|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sling
11.1.2009 11:34:24   
žabic@
Mene pa zanima, kdaj ste (če ste) začele uporabljati sling pri nedonošenčkih. Za kengurujčke vem, da jih odsvetujejo kar nekaj časa.
Hvala, LP.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sling
11.1.2009 19:27:58   
2 Sraki
Nedonošenčkom se takoj priporoča sling ali hotsling. Kengurujček pa tako ali tako ni dober za nobenega.

(odgovor članu žabic@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sling
17.1.2009 23:11:56   
* Mateja *
Kaj pa je sploh to?

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sling
17.1.2009 23:32:36   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

Kaj pa je sploh to?




Kdaj in zakaj sling z obroči (ring sling)?

– od rojstva naprej
– omogoča nešteto načinov nošenja in uporabe
– ena velikost ustreza vsem
– omogoča diskretno dojenje v javnosti
– enostaven za namestitev in uporabo
– lahko se uporablja kot zaščita v vozičku (odejica, pred dežjem, pred vetrom), kot pomagalo pri
  otroku, ki je šele shodil, kot zaščita v nakupovalnem vozičku …

Sling z obroči je anatomsko prilagojen dojenčkom, saj omogoča enakomerno razporeditev teže na noge in kolke, kar vzpodbuja pravilen razvoj hrbtenice ter vratnih in hrbtnih mišic.

Glede na starost otroka omogoča več različnih načinov nošenja, spredaj, zadaj ali pa na boku v neštetih variacijah. Pri nošnji na boku se otrokova teža porazdeli diagonalno preko ramen, hrbta in kolkov, kar naredi ta položaj in nosilko zelo udobno za nosilca.

Sling z obroči je ena najbolj vsestranskih nosilk, uporablja se lahko od rojstva (tudi za nedonošenčke) pa vse dokler vam nošnjo dopušča otrokova teža (približno 3 leta). Prednost te nosilke je tudi njena izjemna prilagodljivost, saj lahko eno nosilko uporablja več oseb, ker se zelo enostavno, z zatezanjem in popuščanjem obročev, prilagodi telesu nosilca in otroka.


user posted image




user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sling
18.1.2009 0:13:17   
sneska
A ga katera tukaj uporablja? Jaz se nekaj navdušujem nad njim, ampak stane pa kar. Baje ga v Škratku tudi posodijo. Nisem pa še nič spraševala, kako in kaj.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sling
18.1.2009 0:15:46   
Pandica
sneska   jaz ga imam user posted image in sicer točno takega kot je na drugi slikici.
Dokler je bila malo mičkena sem jo kr prenosla nekaj not, pol pa, ko je že sama držala glavico in bila malo večja pa sem jo začela nosit v mei tai-ju, ki je tut super user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu sneska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sling
18.1.2009 0:17:19   
Pandica
Jo pa lahko še zdaj pri njenih 15 mesecih nosim v slingu in mei tai-ju.

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sling
22.2.2009 23:14:17   
sneska
Kje se pa lahko kupi kakovosten sling? Sprašujem za Ljubljano.

_____________________________

Zdavnaj sneg je skopnel
veter topel zavel.
Zdaj nas greje toplo sonce.
Ptički gnezda grade,
nežno kljunčkajo se,
saj pomlad v deželo je prišla.
JUHUHUUUUUUUUUUUU

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sling
22.2.2009 23:18:35   
Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: sneska

Kje se pa lahko kupi kakovosten sling? Sprašujem za Ljubljano.


Mislim, da nikjer drugje kot preko interneta http://www.mojskratek.si/default.asp?pid=modul_it&mid=sl&wID=271

(odgovor članu sneska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
23.2.2009 7:40:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Andromeda)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sling
23.2.2009 13:56:47   
MoonEve
Tudi sama izdelujem slinge, če katero zanima, naj se javi user posted image

user posted image
user posted image
user posted image


< Sporočilo je popravil MoonEve -- 23.2.2009 13:59:39 >


_____________________________

Otrok vesolja si, nič manj, kot so to drevesa in zvezde.
_____________________________


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?