|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   skodljivo?
21.11.2004 17:15:53   
Anonimen
citala sem da prsut v nosecnosti ni okej.sej fajn ker ga tak ne jem:)-
kako pa je s suhimi klobasami?vceraj sem nekaj jedla...pa sem se malo slabo pocutla.:ups:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   skodljivo?
21.11.2004 17:20:59   
kimi
meni so rekli naj salam in hrenovk ne jem ker je to surovo in lahko okužbo staknem naj bo meso raje dobro pečeno ali kuhano

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   skodljivo?
21.11.2004 18:07:19   
Anonimen
hm:(

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   skodljivo?
21.11.2004 18:17:39   
kimi
nina nana če bi vse poslušali kar nam rečejo...hm...saj veš kaj mislim;) jaz sem jedla pršut na začetku k ga ma fullllll rada;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   skodljivo?
21.11.2004 18:29:13   
Anonimen
ja sej to pa tudi res;)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   skodljivo?
21.11.2004 19:03:11   
Anonimen
Če velja, da se preko surovega mesa in izdelkov iz surovega mesa lahko nalezemo toksoplasmoze in drugih plodu nevarnih bolezni, potem upoštevanje nasveta, da naj se teh izdelkov ne uživa, zagotovo ni brez veze.
Drugo pa je, če mi kdo reče, naj ne jem kostanja, ker je težek za želodec, ali pa rib, ker naj bi lahko vsebovale živo srebro.

Na srečo je primerov, ko se nosečke okužijo s toksoplasmozo ali leptospirozo, malo, obstajajo pa. Dovolj je, da preberemo kak forum ali Pušenjaka.

Sicer pa - vsaka po svoje!
Mi gre pa strašno na živce, ko kdo kateri nosečki, ki je o zadevi samo bežno informirana, odgovori, da naj je kar vse od kraja oz. to, kar ji paše.
Brrr!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   skodljivo?
21.11.2004 20:06:07   
BARBARA R.
Selena ima prav.Surove,netoplotno obdelane in pa konzervirane hrane se je bolje izogibati.

:muca:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   skodljivo?
22.11.2004 8:51:50   
Donja
Selena ima prav.

Kimi hrenovke pa so toplotno obdelane, kot pariška klobasa in pol jo itak še doma skuhaš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   skodljivo?
22.11.2004 17:16:44   
Anonimen
pršut je surovo meso in zato ni priporočljivo za nosečnice.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   skodljivo?
22.11.2004 20:53:32   
malika
Bifteka tudi ne jest, pa domačega kislega mleka tudi ne. sadje in zelenjavo pa dobro umij

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   skodljivo?
22.11.2004 20:58:28   
Anonimen
ja mami;)
cudno je edino res, ko pa vprasas strokovnjaka kaj jest, rece po zelji, kaj ti pase, potem pa zves da vseeno ni tako:grrr: tako me pa jezi:pujs:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   skodljivo?
23.11.2004 7:12:36   
dory
http://med.over.net/phorum/read.php?f=19&i=50340&t=50332
http://med.over.net/phorum/read.php?f=19&i=53039&t=53013



bi rekla,da bo kar drzalo...sicer pa ni meso vedno tisti glavni krivec...tudi v zelenjavi je marsikaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   skodljivo?
24.11.2004 15:22:27   
pravljica
če gre za domače stvari, res ni ziher...ampak saj pršut in suhe klobase v trgovini so pa ja dobro pregledane in dajo kar nekaj testov skozi...sam moje mnenje, rada bi pa slišala kaj bolj tehtnega glede tega...za biftek bi dala pa jaz vse, mi je kar škoda, če ga ne bom smela jest za te praznike :((...pa me tudi zanima kako je s tem, če ga kupiš v mesnici, kako je tam pregledan? (tistega domačega sigurno ne bom jedla)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   skodljivo?
24.11.2004 15:29:28   
Anonimen
jaz ga hvala bogu tak ne jem, vsaj lušt nebom imela;)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?