|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slab pralni prašek ali kaj?
20.5.2010 15:47:43   
alenkica
Že približno mesec dni opažam, da mi slabo opere belo perilo.
Brisače so čiste, ker so malo umazane, problem je pri kuhinjskih krpah, spodnjicah (če se mali slabo obriše, so še vedno rjave), pa recimo ovratnik od srajc ni lep bel.
Uporabljam Ariel iz vreče, perem pa kot vedno na 60°.

In bi najraje vse nazjala, ko pravijo, da je pri 40° vse čisto. Saj veš, še pri 60 ni!

Me zanima kaj bi bilo krivo: naš pralni stroj Gorenje, ki toči blazno malo vode ali prašek?




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: slab pralni prašek ali kaj?
20.5.2010 16:39:29   
kajalin*
bi rekla,da je prej tvoj stroj kriv,ker redko perem na 60user posted image pa je vse čisto in oprano...

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: slab pralni prašek ali kaj?
20.5.2010 17:00:26   
marantz
Pri nas belo obvezno na 90°C

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: slab pralni prašek ali kaj?
20.5.2010 17:13:32   
špelin@
V maminem primeru je bil kriv stroj, žal. Ravno tako Gorenje... Novi (ne Gorenje user posted image ) z istim praškom in na istih stopinjah opere, kot se šika.

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: slab pralni prašek ali kaj?
20.5.2010 19:39:48   
jar
pri naslednjem pranju dodaj še polno žličko sodabikrabone. ali pa koga prosi za merico kakšnega drugega pralnega praška.


(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: slab pralni prašek ali kaj?
21.5.2010 9:05:22   
anabanana
Jaz belo perem na 90 stopinj z praškom v prahu (nekim levim iz eurospina) ... vedno super. Po mojem je belo perilo najlepše če se ga "kuha" ,,, tako je mene naučila moja babi user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu jar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: slab pralni prašek ali kaj?
21.5.2010 10:24:28   
kajalin*
perilo je lepo tudi brez kuhanja,poznam primere k kuhajo pa nosjo sive bele majčke :(naše belo je belo,pa nikol ne kuham,niti pomislim ne na to,mi je škoda oblek.

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: slab pralni prašek ali kaj?
21.5.2010 10:27:22   
niwci
Moja tašča uporablja tudi ta prašek in je perilo vedno lepo čisto... Se je pa zgodilo nedolgo nazaj, da ji ni opralo dobro kuhinjskih brisač kot tebi in smo poskusili tudi kuhat. Rezultat je bil isti. Umazano perilo. Na koncu je bil kriv grelec, ki je crknu! Tako da preveri če ti stroj sploh kuha!

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: slab pralni prašek ali kaj?
21.5.2010 10:32:24   
koala
Kuhinjske krpe in spodnje perilo vedno perem na 90, ne vem no tako sem navajena in belo perilo vedno kuham. Perem pa z Tandilom in je vedno lepo čiusto, če pa imam na krpah kakšen trdovraten madež (ala solatno olje) pa dodam merico Vanisha.

Bi pa zan bit kriv stroj, čeje do zdaj z izstim praškom bilo perilo dobro oprano.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?