok malo čudno napisano no, ampak ko nekoga spoznaš itek ne veš takoj, ali ima koga ali ne...eni povedo eni ne, jaz se zdaj glih ne ubadam s tem. Ubadam se samo s tem, da mi bo luštno, sicer nikjer ne drezam v osir, da smo si na jasnem, sem bila nedolgo nazaj sama dovolj velika žrtev in potegnila ta kratko v življenju z dvema otrokoma...ampak sedaj sem si rekla, da vse tisto, kar mi pride luštnega naprtoti, bom sprejela, govorim nasplošno, ne samo o moških.

Biti doma najboljša mamica obema otročkoma, pa se imeti tudi fajn, to sem imela v mislih...pa enega mičnega zraven, ki vse popedena oz. je obojestansko pedenanje.user posted image  


_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sex
19.6.2007 11:24:08   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pa user posted image  no, če si ne moreš najdt enga da te konkretno položi ga pa plači. Res najedaš s to svojo potrebnostjo. Obstajajo pa tud sex shopi če še ne veš.


nekateri imamo zdravo spolno slo.. in je sex nekaj kar nas veseli..

če ti kaj ne paše.. ne beri.. tale tema je HUMANS ONLY!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sex
19.6.2007 11:24:27   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pa user posted image  no, če si ne moreš najdt enga da te konkretno položi ga pa plači. Res najedaš s to svojo potrebnostjo. Obstajajo pa tud sex shopi če še ne veš.



Kak smo pogumni in strpni. user posted image  Verjetno je res prav fletno biti v tvoji koži.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sex
19.6.2007 11:25:00   
Mina1
Pa no, če si ne moreš najdt enga da te konkretno položi ga pa plači. Res najedaš s to svojo potrebnostjo. Obstajajo pa tud sex shopi če še ne veš.


uh lubica, ti me pa bereš ne, sem ti močno stopila na žulj, Predlagam, da se odklopiš dol iz tega in zalivaš rožiceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sex
19.6.2007 11:26:42   
Mina1
A veš, pa tele anonimne naše drage, gor se vse vidi, kdo bere tako dauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sex
19.6.2007 11:27:44   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

A veš, pa tele anonimne naše drage, gor se vse vidi, kdo bere tako dauser posted image user posted image user posted image


jah.. morjo neki lajat.. doma pa v cekrvi ne morjo..

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sex
19.6.2007 11:28:14   
Anonimen
Mina ali si kdaj pomislila, da si preveč zahtevna? Morda se moški bojijo, da te ne bodo zadovoljili?
Veš včasih se moški bojijo žensk, ki delujejo preveč samozavestno, poskusi biti bolj uboga, če veš kaj mislim.user posted image

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sex
19.6.2007 11:30:04   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: nežna

Mina ali si kdaj pomislila, da si preveč zahtevna? Morda se moški bojijo, da te ne bodo zadovoljili?
Veš včasih se moški bojijo žensk, ki delujejo preveč samozavestno, poskusi biti bolj uboga, če veš kaj mislim.user posted image


ooo.. nisi več anonimna user posted image

ne.. moški se ne bojimo samozavestnih žensk (vsaj samozavestni moški ne).. obratno.. še bolj nas privlačijo..

mirne pupike boge bogcane so brezvezne.. to je blo pri 16ih zadost... Babnca k te zagrab.. pove kaj hoče.. reče "nategn me k norca".. to je tisto kar je fajn..


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sex
19.6.2007 11:30:38   
Mina1
Veš včasih se moški bojijo žensk, ki delujejo preveč samozavestno, poskusi biti bolj uboga, če veš kaj mislim.


hm

Ma tule gor že povem, pa se mal pohecam, seveda ne pridem ven in tulim, da se mi sexauser posted image user posted image user posted image . Tudi fehtam neuser posted image user posted image user posted image , pridejo tele luštne zadevice same od sebe, ampak....ma ne no, nisem zahtevnauser posted image  

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sex
19.6.2007 11:30:50   
tanikaa
Pa ful slabo poznaž nežno, če misliš da je to bila ona.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: sex
19.6.2007 11:31:35   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Pa ful slabo poznaž nežno, če misliš da je to bila ona.


v bistvu je ne poznam niti malo user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: sex
19.6.2007 11:32:05   
Mina1
Pa ful slabo poznaž nežno, če misliš da je to bila ona.


tani, si bila tiuser posted image user posted image user posted image , sej meni je vseeno veš, še vedno si mična gospodična in takouser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: sex
19.6.2007 11:33:10   
Anonimen
Zahi brala sem, da sem lahko odgovorila.Brez skrbi, da nisem bila anonimna.Vidim, da rad obsojaš,.

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: sex
19.6.2007 11:34:41   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: nežna

Zahi brala sem, da sem lahko odgovorila.Brez skrbi, da nisem bila anonimna.Vidim, da rad obsojaš,.


v bistvu mi je fajn klele blebeta.. to je vse user posted image  cajt hitrej mine.. ne vzemaj osebno.. sej meni ni ime Zahi.. tebi pa ne Nežna user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: sex
19.6.2007 11:36:27   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

Pa ful slabo poznaž nežno, če misliš da je to bila ona.


tani, si bila tiuser posted image user posted image user posted image , sej meni je vseeno veš, še vedno si mična gospodična in takouser posted image .



Če mam kaj napisat, napišem pod nikom. Tak da ne, nisem bila jaz. user posted image  Sem že dosti bolj občutljive teme pod nikom napisala, ne da bi kaj takega ne. In ne, nisem na tako nizkem nivoju, da bi pisala take bedarije.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: sex
19.6.2007 11:39:22   
Mina1
No lupčki, sej je vseno, rabim nekoga na stand byu, da me crklja, to je vseuser posted image user posted image user posted image .

Saj se veliko tega mota okoli, ampak....

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: sex
19.6.2007 11:40:20   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

No lupčki, sej je vseno, rabim nekoga na stand byu, da me crklja, to je vseuser posted image user posted image user posted image .

Saj se veliko tega mota okoli, ampak....


mam enga.. k te "pocrklja" in gre.. nobenih obvez ipd.. tak playboy scena user posted image  ti sam povej..

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?