|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   smrt dveletne deklice
26.8.2007 17:31:29   
*pepelka*
http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=8&c_id=150461

Mala ubožica še živeti ni začela dobro, pa se je morala na tako krut način posloviti od svojih dragih. Naj jo angelčki čuvajo, staršem in njenim domačim pa izrekam iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: smrt dveletne deklice
26.8.2007 19:17:01   
silvya
Sožalje tudi z moje strani.
Zraven sem prebrala enih par hudih komentarjev, če ne že kar neumestnih. Češ, da starši niso pazili na otroka. Pri tako majhnem otroku je potreben samo trenutek, pa se že znajde tam kjer se ne bi smel.
Vem kako sem sama tekala za mojima dvema, ko sta bila stara toliko. Take izjave lahko dajejo samo taki, ki nimajo svojih otrok, ali pa se jim na srečo ni zgodilo še nič hudega, pa mislijo, da so v vsakem primeru sposobni otroka obvarovati najhušega.

Silvya

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: smrt dveletne deklice
26.8.2007 19:26:41   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  Iskreno in globoko sožalje staršem in svojcem. user posted image

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: smrt dveletne deklice
26.8.2007 19:48:04   
paris
Moje iskreno sožalje vsem njenimuser posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: smrt dveletne deklice
26.8.2007 20:32:01   
dmavrel
user posted image user posted image user posted image  Iskrene sožalje svojcem in vse žalujočim!!! user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: smrt dveletne deklice
26.8.2007 20:49:11   
Anonimen
user posted image  user posted image

(odgovor članu *pepelka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: smrt dveletne deklice
26.8.2007 20:52:28   
Maleal
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: smrt dveletne deklice
26.8.2007 20:59:41   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: smrt dveletne deklice
26.8.2007 21:00:45   
Anonimen
Sožalje družini user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: smrt dveletne deklice
26.8.2007 21:15:27   
Urša
Moje iskreno sožalje za izgubo bitjeca.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: smrt dveletne deklice
26.8.2007 21:17:38   
total
user posted image user posted image user posted image user posted image  sožalje staršema.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: smrt dveletne deklice
26.8.2007 21:22:51   
lex
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: smrt dveletne deklice
26.8.2007 21:40:11   
majda12
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: smrt dveletne deklice
26.8.2007 22:38:34   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: silvya

Sožalje tudi z moje strani.
Zraven sem prebrala enih par hudih komentarjev, če ne že kar neumestnih. Češ, da starši niso pazili na otroka. Pri tako majhnem otroku je potreben samo trenutek, pa se že znajde tam kjer se ne bi smel.
Vem kako sem sama tekala za mojima dvema, ko sta bila stara toliko. Take izjave lahko dajejo samo taki, ki nimajo svojih otrok, ali pa se jim na srečo ni zgodilo še nič hudega, pa mislijo, da so v vsakem primeru sposobni otroka obvarovati najhušega.

Silvya




se strinjam,...

iskreno sožalje vsem njenim user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: smrt dveletne deklice
26.8.2007 22:39:12   
Anonimen
Žalostno.user posted image

Ampak spet to kopirate iz drugih novic na RR,ki ni namenjen temu.Pa še novica je stara že dva dni.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *pepelka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: smrt dveletne deklice
27.8.2007 6:56:00   
srki
Pa ne še eno mlado življenje, sožalje družini. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: smrt dveletne deklice
27.8.2007 7:03:11   
arielca
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: smrt dveletne deklice
27.8.2007 8:59:13   
purple
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: smrt dveletne deklice
27.8.2007 13:06:39   
KBM
user posted image user posted image user posted image Iskreno sožalje

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: smrt dveletne deklice
27.8.2007 23:03:28   
nimfica
ojej, tudi iz naše strani sožaljeuser posted image

tudi sama imam doma dveletnico in vem kako je pomembna vsaka sekunda in oči na vseh straneh

si pa ne predstavljam življenja brez nje

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: smrt dveletne deklice
28.8.2007 8:14:18   
Anonimen
Zdaj ko sem prebral tale link.. sem se spomnil.. da sem se okoli pol osmih zvecer peljal po tej cesti proti Polhovemu Gradcu in sem videl to deklico..

Tam je bil ze resilc in policija.. in vsi so bili na enem parkiriscu ob nekem igriscu..

Deklica je lezala na nosilih in so ji dajal kisik.. in kot sem videl, se mi je zdelo, da bo vse kul.. ker je bila tko na dalec videti ok. Tudi mamico sem videl..

In pol se tko zamislim.. ce bi prisel pol ure prej.. in prehitro.. bi jo lahko jaz povozil.. Ne vem kako bi to prezivu.. :(

Sozalje..

(odgovor članu nimfica)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: smrt dveletne deklice
30.8.2007 11:16:57   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
In pol se tko zamislim.. ce bi prisel pol ure prej.. in prehitro.. bi jo lahko jaz povozil.. Ne vem kako bi to prezivu.. :(
Sozalje..


user posted image user posted image user posted image  Res groza, bolje da ne pomisliš na to.

Sožalje vsem njenim! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: smrt dveletne deklice
30.8.2007 14:44:52   
mojamura
iskreno sožalje družiniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


sama sem mama 2 letnega fantka...joj niti predstavljam si ne bolečine starševuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: smrt dveletne deklice
30.8.2007 23:30:13   
vika1
Grozno....
moje sožalje.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?