|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spolnost po porodu
16.11.2010 8:51:48   
klara2007
zanima me kdaj ste začele aktivno user posted image po porodu...vem da naj bi počakale 6t, vendar je težko...prej ko bi lahko mi ni "dišal", zdaj pa bi, pa naj ne bi....skratka, zanima me, če ste počakale ali ste kaj prejuser posted image zanima me bolj za tiste ki ste imele CR in če so bolečine...
hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spolnost po porodu
16.11.2010 10:51:38   
josephine27
midva sva začela nekje 3 mesece po porodu. sem imela CR in moram reč da mi prej tud dišal ni. prvič sva bila kar mal previdna ampak bolelo ni nč ker se je v tem času rana že lepo zacelila. prvi mesec me je bolelo še ko sem s postle vstajala tako da tud seks verjetno ne bi bil preveč prijeten. ma prvič vzemta bolj na izi, če te bo bolel al pa kaj še vedno lahko nehata. sicer pa mislim da je s telovadbo treba počakat 2 meseca po CR tako da po moje je to to.

_____________________________



(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spolnost po porodu
16.11.2010 11:21:57   
polho3006
Oj!
Jaz sem tudi rodila s CR in po porodnem pregledu nama je gin. dal zeleno luč, tako da je od poroda do prvega sexa minilo cca 6 tednov. Moram reči  da je bilo fenomelno…no saj sva bila potrebna kot…ker meni med nosečnostjo ni bilo do seksa po po porodu sem komaj čakala da bova lahko šla v akcijo. Nič me ni bolelo, dovolj je bilo vlage…v glavnem super!!!

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spolnost po porodu
16.11.2010 13:39:55   
klara2007
do kdaj pa ste krvavele?

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spolnost po porodu
16.11.2010 15:42:52   
polho3006
IZVIRNO SPOROČILO: klara2007

do kdaj pa ste krvavele?


cca 5 tednov

(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spolnost po porodu
16.11.2010 21:54:22   
mimsi
Jah, midva sva po 6t, ampak je mene tako grozno bolelo, pa ne vem zakaj. user posted image   Pa nisem bila nič šivana, da bi lahko rekla, da je zaradi tega... Mi je ratalo fajn šele nekje po pol leta.user posted image Čiščo sem imela pa ziher 4t. 

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spolnost po porodu
16.11.2010 22:07:51   
Jassika
mimsi, podpis pod tebe če smem. Pol leta je trajalo, da ni več takooooooooooo bolelo, šele zdaj je postalo res super (8 mesecev), prej me je precej bolelo, pa nimam pojma zakaj. G je rekla, da je vse OK, čeprav sem bila šivana notri in zunaj. Lahko da je psiha... Če ti pa paše, le počaki tistih 6 tednov, da ne bo kakšnega nepotrebnega zapleta potem pa gasa... user posted image user posted image

(odgovor članu mimsi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spolnost po porodu
17.11.2010 12:33:33   
kristinaj
po prvi nosečnosti po 6t, po drugi pa bistveno prej... niti mesec ni šel okoli

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spolnost po porodu
18.11.2010 21:39:13   
anajan
Čišča je trajala kakšnih 12-14 dni. Prvi spolni odnosi po 6 tednu. Do 6 meseca je bilo zelo boleče.

_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spolnost po porodu
23.1.2011 20:45:27   
miya84
Midva sva probala mesec po porodu,pa ni šlo,ker sm bla šivana od zuni na notr,pa me je preveč skelelo,no potem sva probala pa teden kasnej pa je blo že bolš,potem pa nekje 6 tednov po porodu je blo pa že super,sam se more nožnica res navlažit da ne čutim skelenja (sicer je že skor zginl),zdj je pa že 2,5m po porodu pa user posted image k utrgana,nč več ne boli user posted image

(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?