|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spet kuhinja
26.10.2007 19:39:56   
Gina
user posted image  Saj vem, da se je že dosti o kuhinjah govorilo, pa vendar....ko smo se vselili, je hiša že imela vgrajeno kuhinjo. Marlesovo kuhinjo, takrat staro 4 leta, ki je navzven izgledala prav čisto ok. Lepe barve, prijetna na pogled. Zelo kmalu sem ugotovila, da so iverke v omarah precej uboge, da "cvetijo", da se na zunanji strani omar čisto vsaka melenkost pozna, bi lahko vsak dan fronte pomivala, če bi hotela, da je čisto, pult je itak čisto mimo, vselej izgleda masten, četudi sveže spucan, najhujše pa je, da plastični deli, ki so nalepljeni gor na fronte, dobesedno dol letijo. Ne vsi, le od dvojih vrat, ampak to je meni čisto nerazumljivo, da se po 5. letih to dogaja. Aja, panti so tudi bolj bogi, ampak tisto bi se dalo popravit. Skratka, razočarana sem nad gorenjem. Nameravam zamenjati kuhinjo.

Zanima me, s katerimi firmami se take reči ne dogajajo, s katerimi ste zadovoljne? Katere omare niso takoj povsem zapackane od najmanjšega prijema s prsti, (se pravi najbrž ne smejo biti totalka plastične), kot zgleda so moje? Katero ohišje ne cveti po 5. letih, mislim iverke ali kaj drugega notri, iz katerega so sestavljeni boksi omare? Katera firma ima notri normalna vodila, ki po petih letih še vedno brezhibno delajo? user posted image

Ima kakšna od Lipa Ajdovščina kuhinjo, ali od hackerja ali nobilije? Kako ste zadovoljne z zgoraj omenjenim - sploh tiste, ki imate otroke, ki prijemljejo vse ohišje vsak dan večkrat?

thxuser posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spet kuhinja
26.10.2007 19:45:38   
maja1488
A nimajo kuhinje od priznanih proizvajalcev garancije? Mi imamo sicer narejeno po meri pri privatniku ampak kot se spomnim, ko sva z možem hodila po raznoraznih salonih se mi zdi, da sem videla da imajo garancijo.
Preveri.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spet kuhinja
26.10.2007 22:26:08   
frutka_
Meni so všeč zidanej kuhinje. Recimo kaj takega: http://www.rustika-masiva.si/lj-pohistveni-1.jpg 
Sicer pa so mi lepe EWE kuhinje in IKEA kuhinje.
zidano kuhinjo lahko naredita z možijem sama doma. Iz siporeksa in pološčic. Lahko imaš predal posebej po meri za karton mleka, soka,...za mikrovalovko, koš,...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spet kuhinja
26.10.2007 22:29:47   
frutka_
Tole sem še našla, če ti kaj pomaga:http://www.nolte-kuechen.de/index.php?id=9&L=2
pa se malo poigraj z idejamiuser posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spet kuhinja
26.10.2007 22:30:26   
frutka_
Še enkrat:http://www.nolte-kuechen.de/index.php?id=9&L=2

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spet kuhinja
26.10.2007 22:36:28   
Anonimen
A bo zdaj link uspel?

http://www.nolte-kuechen.de/index.php?id=9&L=2


(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spet kuhinja
26.10.2007 22:38:24   
Pi-kica 1
Frutka, takole si mislila verjetno:
http://www.nolte-kuechen.de/index.php?id=9&L=2

Sicer pa imamo mi Sveino, je zelo neobčutljiva, kar je za mojo lenobo in pomanjkanje časa odličnouser posted image . Vse ostalo je tudi tako, kot je treba, pa je bila že preseljena, torej razmontirana in ponovno namontirana.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spet kuhinja
26.10.2007 22:38:54   
Pi-kica 1
Ojej, z linkom pa me je že Mič prehitela.user posted image

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spet kuhinja
26.10.2007 22:39:19   
Anonimen
Da bo dvojno kuhinja zdržala user posted image

(odgovor članu Pi-kica 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spet kuhinja
26.10.2007 22:41:29   
frutka_
Ej, ne vem kaj me zafrkava ampak velokokrat ko želim prilepiti link  mi ne prime. Še več imam:http://www.finander.si/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spet kuhinja
26.10.2007 22:44:04   
Gina
Evo, jaz sem se pa ravno na kuhinjah pasla... a praviš, da svea ni občutljiva, to je tudi meni najpomembnejši podatek...jih še nisem gledala, moram v vse možne salone, samo še kak teden ne bo mogoče.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spet kuhinja
26.10.2007 22:44:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Ej, ne vem kaj me zafrkava ampak velokokrat ko želim prilepiti link  mi ne prime. Še več imam: http://www.finander.si/


A izbereš predzadnji gumb zgoraj in vanj vpišeš link?




(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: spet kuhinja
26.10.2007 22:47:32   
Gina
U, tale link je ful dober, si bom jutri fejst cajt vzelauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: spet kuhinja
26.10.2007 22:50:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
U, tale link je ful dober, si bom jutri fejst cajt vzelauser posted image


Res je user posted image  

Jaz bi kar Vido user posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: spet kuhinja
26.10.2007 22:53:29   
frutka_
Ma ja naredim, ctrl C+ctrlV ENTER pa ne prime. Hvala za pomoč!
Zdaj pa si izberite vsaka svojo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: spet kuhinja
26.10.2007 23:12:35   
kofetek2010
Mi imamo skoraj 6.let staro Dan Küchen in je kot nova.
Za čiščenje pa je tud enostavna, nezahtevna.

Je bila vredna svojega denarja. user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: spet kuhinja
26.10.2007 23:15:11   
Balonchy
http://www.lipa.si/

user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: spet kuhinja
26.10.2007 23:18:32   
Gina
Ja, točno tole lipo sem danes gledala, pa mi je tudi marsikaj všeč, zato sprašujem o kvaliteti. Pa ne vem, a nimajo v Ajdovščini oni nobenega salona al pa kje bližje nam? Bom zgleda v Lj. morala do njih. Pa nobenega kataloga iz leta 07 na spletu?
Jana, Dan kuhinje so mi pa itak  všeč že od nekdaj.
Težka izbira bo, se mi zdi.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: spet kuhinja
26.10.2007 23:25:34   
kofetek2010
Gina - odločitev bo lažja, če boš imela vsaj približno idejo kaj bi rada user posted image   Meni so trenutno všeč lekarniške kuhinje visokega sijaja. Za link od teh pa je rija pravi naslov.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: spet kuhinja
27.10.2007 0:04:42   
Annny
Gina, na tvojem mestu bi tudi izbrala Dan kuhinjo..ko boš primerjala cene teh kuhinj s slovenskimi proizvajalci, boš videla, da pri Dan za isto ceno dobiš res vrhunsko kvaliteto..

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: spet kuhinja
27.10.2007 8:43:51   
Lejči
pri nas imamo tudi Dan, pa je zelo fajn user posted image

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: spet kuhinja
29.10.2007 20:13:00   
Eillish
Lipa ima salon na Zemonu pri Vipavi (v dvorcu). Poznam veliko ljudi, ki ima njihove kuhinje in so zadovoljni.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: spet kuhinja
29.10.2007 20:21:29   
sazi
mi imamo trenutno od Gorenja Sigma - rdeča mat - se noben prst ne pozna gor in je po 5ih letih kot nova
Marles kuhinja in Gorenje kuhinja ni eno in isto

sem gledala za kuhinje za v novo hišo in šla v Gorenjev salon. Tam razstavljena ena Marlesova mi je bila lepa na pogled, pa sem vprašala, kako je s kvaliteto in mi je rekla, da je čisto drug cenovni (in kvalitetni razred) - sigma je Gorenjev 5. razred, tista Marlesova pa 2!!!

No in ker mi je naša sigma tako všeč, mi od Gorenja ni bila nobena druga

kupila sva Dan Kuchen softec, ki je bila zaradi vseh akcij cenovno na nivoju najdražje Gorenjeve, je pa še nimamo v uporabi in težko rečem, kako se obnese


(odgovor članu Eillish)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: spet kuhinja
29.10.2007 20:44:13   
Pobalami
Jaz imam kuhinjo od Poblesa iz Podskrajnika-obrtna cona pri Cerknici-imajo razstavni salon. Naredijo vse živo od navadnih kuhinj do modernih variant. Jaz jo imam 10 let in je kot nova, ne cveti, panti so trdni, vodila gladko tečejo. Je pa svetlo rumena-mat in se gor ne pozna nič.

www.pobles.si

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: spet kuhinja
29.10.2007 21:35:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: faca

Jaz imam kuhinjo od Poblesa iz Podskrajnika-obrtna cona pri Cerknici-imajo razstavni salon. Naredijo vse živo od navadnih kuhinj do modernih variant. Jaz jo imam 10 let in je kot nova, ne cveti, panti so trdni, vodila gladko tečejo. Je pa svetlo rumena-mat in se gor ne pozna nič.

www.pobles.si


Ja, povej raje cene teh kuhinj, da jih ne vrže na rit, ko bodo šli tja. user posted image
Primož je moj kolega in vem kako je tam. Sej so lepe kuhinje, sam so delane za bogataše, dobesedno.

(odgovor članu Pobalami)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?