|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sezam - dojenje - vprašanje!!
14.12.2005 13:45:22   
KIRA
vse, ki ste uporabljale sezam - za več mleka - a  mi lahko poveste, če delam prav, oz. kako ste ve delale..
če sem si prav shranila recept, si moram v 2 dl vode dat 2 ČAJNI žlički sezamovih semen, pa vse skupaj 20 min VRET? pol pa ko se ohladi spit in pojest...
sem si danes prvič to nardila - je ravno na šporgetu - ker imam občutek, da imam že nakj dni manj mleka kot prej - moram več dodajat. prilagojeno mleko grozno dost košta, poleg tega je pa materino itak bolj zdravo, pa bi rada več dojila...


hvala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sezam - dojenje - vprašanje!!
14.12.2005 14:37:59   
Jančika_
Ja, tako je vredu. Lahko narediš tudi malo večjo količino, da ne kuhaš vsake šalice posebej. Jaz sem si naredila dobrega pol litra naenkrat. Fajn je spiti kakšne tri skodelice na dan. Pa ne pozabi pojesti semen, čeprav niso ravno božanskega okusa. Upam, da bo tudi pri tebi delovalo.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sezam - dojenje - vprašanje!!
14.12.2005 16:52:58   
Anonimen
Jaz sem si tud naredila večjo količino vode in semen...glede na to, da je zadeva 20 minut vrela, pol od tistih 2dcl ni boh ve kaj ostalo user posted image
Ja, ni okusno, ampak meni je nucalo...pa ne misli, da bo danes takoj boljše...par dni pa vseen traja!


(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sezam - dojenje - vprašanje!!
14.12.2005 21:45:47   
Maxica
Kira, ja, tako je čist ok. Pa kr ene parkrat to popij. Drugače pa čimvečkrat pristavljaj, da se stimulira laktacija. Traja pa en par dni, da se ponudba in povpraševanje uskladita. Nikar ne obupaj. Srečno!user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sezam - dojenje - vprašanje!!
15.12.2005 12:28:15   
KIRA
hvala punce, pol le delam prav.
danes sem zadevo izboljšala, da ni tako neokusna. malce sem sladkala, pol sem pa dodala še malo mleka - kot to delajo s čajem angleži in ne boste verjele, sedaj je prav užitno!!!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sezam - dojenje - vprašanje!!
4.1.2006 18:42:32   
Aleksandrin
Tale dodatek mleka je pa super pogruntavščina.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sezam - dojenje - vprašanje!!
17.9.2013 13:11:17   
Joey
Sem brala o tem sezamovem čaju, ko sem imela nekaj težav z dojenjem. O fuj!!!
Spila sem pol skodelice in skoraj bruhala!! user posted image
Probala z malo mleka (čeprav ga ne maram) - še vedno ogabno
Potem sem zasledila, da ga nekatere samo žvečijo... in sem probala zmešat z medom.
Stvar okusa ampak meni je to noro dobro!!! Kot tiste ploščice z oreščki ki jih kupiš v trgovini.

Mogoče bo kateri prav prišlo ...


Lp

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?