|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   smeh ali solze?
16.8.2005 13:03:25   
mihi78
pozdravljene!
z mojim :love: sva pred nekaj dnevi :sloncek:. da ne bo pomote, ne objavljam statistike najinega spolnega življenja.:)-:)-:)-:)-:)-
hočem povedati, da nisva bila najbolj pazljiva. morala bi biti, ker imam ta mesec histeroskopijo (po treh ss).ampak jaz se nisem nič obremenjevala, dokler mi ni :love: omenil, kaj pa če se je kaj "prijelo"?
pa sem šla danes v lekarno in kupila mini baby check - rezultat :roza:, sicer malo slabše vidna črta, ampak je.
jutri bom test ponovila.
res me je strah, ker se bojim, da se bo spet končalo s spontanim splavom.pa še moj G je na dopustu.
lepo se mejte :muca:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   smeh ali solze?
16.8.2005 13:13:10   
Jančika_
Čestitam in držim pesti, da bo vse OK:rozica::rozica::rozica:!

Razumem tvoj strah - mene je po dve ss tako strah, da bo naslednjič spet kaj narobe, da ne vem, če se bova naslednjem ciklusu že lotila zadeve...pa si želim, a je strah še prevelik...

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   smeh ali solze?
16.8.2005 13:13:23   
pupika
Draga Mihi78!

ISKRENE ČESTITKE!!!!

:bravo::bravo::bravo::bravo:

Pa poskusi, malo odvrnit misli na ss, reči si, saj tokrat pa se bo moja pikica obdržala in bo pšridno rastla. Saj so tudi drugi G, jaz bi šla k G, četudi je tvoj na dopustu, eden ali dva že morata delat v zdravstvenem domu. Mogoče ne bi bilo slabo, če bi ti predpisali dobroston, s katerim preprečijo splav, če je z pikico vse v redu.

Jaz ti iz srca želim, da boš čez dobrih 8 mesecev zagledala svojo malo pikico.

Boš videla vse se bo srečno končalo.

Naj vaju s :duda: varujejo :angel::angel::angel:

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   smeh ali solze?
16.8.2005 13:17:24   
biba77
Mihi78, predlagam: SMEH!

Cestitke in pogumno naprej!!!
:bravo::bravo::rozica::rozica::rozica:9nebesa:rozica::rozica::rozica::bravo::bravo:

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   smeh ali solze?
16.8.2005 13:18:24   
ameli
Mihi čuvaj :duda: in predvsem misli pozitivno. Držim :pujs::angel::miska::kuza::sloncek::zajcek::muca: vse kar je možno, samo do bo vse OK.

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   smeh ali solze?
16.8.2005 13:19:42   
mihi78
hvala za vzpodbudo!
malo še pa vseeno počakajmo s čestitkami, saj pravim, črtica je malo slabše vidna, tako da bom jutri naredila še enega.
punce, res ste super :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   smeh ali solze?
16.8.2005 13:20:17   
tinkamiška
Joj Mihi:) kako je ta narava čudna, da nas tako preseneti:)

Čestitam in ti želim vse lepo še naprej:rozica::rozica::rozica:

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Tinka

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   smeh ali solze?
16.8.2005 13:22:31   
mihi78
ameli, vidim da omaš PDP 21.9. super, še ena devička, smo čisto vredu, veš. mogoče malo preveč kompliciramo na čase :)-:)-:)-:)-:)-:)-
jaz pa imam rojstni dan 22.9.
LP

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   smeh ali solze?
16.8.2005 13:30:12   
ameli
Mihi, potem bomo pa mogoče na isti dan slavili:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   smeh ali solze?
16.8.2005 13:41:06   
emaa


Cestitam, pa le do G po dabroston, tudi ce tvojega ni
:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   smeh ali solze?
16.8.2005 13:47:44   
Katjusa
Drzim pesti da bo smeh:miska::miska::miska:
Veiko srece ti zelim in bodi kar se da optimisticna....
Nej tebe in tvojo malo pikico :angel: cuvajo!

LP Katja

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   smeh ali solze?
16.8.2005 14:14:32   
pika74
No vidiš, pa je le ratal :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

:rozica::rozica:

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   smeh ali solze?
16.8.2005 14:24:08   
najci
Miha, sem ti dolžna še odgovor od zadnjič - moj vzdevek je z č in je pač izpeljanka iz imena... tako, kot me moj lubi kliče. Glede :roza: pa bodi srečna! Kaj ni to fajn znak, da veš, da lahko tako hitro zanosiš? Tako si lahko sigurna, da če prej ne bo vse ok, da ti bo histero pomagala! Mora pomagat! Saj zato pa imamo punce upanje, a ne? Veliko veliko sreče! Pa naj bo vse ok...

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   smeh ali solze?
16.8.2005 14:33:00   
Suana
mihi 78!!!
ja ni je lepše novice kot je to da izvem da je med nami spet srečka :nosecka:.
izbriši svoj strah in misli na lepše stvari.misli na to kako ti je uspelo in kako si lahko srečna da ti je test pokazal :modri::roza:.
iz srca ti čestitam!!!:sloncek:
lp suzana:zajcek::zajcek:

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   smeh ali solze?
16.8.2005 14:36:32   
Nyah*
Mihi, jaz sem za smeh, :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: srecna sem zate in tvojega :love:.

Odmisli vse slabo, veliko vplivati na to, kar se bo zgodilo, ce se bo kaj, tako ne mores! Pazi nase in bodi srecna za :roza:.

Misli, da bo vse dobro, bozaj :duda: in upaj, da je vse ok! S tabo upamo tudi mi! :miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:

Sporoci, kaj bo jutri s testom!

Drzi se :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:.

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   smeh ali solze?
16.8.2005 16:50:28   
Maša26
Mihi, jaz tudi predlagam smeh :)-:)-.

Jutri pa še čestitke!!

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   smeh ali solze?
16.8.2005 17:34:28   
Mari71
Tudi jaz drzim pesti - do jutri in seveda navijam za smeh (po malem) in tisti "tapravi" cez 9m. OK?!

Mari

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   smeh ali solze?
16.8.2005 18:24:58   
Anitka
Hej Mihi, čas je za smeh in čez devet mesecev spet smeh in solze sreče :miska::miska::miska:

Čestitke in lepo nosečnost ti želim,

Anitka

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   smeh ali solze?
16.8.2005 18:28:32   
mihi78
toliko dobrih želja, da si jutri kar želim test, ki bo pokazal še močnejšo črto, ker res nisem sigurna.sem res prava NEUMNICA, da tako na veliko razglašam, da sem :nosecka:, ko še sama nisem sigurna. :ups::ups:
nekje sem zasledila, da ti ga lahko zagodejo predmenstrualni hormoni, ki lahko pokažejo lažno pozitiven test.res je videti rahlo roza črto pa me malo skrbi, da se je pač pokazala, ker na testu piše, da rezultata naj ne bi več odčitaval po 10 min.menda sem v dveh letih sprobala vse teste, ki se jih da pri nas dobit ampak nikoli ne moreš biti siguren.
če pa se bo jutri slučajno izkazalo, da je šlo za lažni preplah pa bom dobre želje shranila za naslednjič, ko bom res :nosecka:.
LP pa naj že neha deževat!:rozica:

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   smeh ali solze?
16.8.2005 20:00:31   
GoYa
definitivno SMEH :bravo:

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   smeh ali solze?
16.8.2005 20:40:33   
tecka
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:
Kako ti nekatere zavidamo!
Jaz sem imela en ss in G mi je naročil, da moram ob naslednji nosečnosti takoj priti po tablete dabroston. Če ne bo njega, mi jih bo predpisal pa kater drug G iz zdravstvenega doma. Na tvojem mestu bi šla pa na urgenco, če ne stakneš nikogar v zdravstvenem domu.
Čuvaj pikico!

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?