|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   skuta
20.10.2004 13:32:27   
Bajska
Našemu malčku nameravam prvič dati skutico, vendar v trgovini ne vem, katero izbrati. S katero ste ve najbolj zadovoljne? Hvala za pomoč in pozdravček.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   skuta
20.10.2004 13:45:39   
dory
Jaz svojemu malcku primesam v kaksno sadno kasico skuto pomurskih mlekarn...ful je dobra, sploh zato,ker ni prevec kisla

(odgovor članu Bajska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   skuta
20.10.2004 19:31:46   
MATEJA.*
Pa z lahkoto daš svojemu malčku Fruhtzwerge. To imajo tako radi. Brez problema, mi je patronažna rekla, da lahko.

LP

(odgovor članu Bajska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   skuta
20.10.2004 19:32:41   
dory
Mi jemo fruhtzwerge ze vec kot en mesec in je nor na to :)

(odgovor članu Bajska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   skuta
20.10.2004 19:41:26   
kimi
teja a pol jaz svojemu 6 mesečniku tudi dam fruhtzwerge?

(odgovor članu Bajska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   skuta
20.10.2004 19:46:41   
dory
Itaq...pr nas pije kravje mleko ze en mesec, tud jogurte mu ze dajem...pr nas je zelo velik stvari,ki jih na seznamu dovoljenega se ni...pa ni nobene panike...

Na zacetku poskusi s kaksno zlicko, in tko povecujes, ce ni reakcije pol v akcijo :)

(odgovor članu Bajska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   skuta
20.10.2004 21:41:17   
kimi
superca hvala

(odgovor članu Bajska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   skuta
21.10.2004 7:39:18   
Bajska
Teja, kakšno kravje mleko pa pijete? Polnomastno? Razredčeno? Ali sploh še uporabljate prilagojeno mleko ali pa samo kravje mleko? Hvala za odgovor.

(odgovor članu Bajska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   skuta
21.10.2004 9:21:42   
MINEJA
Jaz mu dajem Obstgarten 0,4% maščobe. Po FruchtZwerwge se mu je neprestano rigalo-mu ni pasal.

:kuza::kuza::kuza:

(odgovor članu Bajska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   skuta
21.10.2004 9:34:42   
Anonimen
Jaz sem se nekaj časa kar otepala tega Fruchtswerga, pol pa sem ga enkrat kar kupila in naša pupa je čist nora nanj (ne tolk kot na zelenjavne kašice), no pol pediatru oz. sestri povem kaj je in me je čist zatrl, da je to sama kemija in tako naprej....in naj raje dajem navadno skuto, ker je kao bolj zdrava...No pol sem kupila mercatorjevo, dodala zraven zmečkano sadje (maline + rjavi sladkor) in navdušenje je bilo prav tako veliko, vendar če kam greva še vedno kupim Fruhtwerge, ker je zelo praktično, priročna embalaža pa itak po mojem se morajo tile naši palčki vsega navadit, ker potem ko bodo v vrtcu bodo tako ali tako vse jedli....Tam bo pa vse dobro.... Ups, poleti sva bili v pediatrični kliniki 3 dni, pa tudi tam so na jedilniku bili takšni in drugačni jogurti in skute, ki so po mojem še manj kontrolirana....skratke, če jim nič ni, potem je vse dobro, saj smo tudi mi gor zrasli ob kravjem mleku, pa ali nam kaj manjka?

(odgovor članu Bajska)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   skuta
21.10.2004 13:24:33   
kimi
Bajska mora biti razredčeno z vodo ali pa kar kupi 1,6% maščobe

(odgovor članu Bajska)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?