|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spanje pri tri letnikih
11.2.2008 23:22:07   
* Mateja *
Zanima me če vaši triletniki še popoldan spijo. Mi poskušamo da nebi, ker čene ga imamo do polnoči pokonci. Tako da zdej en par dni ne hodi spat, sam je ful zmatran, tok, da mi je že dvakrat zaspal sede pred tv. On se lepo udobno namesti in pol ga kar zmanka. Ima pa 3 leta in 4 mesece!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spanje pri tri letnikih
12.2.2008 0:00:21   
lelčy
naša je sicer stara 2,5 leti in moram reči da že lani od poletja noče več spati popoldan. ko smo jo hoteli dajati spat je tako grozno kričala da smo na koncu obupali. ampak so dnevi ko je sitna in še zaspi popoldan za kakšno urco, vendar pa jo kljub temu dam zvečer spat okrog devete ure.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spanje pri tri letnikih
12.2.2008 0:01:59   
lelaval
Naša pri 2,5 letih še spi. Zjutraj se vstane okrog 8.00, ob 12.00-13.00 gre spat in tudi po 3 ali celo 4  ure potegne. Ob 20.00 zvečer pa že sladko spi. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spanje pri tri letnikih
12.2.2008 0:14:27   
Marogica
Naš je star 3 leta in 2 meseca in čez dan več ne spi, vsaj ne, ko je doma z nami...v vrtcu pa tu in tam. Torej ne več redno. Zaspi pa kdaj v avtu(če se ravno peljemo) ali pa kdaj ob meni, če se vležem, vendar mora biti zeloooo utrujen. Spi pa od 6. meseca celo noč, tako da tu ni nekih sprememb.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
12.2.2008 7:51:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spanje pri tri letnikih
12.2.2008 7:59:30   
Gordana-3
naša bo aprila stara 4 leta, ampak od 2. leta več ne spi podnevi, ko je doma (v soboto in nedeljo, med počitnicami). v vrtcu obvezno spi, zaspi okrog 8 zvečer. res pa je, da zjutraj zelo zgodaj vstaja.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spanje pri tri letnikih
12.2.2008 8:01:37   
žigolino
Naš bo star aprila tri lete in še spi popoldan.Sam, če ga ne dam do 13 spat, je pol problem zvečer,ker se pred pol deseto noče spravit spat.
Je pa že situacija nanesla ,da ga nismo dali spat čez dan in je bil zvečer tako utrujen da ni in ni mogo zaspat,sam sitnaro je.
Tako da mi še vztrajamo!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spanje pri tri letnikih
12.2.2008 8:07:45   
Anonimen
moja je stara 3 in pol in še spi popoldan, v vrtcu taprva dol pade, doma pa zadnje čase tut kr hit zaspi. zam ob ene 12-13h gre spat pa spi do 2 uri. zvečer gre spat od 7h-8h, dokaj brez problema.

(odgovor članu žigolino)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spanje pri tri letnikih
12.2.2008 8:13:31   
afrika
Naš triletnik spi v vrtcu redno, čez vikend pa včasih. Zvečer gre spat ob 8ih in vstaja ob 6ih. Spi celo noč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spanje pri tri letnikih
12.2.2008 8:18:18   
honey
Naš 2,5 letnik pa čez teden pri babi spi brez problema - spat gre okrog 12.00, 13.00 in spi 1,5 - 2 uri. Doma pa on kar ne bi šel spat. Pa ga niti ne siliva, da bi moral spat, ker je dovolj zaspan, enostavno pade dol in potem zaspi. Ampak ni pa nobene razlike, če čez dan spi ali pa ne, gre spat okrog 22.00, redko prej, raje kasneje.

(odgovor članu afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spanje pri tri letnikih
12.2.2008 8:21:32   
urskas
naša od podnevi ne spi več od 2 let in 10 mesecev dalje.
Gre pa zvečer zgodaj spat, po risanki. Prej je hodila ob desetih ali pa še kasneje.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spanje pri tri letnikih
12.2.2008 8:41:39   
sonjaka
Naša ima 3 leta in 3 mesece in ne spi doma več čez dan od 18 mesecev, v vrtcu je nehala nekje pri 2,5 letih. Zvečer gre brez težav spat med 19.30 in 20.00 in vstaja ob 6h.

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: spanje pri tri letnikih
12.2.2008 8:44:43   
viv_
Naša ta velika je čez dan nehala spat točno pri 3 letih - doma, v vrtcu pa še vedno spijo. Spat gre pa med tednom okrog pol 9, za vikende pa tam, med 9 in 10. Spi pa zjutraj do 8h za vikende, med tednom jo budim mal čez 6.

Ampak ona je zlat otrok, kar se spanja tiče, od 4 meseca dalje spi celo noč in na prste ene roke lahko preštejem, kolikokrat se je od takrat naprej zbudila. Pa še to je bilo samo, če se je polulala. Res zlat otrok!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu sonjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: spanje pri tri letnikih
12.2.2008 8:50:28   
Maxica
Kakor kdaj, vedno manj, no. Čez teden načeloma ne, čez vikend, ko smo vsi doma, pa da gremo skupaj mal poležat, pa tudi zaspi.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: spanje pri tri letnikih
12.2.2008 8:55:02   
Špacka
Marca bo stara 3 leta, v vrtcu vedno spi, doma pa kakor kdaj, če nič ne spi, jovčasih dobim v posteljo že ob 20 uri, drugače gre spat okoli 21 ure. Spi celo noč brez problema.


(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: spanje pri tri letnikih
12.2.2008 9:03:58   
Jančika_
Naš 3,5-letnik od dveh let naprej doma ne spi več čez dan, v vrtcu je spal do 2,5 let. Torej zdaj že eno leto čez dan sploh ne spi več; ponoči spi od 19.00 do 7.00.

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: spanje pri tri letnikih
12.2.2008 9:17:07   
Lunca1
naša je stara 3 leta in 2 meseca. v vrtcu redno spi, doma pa noče oz. zelo redko.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: spanje pri tri letnikih
12.2.2008 10:24:02   
Spark
Naša je stara 3 leta in 2 meseca, in v vrtcu zaspi med prvimi. Doma pa imamo hude bitke, da jo spravim spat. Sploh mi je ne uspe uspavati. Ker pa ne zaspi je potem proti večeru včasih tečna, včasih pa lepo dočaka večer. Samo meni gre na živce, če kam gremo popoldne, ker mi takoj zaspi v avtu. Potem pa ne vem, ali naj jo zbujam ali ne. Najhuje mi je ko gremo kam na igrišče in ona lepo zaspi. 

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: spanje pri tri letnikih
12.2.2008 10:33:35   
Pikca
naša 3-letnica tudi ne spi čez dan, ponoči pa od 19.30 - 7.00. ne vem pa, kako bo zdaj, ko se mi izteče porodniška, in bo morala 1 uro prej vstatuser posted image ...

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
12.2.2008 10:58:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pikca)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: spanje pri tri letnikih
12.2.2008 11:19:35   
lukec
Naš je januarja dopolnil 3 leta in se je odločil, da v vrtcu ne bo spal. Tako grem zdaj po njega po kosilu in potem spi doma še dve uri, včasih tudi več, obvezno vsak dan brez izjeme. Zvečer gre spat od 8 do pol 9 in spi do 7.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?