|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   smučišče
18.11.2007 8:22:03   
mala zirafa
Smo z obale, ta malo pa bi radi probali dat na smučke. Kam mi priporočate za začetek?Kalič ne obratuje.Kak nassfeld pa je predrag.Zanimajo me tudi cene smuč. vrtcev.Ve katera?Pa ali otroka lahko naučijo v enem dnevu?Kličem smuč. šolo in se mi nihče ne javi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: smučišče
18.11.2007 8:32:45   
hariba
Na Rogli je clodnevna 26 €, za otroka 23 €, smučarski vrtec je ponekod ob nakupu smučarske vozovnice zastojn, ne pa povsod. Ma v enem dnevu se pa res en more naučit smučat, navadi se el lahko sploh se premikat na smučeh, da dobi sploh občutek. Na štajerskem, kako je na vašem koncu organizirajo prevozne smučarske tečaje za otroke med zimskimi in božičnimi počitnicami. Traja 5 dni in zjutraj avtobus pobere otroke in jih popoldan pripelje nazaj. Cena je kar visoka. Ena šola, ki ima le dopoldansko učenje in sendvič je 150 €, za dopoldansko in popoldansko smučanje z kosilom 200€. V 5 dneh pa že lahko osvoji osnove, zlasti plužne zavoje.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: smučišče
18.11.2007 8:46:04   
mala zirafa
razmišljali smo o krvavcu, rogla nakm je preveč odročna.Večdnevno smučanje pa si za zdaj še ne moremo privoščit, pa tudi z dopsti so malo težave.user posted image Tako da pridejo samo vikendi v poštev.

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: smučišče
18.11.2007 13:19:13   
Balonchy
Na Cerknem imaš zlo lepo uštiman otroški vrtec + učitelji so fuuuuullllllll prijazni.

http://www.ski-cerkno.com/panorama/zemljevid_10.html

http://www.ski-cerkno.com/

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: smučišče
18.11.2007 17:18:25   
nbiba
Jaz priporočam Kranjsko Goro. Imajo šolo smučanja, smučiše je primerno za začetnike...

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: smučišče
19.11.2007 9:32:19   
mala zirafa
Hvala vsem.Zgleda da se bomo odločili za cerkno.Na tistem posnetk pa sem si jaz brado presekalauser posted image .Sledilo je šivanje.

(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: smučišče
19.11.2007 10:24:09   
Balonchy
Na tistem posnetk pa sem si jaz brado presekala .Sledilo je šivanje.


Ne razumem žirafca user posted image

Na Cerknem boste uživali 100/h... user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: smučišče
19.11.2007 12:21:07   
Barbs
Cerkno je zagotovo prava izbirauser posted image



_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?