|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spet poskušam
28.10.2007 19:24:54   
kaja26
No kot že v naslovu - spet bom poskusla z dieto... Nisem še čist prepričana z katero bi, ampak... Bi se mi katera pridružila, ker je tako malo lažje, ko se ˝tolažimo˝.

No kako pa hujšate tiste, ki ste v službi dopoldan?

Js sem namreš dobila službo user posted image user posted image user posted image ampak zdaj nevem kako bi skombinirala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spet poskušam
28.10.2007 19:31:00   
Anonimen
ma jaz sem ravnokar izpod tuša. in ker se malo predolgo nago gledala sem prov slabe vole. plus da meboli glava. ne vem ful sem nezadovolna sama s sabo ampak ne zberem pa dovolj volje da bi začela in držala. prov žalostna sem. sploh ne vem kje, kako naj zberem moč??!!

(odgovor članu kaja26)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spet poskušam
28.10.2007 19:37:54   
Anonimen
Js sm tud jezna sama nase.. user posted image user posted image user posted image user posted image   skos jamram, skos gledam kok mi vsepovsod špeh visi, skos sama sebe prepričujem.... rata pa nič..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spet poskušam
28.10.2007 19:46:50   
kaja26
Ja sej, točno vem da morem neki naredit , ampak nisem tolk da bi zdržala več kot dva dni...

Zdej pa res bo treba zdržat, drugač lahko celo garderobo zamenjamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spet poskušam
28.10.2007 21:13:54   
žabica 24
No pa vidim da nisem edina!
Zelo nesrečna in nezadovoljna sama s sabo, pa takoooooooo brez volje, da bi se česarkoli lotla, kaj  šele držala   user posted image   user posted image
Samo od sebe pa noče dol

(odgovor članu kaja26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spet poskušam
28.10.2007 21:22:16   
Serendipity
user posted image
Jaz bi tuuuudiiii (speeeet user posted image ) Še dobro, da so ta teden počitnice, tak da se lahko organiziram in k sebi spravim. Ima katera kako idejo?

Sem si že poiskala CD s pilatesom, spucala prah z orbitreka, namignila psičku, da bodo sprehodi daljši - tak da za aktivnosti imam poskrbljeno.
Zdaj rabim le še tisto bolj problematično plat - hrana.


Me sprejmete v klub pozitivnih nadebudnic za lepša telesa?

(odgovor članu žabica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spet poskušam
28.10.2007 22:07:28   
kaja26
vidim da nas je več ki se zelouser posted image trudimo da bi nam tehnica bila ljubša. A ima katera kako idejo za katero dieto bi se odločile?

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spet poskušam
28.10.2007 23:33:51   
Allia
Še ena nezadovoljna sama s sabo, ki se stalno trudi z dietami in nikoli ne zdrži. Največ zdržim 2-3-dni in potem pridobim vse nazaj oz. še več. 2 dni zdržim, potem pa že začnem z goljfanjem,...in to se nadaljuje. Sama nad sabo sem že tko razočarana, ker samo jamram in jamram, naredim ne pa nič. Moj mi sploh več ne verjame, da bom hujšala, ker stalno nekaj začenjam.Me ne vzamejo več resno...kako bi me le, če še sama sebe ne?!user posted image Res sem žalostna, da se ne morem odločit. 

(odgovor članu kaja26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spet poskušam
29.10.2007 7:43:50   
Snowflake
tudi sam sem bila nezadovoljna s sabo...iskala rešitve(diete), katera bi mi najbolj ugajala, vendar dolgo nisem ničesar našla...ko pa sem našla beljakovinsko dieto, se je vse spremenilo (sem že pisala o tem)
počutim se krasno...nikoli nisem lačna in pa kar je najvažneje, kg padajouser posted image user posted image
torej če imate rade piščanca...just do ituser posted image

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spet poskušam
29.10.2007 9:05:22   
Serendipity
Hm ... meni ppridejo na misel tele stvari:

- Montignac (fajn stvar),
- 90-dnevna (še nisem nikoli poskušala),
- D. kliničnega centra (pred tremi leti sem po njej shujšala 10 kg - vključno seveda z gibanjem),
- ali pa skombiniramo kako svojo varinato na podlagi izkušenj - mogoče kombiniranje hrane, sadje pred zajtrkom, zvečer beljakovinski obrok ---- dobrote vseh teh naštetih diet v eno samo našo ... user posted image

Pa vaše ideje?

(odgovor članu Snowflake)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spet poskušam
29.10.2007 9:23:25   
talika81
jaz bi priporočala montignaca - je po mojem mnenju boljši kot ločevalna. vsekakor to ni dieta, ampak zdrav način prehranjevanja, kjer paziš, da ločuješ OH, B IN M. Poleg tega pa črtaš s svojega jedilnika vse jedi, ki so iz bele moke (bel kruh, ...) in krompir. Torej ješ samo polnozrnate stvari.

Jaz sem zelo zadovoljna s tem načinom prehranjevanja, ker nisi nikoli lačen in lahko ješ normalno.
Je pa vredu, da si najprej prebereš knjigo od Montignaca: Jem, torej hujšam.
Če vam kaj pomaga, Vida Petrovčič in Alenka Godec sta tudi izgubile dosti kg s pomočjo montignaca.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spet poskušam
29.10.2007 14:37:45   
Allia
meni je montignac sicer fajn, ampak sem imela s tem probleme, ker ni točno določenih receptov, potem sem pa kmal začela sper prilagajat montignaca po svoje oz. na svojo prehranjevanje.
A ne traja klinična le 14 dni? Serendipity, a v 14 dneh si shujšala 10 kg? To je full.
Jaz sem delala 90 dnevno 3 leta nazaj in v 1,5 mesecu z goljufanjem shujšala 5-7 kg (ne vem več prav točno).

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: spet poskušam
29.10.2007 15:56:26   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Allia

A ne traja klinična le 14 dni? Serendipity, a v 14 dneh si shujšala 10 kg? To je full.

¸

No, hujšala sem po njej dva tedna (prilagodila sem si jo svojemu okusu), potem en teden (ali dva user posted image , se ne spomnim čisto) ''pavze'' - kombiniranje hrane, v glavnem, glavna načela DKC, nato dva tedna spet te diete, potem pa sem se držala spet teh poglavitnih načel, se gibala in nekje v dveh mescih (mogoče kak teden več) so se mi kg, stopili...
Vendar, se mi zdaj - če realno pogledam to zdi preveč. V dveh mescih - 10 kg. Ne vem, če je dobro za telo.... Sem se pa počutila cel čas odlično, imela energijoin voljo za gibanje, tak da ... In težo sem vzdrževala kaki dve leti ...

Montignac - mi je pa všeč. Le ti recepti so tudi meni bili včasih nerealni ... Me spet mika ta način prehrane ...

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: spet poskušam
29.10.2007 21:14:57   
pika30
Serendipity mi lahko napišeš tvojo klinično dieto.user posted image

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
30.10.2007 7:08:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pika30)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: spet poskušam
30.10.2007 12:13:11   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: pika30

Serendipity mi lahko napišeš tvojo klinično dieto.user posted image


Seveda: (modro - so moje prilagoditve diete + jaz sem še imela malice --- sadje)


PONEDELJEK:
- zajtrk: kava brez sladkorja v poljubnih količinah
- kosilo: 2 kuhani jajci, osoljena špinača kuhana na vodi (špinača ni glih simpatičnega okusa s tem ''receptom'' in sem jo kasneje zamenjala s solato)
- večerja: velik zrezek ali biftek na olju v ponvi, zelena solata
TOREK:
- zajtrk: kava brez sladkorja, 1 mala žemlja (polnozrnata - pnz)
- kosilo: velik zrezek, zelena solata, poljubno sadje
- večerja: kuhana šunka (poljubna količina)
SREDA:
- zajtrk: kava brez sladkorja, 1 mala pnz žemlja
- kosilo: 2 kuhani jajci, zelena solata, 1 paradižnik
- večerja: kuhana šunka, zelena solata
ČETRTEK:
- zajtrk: kava brez sladkorja, 1 mala žemlja
- kosilo: 1 kuhano jajce, kuhana ali presna repa, 10 dag sira (namesto repe sem uvedla ali zeljno solato ali pa zeleno)
- večerja: sadje in jogurt v poljubnih količinah
PETEK:
- zajtrk: repa z limono, kava brez sladkorja (hm ..nisem jedla repe, ker je ne maram., še posebej ne v taki obliki in za zajtrk - sem imela kar kavo in pz žemljo)
- kosilo: kuhana ali na žaru pečena riba, 1 paradižnik
- večerja: zrezek, zelena solata
SOBOTA:
- zajtrk: kava brez sladkorja, 1 mala žemlja
- kosilo: piščanec na žaru
- večerja: 2 kuhani jajci, repa (zopet imela zeleno solato)
NEDELJA:
- zajtrk: čaj z limono brez sladkorja
- kosilo: zrezek na žaru, sadje po izbiri
- večerja: kar imaš najraje na jedilniku

DODATNA OPOZORILA:
- meso se pripravlja samo s poprom in soljo,
- jajca so trdo kuhana,
- solata je z oljem, kisom in soljo,
- kava, čaj se lahko sladita z natreenom,
- pije se navadna voda v poljubnih količinah.
 
No, to je to. Je pa restriktivna dieta - zato predlagam, da se ne pretirava. user posted image


< Sporočilo je popravil Serendipity -- 30.10.2007 12:14:34 >

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: spet poskušam
30.10.2007 12:51:58   
_andreja_
no jaz tudi se že spravlam hujšat.... huh od kar rodila user posted image  vendar mam sam v glavi to nesmem, tega ne bi smela, pa vseeno vse pojem kar mi je dobro (kar je pa vse, čist vse mi gre dol po grlu nobena stvar me ne ustavi)... ampak zdaj bom nekaj morala narest, tak da če se boste odločile hujšat, se vam pridružim....

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: spet poskušam
30.10.2007 15:39:18   
Allia
Jst tudi teoretično vem česa ne smem, ampak praksa meuser posted image .Grem v kuhinjo, si zaželim brioše, pa točno vem, da ne smem, ampak jih pojem kot v transu...potem ko jih pojem sem pa kot bi bila v depresiji, slabe volje, jezna nase,...Zadnje čase se spet full redim, namen sem imela pa kontra-shujšati.Sem zelo utrujena, brez energije,...jedal bi non stop sladkor...dejmo punce, zmenimo se za eno dieto in se jo držimo npr. striktno 10 dni, potem pa dalje podaljšujemo dneve.A probamo s klinično ali imate kakšen drug predlog?


(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: spet poskušam
30.10.2007 16:02:01   
Serendipity
No - punce, kaj bomo zdaj?


Moj predlog: Klinična ali pa Montignacov način.


Koliko kg bi rade izgubile?


Jaz okoli - 6 (zdaj 71, 9 user posted image ).



Mene tudi praksa j* user posted image . Zato pa bi bilo super - če nas je več, lažje gre!

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: spet poskušam
30.10.2007 16:07:34   
Serendipity
Da se poseznamčkamo user posted image :


NICK:                                                                    CILJ:
SERENDIPITY                                                       - 6 KG
 
 
Ste zraven? Pripišite! Ajde - akcija!
 
 
Da bomo iz tega:
 

user posted image
 
prišle na to:
 
user posted image
 
 
 

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: spet poskušam
31.10.2007 0:00:00   
Allia
Jaz moram izgubiti 8-10 kg.Sem zraven.Dejte se še ostale gor in zberemo eno dieto in gremo počasi.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: spet poskušam
31.10.2007 1:16:36   
Allia
Serendipity, mene pa zanima, koliko kg si šla dol po 14 dneh te diete. Me full mika ta dieta za 14 dni, potem pa montignac ali 90 dnevna ločevalna.Samo se malo bojim te klinične, ker mora bit kar huda.

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: spet poskušam
31.10.2007 10:30:49   
Serendipity
Da se poseznamčkamo user posted image :


NICK:                                                                    CILJ:
Serendipity                                                           - 6 kg
Allia                                                                      - 8 (10) kg

 

Ste zraven? Pripišite! Ajde - akcija!
 
 
Da bomo iz tega:
 

user posted image
 
prišle na to:
 
user posted image  
 
 

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: spet poskušam
31.10.2007 10:34:05   
_andreja_
Da se poseznamčkamo user posted image :


NICK:                                                                    CILJ:
Serendipity                                                           - 6 kg
Allia                                                                      - 8 (10) kg

 -andreja_                                                             -12 kg

Ste zraven? Pripišite! Ajde - akcija!
 
 
Da bomo iz tega:
 

user posted image
 
prišle na to:
 
user posted image   
 
 



povejte kdaj  začnemo... user posted image

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: spet poskušam
31.10.2007 10:35:44   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Allia

Serendipity, mene pa zanima, koliko kg si šla dol po 14 dneh te diete. Me full mika ta dieta za 14 dni, potem pa montignac ali 90 dnevna ločevalna.Samo se malo bojim te klinične, ker mora bit kar huda.


Uh, to je zdaj že nekaj časa nazaj - okoli 3 kg ali pa malo več user posted image .

Na začetku je kar težka - ampak če si jo prilagodiš - npr: jaz sem zjutraj pojedla polnozrnato žemljo ali kruh namazan z manjsladko marmelado, potem sem imela vsak dan dvakrat malico - sadje, drugače je bil kritičen le prvi dan (špinača in jajčka, mi je bilo cel dan slabo, pa sem to zamenjala z zeleno solato in jajčko pa je bilo boljše).

Potem pa se zmenimo (zmenive user posted image  ker so ostale kar nekam izginile) - najprej DKC, potem pa Montignac? user posted image

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?