|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   solata
26.6.2010 15:11:22   
klara2007
zanima me če so vaši otroci pri treh letih jedli solato???
naša noče ničesar, le pesa ji odgovarja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: solata
26.6.2010 15:25:48   
leo**tia
naša 15mes je kumare,peso,paradižnik obožuje,,no je vse razen zelene salate--......user posted image

(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: solata
26.6.2010 15:27:52   
josephine27
moj je sicer eno leto mlajši pa je zelo rad paradižnik, kumare, solato, okisan fižol, rdečo peso. ne mara pa paprike, radiča. kaj od tega bo jedel pri 3 letih pa nebi vedlauser posted image

_____________________________



(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: solata
26.6.2010 15:36:55   
sanasan
že od začetka je jedla zeleno solato, paradižnik, motovilec in zeljnato solato. ima pa občasno obdobja, ko bi večinoma le eno vrsto, največkrat gre za zeljno ali pesino obdobjeuser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: solata
26.6.2010 15:59:16   
*alja*
Naša skoraj 5 letnica še zdaj noče zelene solate, je jo samo če ji naredim posebej pa brez soli in olja samo par krapljic balzamičnega kisa.

Drugo pa vse je že od 1 leta naprej (paradižnik, kumare, paprika, rdeča pesa,... ) ampak vse samo narezano ne v solati!


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: solata
26.6.2010 17:13:28   
ledenaa
Vse kar dam pojeuser posted image

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: solata
26.6.2010 19:31:16   
mateyka
naša noče nič. niti samo narezano, niti v solati. user posted image
pravi: mamica je solato, pappa je solato, Narica ne mara solate.
no prav, super..

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: solata
26.6.2010 20:18:27   
Najaa
Naša pri 3,5 letih je zeleno solato in peso, pa paradižnikovo.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: solata
26.6.2010 20:30:36   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: klara2007

zanima me če so vaši otroci pri treh letih jedli solato???
naša noče ničesar, le pesa ji odgovarja

Enako, stara 6,2 leti.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: solata
27.6.2010 7:13:07   
mamica2009
Moj je star 11 mesecev in obožuje paradižnik, kumare in zeleno solato.,

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: solata
27.6.2010 7:33:25   
**Tinkara78**
Do treh let mislim da je jedla samo rdečo peso.

Trenutno ima najraje koruzo, mešano vloženo solato od Naturete, paradižnik, kumarce, peso,.... ampak rajši ima zelenjavo brez vseh dodatkov. Samo malo soli. Zelena solata je na koncu seznama. Grah pa je občasno, kak jo piči.

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: solata
27.6.2010 21:39:13   
annie
Moj bo septembra star 3 leta in sedaj že kakšen dober mesec zelo rad je zeleno solato, tudi solata s paradižnikom in kumaricami mu gre v slast user posted image ...aja pa koruza in rdeča pesa sta mu tudi všeč. Ne mara pa paprike, graha, fižola (razen stročjega tu pa tam).

< Sporočilo je popravil annie -- 27.6.2010 21:42:34 >

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: solata
30.6.2010 14:20:44   
nananaja
skoraj 3letnica je od zelenjave samo kislo zelje in kolerabico s krompirjem, zeleno solato je samo poskusila

1,5letnica je paradižnik, fižol, stročje, kolerabico, buče, brstični ohrovt, koruzo, grah... skratka precej zelnjave, zelene solate pa zaenkrat ne je.

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: solata
1.7.2010 23:05:53   
barbara_s
Moja 4-letnica je vse sorte "solatne" zelenjave, ampak mora biti "brez nič" - torej brez olja, brez kisa, brez preliva... Pa naj ima tako solato, me nič ne moti. Včasih ji pa tudi kar tako naokrog "nastavim" narezano zelenjavo (recimo solatne liste, pa korenčkove palčke, kakšen košček brokolija ali cvetače...) in kar sproti med igranjem malo poje.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: solata
1.7.2010 23:22:52   
eva1
Naš 5 letnik je nor na vse vrste solat(sploh šobsko obožuje)-no nasploh na vso zelenjavo, meso pa komaj kakšen košček...prinčišesa pa pri 3 in pol...je večino meso, sicer tut solato, ampak to zgleda tko 5 lističev na kosilo...

(odgovor članu barbara_s)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?