|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spet mesec naokoli ... nečakajoče
4.5.2006 9:12:09   
zvezdica5
ojla, punce, spet je mesec naokoli in upam, da bom ob vaši podpori lažje "prebrodila" naslednje dni. do dneva M je še nekako 8 oz. 9 dni. želja in nestrpnost je nepopisna.
vsem nam želim, da še ta mesec ugledamo user posted image .

zvezdica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
4.5.2006 9:37:23   
iwa
Zvezdica5 te čist razumem. Meni je zdaj šele prvič ko jo (ne)pričakujem pa se mi zdi da se čist lohk vživim v vaše situacije.Moja user posted image naj bi bla čez cca. 12 dni pa upam da je ne bo in da vse kmal zagledamo user posted image user posted image !user posted image

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu zvezdica5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
4.5.2006 11:31:43   
urskas
Pozdravljene, tudi jaz končno ... nečakajoča!
ravno je prišla druga "težko" pričakovana user posted image  in zdaj gremo končno lahko v nove boje. Upam da že konec meseca zagledamo user posted image .

Vsem želim USPEŠEN mesec ljubezni.

LP, urska

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
4.5.2006 11:49:22   
Sulfinija
Tudi jaz sem ena izmed tistih,ki me že srbijo prsti.Svoje M ne čakam okrog 10.maja.Imam pa nepopisno veliko belega izcedka,mogoče pa je le ratalo po prvem neuspelem ISCI.

Upam,da si bomo kaj krajšale te dolge dni do prihoda M.,

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
4.5.2006 12:04:25   
zvezdica5
mojca, a boš ti probala s testom že prej?
mene nestrpnost že daje, čeprav vem da nam v tem trenutku preostane samo čakanje.
in resnično upam ta mesec same user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
4.5.2006 13:26:29   
SM10
Živijo vsem,
Tudi moj datum naslednje je 10.5 torej še 7 dni. Bomo videli kaj bo.

(odgovor članu zvezdica5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
4.5.2006 13:48:34   
Smrekica
Moj pa šele okoli 20.5. - kljub m ki je bila že 8.4. - to je pa preklestvo dolgih ciklusov. 

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
4.5.2006 13:58:28   
SM10
Zanimivo je, da ta meseč še ni nič bolečih prsi ali kakšnih drugih znakov, ker do sedaj so bile že kar po ovulaciji boleče in povečane prsi, špikanje, wc-siljenje na vodo. Zanimivo kaj zna naredit psiha?

(odgovor članu Smrekica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
4.5.2006 14:05:39   
Smrekica
Psiha je huda reč. Prvi mesec po klomifenu sem imela boleče prsi, slabost, bruhanje, neznosna utrujenost, vgnezditveno krvavitev (po moje seveda, se je sovpadala z vsemi tisočkrat izračunanimi datumi), smrad kave - vse možno, pa na koncu ni bilo nič. S trenutkom prihoda m, so se tudi vsi simptomi nehali. Hecna je ta psiha.

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
4.5.2006 14:26:49   
Katjusa3
Živjo, neučakane!
Vidim, da bom najprej jaz soočena z resnico ta mesec. Nečakam namreč že v soboto. Joj, kako bi bila vesela, če bi uspelo!
Sporočim!
Vam pa čimveč zaposlitev, da bi dnevi čakanja hitreje minili.
lp

(odgovor članu Smrekica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
4.5.2006 14:36:23   
Nitka
Katjusa, sporoci, jaz pa kmalu za tabo... moj nepričakovani M-dan pa je v ponedeljek.

Držim pesti za obe user posted image

_____________________________

Smeh je pol zdravja, veliko se smejmo z našimi otroci!
Trenerka fitnesa za pridobitev lepega zdravega telesa.

(odgovor članu Katjusa3)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
4.5.2006 14:46:30   
ribicau
Halo drage moje!

Jaz sem rekla "dober" dan user posted image  že v ponedeljek. Očitno v aprilu nismo nč naredili. Bomo probali v maju. Ja ni kej. Tak dober občutek sem imela zadnje dni aprila, da sem že test kupila, ampak sem bla tolk karakter, da ga nisem naredila. No v ponedeljk mi ga pa ni blo več treba user posted image .  

LP

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
4.5.2006 14:53:17   
Nitka
ribicau, glavo gor! Moj bi rekel "pa ne bo kozorog, bo pa mogoče vodnar" user posted image

_____________________________

Smeh je pol zdravja, veliko se smejmo z našimi otroci!
Trenerka fitnesa za pridobitev lepega zdravega telesa.

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
4.5.2006 17:05:12   
ribicau
...nitka sej maš prav! Glavo gor pa novim zmagam naproti, da bodo 2007 na svet prijokali naši sončki!

Lep dan vsem,

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
4.5.2006 17:19:41   
ajja
Hoj!
Sem nova med vami, komaj se mi j uspelo prijavit, skoraj vsa imena so že zasedena.
Prosim pa vas za nasvet. Ne vem natančno, kdaj naj ne čakam user posted image . Moja je bila namreč točna na minuto vsakih 29 dni, prejšnji mesec pa se ji je nekaj zaštrikalo in je rabila 32 dni. Zdaj pa sem v dilemi. Danes je 29. dan in je še ni. Koliko časa naj jo še čakam ali naj že naredim test? Sem precej nestrpna, svauser posted image na ta prave dni.
Čim večuser posted image  vam želim!
Lep dan še naprej!




(odgovor članu zvezdica5)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
5.5.2006 7:53:34   
zvezdica5
ajja, dobrodošla.
test lahko narediš že danes (30. dan ciklusa), vendar ni nujno, da ti bo že pokazal (odvisno od ravni hormona) . ciklusi so se tudi pri meni malce "zmešali" v zadnjih mesecih. tako se mi je iz 28 dni predstavila na 25, nato 32 in spet na 26 dni. vendar bom jaz test prvič naredila na 28 dan (tako kot sem imela prej cikluse). je pa možno, da bi ta mesec lahko prej dobila M (torej že 26 dni), ker si imela prejšnji ciklus daljši. tako je tudi meni rekla G in res je tako tudi bilo.
kako veš, da sta ... na ta prave dni? si delala O teste?

user posted image  in user posted image  za vse nas.

(odgovor članu ajja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
5.5.2006 8:43:02   
Mili11
Tudi jaz sem nova na tem forumu. Sicer že nekaj časa berem vaše prispevke.
Vem da je tudi vam vsak mesec hudo, ko spet pridejo user posted image tisti dnevi v mesecu.

Tudi sama sedaj že pol leta vsakih 28 dni jokam pol noči. Vsakič znova mi je tako hudo,...
Vem da vsi govorijo ni še panike,.. ne se obremenjevat in podobne tolažilne misli.
Toda solzice kar polzijo po licih.

V še slabšo voljo pa padem, ko praktično vsak mesec znova zanosi ena od kolegic. Ful sem vesela zanje, toda nevoščljivost je pa velika.
Občutek imam kot da so že vse okrog mene v blagoslovljenem stanju in sam jaz tega ne bom nikoli dočakala.

zavedam se pa tudi sama, da že malo pretiravam,....




(odgovor članu zvezdica5)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
5.5.2006 9:02:08   
čveka
Ojla...

Napetost tut pr men v teh dneh narašča.....jezi me, ker ne vem kdaj bo prišla.....računam enkrat od 6 do 9 maja.
Sicer pa, nč kaj drgač se ne počutim kot prejšnje mesece pred pričakovano M. Občutek napihnjenosti je že tle, prsa so povečana, mozolji vsi na mestihuser posted image ...tako da pride ona spet v vsej svoji veličini. No,edino kar manjka je rjavi izcedek, ki se v zadnjih 9 mesecih kar načrtujeva, pojavil  tudi do 6 dni pred M (običajno na 24. 25. dan cikla). Upam, da ga tudi ne bouser posted image .

LPČ

(odgovor članu Mili11)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
5.5.2006 9:50:28   
iwa
Punce sej bouser posted image !Sm slišala da so lahko isti znaki kot jih maš v PMS-ju tudi ko že postaneš user posted image ! Pa jest tud nimam nevemkako točnega cikla...tko da jo tud (ne)čakam od 16.-19.5 ali mogoč še kak dan več. Pa bomo vidl kaj bo!Vsem želim čimprejuser posted image user posted image !
(prov fajn je k si te čakajoče dneve takole skupaj krajšamo...)


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu čveka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
5.5.2006 15:08:48   
Nitka
iwa, potem praviš, da so lahko isti znaki kot jih maš v PMS-ju tudi ko že postaneš user posted image ? Sicer se brzdam in zaposlujem z raznimi aktvnostmi, ampak še vseeno mi vmes, ko imam trenutek prostega časa, grejo presneto na živce vsi simptomi - od nosečniških (napet in trd spodnji del trebuha, boleče bradavice, slabost po malo čez dan, lulanje na 1-2 uri, žeja in lakota kot za stavo,...) vse do predmenstrualnih (bolečine in špikanje v predelu rodil).
Moram pa še dodat, da pri prvi nosečnosti smo takoj bili user posted image , zdaj pa smo v aprilu načrtno pridno user posted image , tako da user posted image  (ne) pričakujem v pon., 8.5.

Punce, ste imele podobno in potem bile user posted image ?

_____________________________

Smeh je pol zdravja, veliko se smejmo z našimi otroci!
Trenerka fitnesa za pridobitev lepega zdravega telesa.

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
5.5.2006 15:56:46   
eva1
Da se še mi pofočkamo-zadnja je bila 7.4, ciklus pa kakor kdaj, vsak mesec pride kakšen dan prej! Šele  sedaj se mi vse skupaj ureja, pa sem že decembra nehala dojiti Lukca! Januarja je prišla na 42 dan, februarja 37 dni, marca na 36 dni, zadnja na 34 dni...pred nosečnostjo je bila na 30 dni! Sedaj pa čakam in upam, da je ta mesec ne bouser posted image ...če je ne bo do konca drugega tedna delam test!

Držim pesti za za vse nas in za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Katere teste boste pa delale?

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
5.5.2006 16:31:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
6.5.2006 11:57:50   
iwa
ja nitka, men je G rekla da so zelo podobni znaki kot so v PMS tudi ko si že noseča, ker imam namreč ponavadi zelo močen PMS (zelo boleča prsa, napihnjenost, slabosti,pogosto lulanje...skratka vse kar je lahko znak da si noseča) pa sm jo zato vprašala kakšna bo razlika ko bom zanosila, pa je rekla da bo lahko zelo podobno le da mi bo pol izostala M!! Pa tud na strani od dr.Pušenjaka na netu sm podobno prebrala. Tko da upam da bo že čez 10 dni tko, da se bodo PMS znaki "prelevili" v nosečniške! Mene drugače tud nervirajo, a če so potrebni da bom enkrat user posted image se bo dal potrpet, a ne? Upajmo da bomo vse čimprej user posted image user posted image user posted image user posted image !Zame je to tud šele prvi mesec in sva načrtno in pridno delala ob O, a se mi zdi kot da bo teh 10 dni še cela večnost...user posted image
Pa fejst lep vikend!


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
6.5.2006 12:04:12   
trma79
Mili11!
Ej, sem vesela, da si tako po resnici napisala...
Meni se tudi dogaja...kolegice in prijateljice in znanke so nosece, kot da so kaj v vodo spustili, jaz pa...
Pa sem vesela zanje, FUL, ampak mi je po drugi strani blazno hudo. Potem se pa cutim krivo in grdo ipd.
Ravno sem v dneh O in sva kar pridna...pa prisluskujem telesu, ce se ze kaj dogaja, pa psiha me nosi naokrog...kar nekaj cutim, pa so verjetno cisto obicajne stvari.
M naj bi prisla sele okrog 20., pa sem ze cisto nestrpna.

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: spet mesec naokoli ... nečakajoče
6.5.2006 12:18:59   
iwa
Punce mislim, da so ti mešani občutki ob tem ko izveš za prjatlce, ki jim je že ratalo čist normalni in ni v tem nič slabega!Poleg tega je biti mami nekaj najlepšega in je normalno da si vsaka ženska to želi!In če ne rata takoj je toliko bolj normalno da človek pomisli zakaj one lahko, jest pa še ne...in vem da jim vse zelo privoščimo, zato je normalno da hočmo tud seb privoščit!! Sej nam bo vsem kmal ratal in bomo kmal na sosednjem forumu, mogoče že ta mesec!user posted image

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu trma79)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?