|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   srajčka v porodnišnici
4.2.2009 8:46:11   
Anonimen
Živjo.

A je res, da v porodnišnici Lj pred porodom, ko te že obrijejo in sklistirajo, dajo za obleč samo srajčko, ki sega do pasu. Potem pa čakaš v čakalnici na porod, kjer te vsi gledajo, tudi moški. Sem zelo sramežljiva in se tega bojim.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: srajčka v porodnišnici
4.2.2009 8:50:07   
Lunca1
ne, kje si pa to slišalauser posted image . Imajo dolge spalne srajce, če pa imaš EA, potem je pa zadaj prerezana in jo pač zadaj skup držiš. Imaš jo pa šele potem ko greš v porodno.

Aja sprašuješ za LJ. To ne vem, ampak močno dvomim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: srajčka v porodnišnici
4.2.2009 8:50:55   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Živjo.

A je res, da v porodnišnici Lj pred porodom, ko te že obrijejo in sklistirajo, dajo za obleč samo srajčko, ki sega do pasu. Potem pa čakaš v čakalnici na porod, kjer te vsi gledajo, tudi moški. Sem zelo sramežljiva in se tega bojim.


Ne srajčke so daljše jz ssem jo imela čez kolena sam sem res ful mala, ostalim je lepo pokrila rit če se prav spomnimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: srajčka v porodnišnici
4.2.2009 8:55:34   
pomar*ANČA*
ja, srajčke so precej dolge. ti bodo še večji del nog skrile, itak pa dobiš še plašč za čez

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: srajčka v porodnišnici
4.2.2009 9:00:51   
Anonimen
To sem prebrala tukaj

http://katarina.blog.siol.net/2007/11/02/odnos-drugih-do-mene-in-mojega-telesa-je-v-meni-ubil-obcutek-dostojanstva-obcutek-spodobnosti-in-spostovanja-lastnega-telesa/

Hvala za odgovore

(odgovor članu pomar*ANČA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: srajčka v porodnišnici
4.2.2009 9:09:55   
Najaa
Ne ni res. Še tako visoko žensko tista srajčka pokrije po vsek intimnih delih telesa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: srajčka v porodnišnici
4.2.2009 9:21:42   
higuys
Prebrala...ne vem, doma smo bili nudisti , golota vsakdanja...tako, da imam občutek kot , da berem zgodbo zafrustrirane čistunke. Seks v temi? Fant ni videl gole noge? No ja, vsak po svoje. Doživela sem podobno kot ona (britje, klistir, umetne) ampak , ko govorim o porodu navadno povem: Lažje je šel noter kot ven...pa krasen fantek je user posted image . Čudno mi je , da so ji bolj ostali v spominu ex fant in klistir...kot rojstvo dojenčka. Saj ga niti ne omeni, ali pač?

Anonimna, sprosti se. Postala boš mati in avtomatsko ne boš več na prvem mestu, tako pač je. Pomisli kaj te čaka po kratki srajčki user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: srajčka v porodnišnici
4.2.2009 9:27:04   
lemavrica
Ta ženska si je tole očitno izmislila, ker tudi slučajno ne dobiš kratke srajčke samo do pasu. pa kaj ti misliš da bi vse ostale pa mirno sedele z golo ritjo v čakalnici in čakale na porod. Dej bodi malo bolj pametna.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: srajčka v porodnišnici
4.2.2009 9:47:08   
ajataja
A ti boš kar v čakalnici čakala na porod.user posted image user posted image user posted image Pa ja ni tako kot pri zobarju-naslednji prosim.user posted image

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: srajčka v porodnišnici
4.2.2009 9:53:36   
UT_2008
Adijo, pamet. Kako lahko verjamete takem mišljenju? SProsti se, anonimna, sem celo vprašala, če majo za težje babnce halje nekje, pa mi je ena zagotovila, da če so spravili 140 kg žensko v eno, da bodo ud mene dostojno. Torej, ni panike. RES. Pa uživaj v nosečnosti do kraja.

_____________________________

PDP 26.02.2009.
Kar vidiš, to dobiš.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: srajčka v porodnišnici
4.2.2009 9:58:18   
Akil
Draga anonimna!

Sama sem bila podobno vzgojena kot ta, ki je napisala zgodbo. Vendar sem na srečo s pomočjo mojega moža to sramežljivost prebolela. Sedaj nimam več fobij pred goloto in tudi svoja sinova nameravam vzgajati tako, da golota ni nič groznega!
Sem tudi jaz mislila, da mi bo prav neprijetno rodit, da mi bo grozno nerodno. Ampak takrat na to sploh ne pomisliš.
Moje mnenje je, da si je avtorica vse skupaj lepo izmislila. Kako so sedele v teh majčkah v čakalnici in čakale na porod??? Lepo prosim, saj ne gre to kot na tekočem traku! Pa je sploh kje omenila dojenčka??  ko vidiš svojega bebija prvič, pozabiš na čisto vse. Po mojem bi pozabila tudi če bi čisto gola sedela v parku!!!user posted image

Tako, da brez skrbi!  user posted image Ne boš imela tako kratke srajčke, da bi lahko kaj ven pogledalo, meni osebno so bile še predolge!
Uživaj v nosečnosti in ne poslušaj (beri) takšnih traparij!  Vse jemlji z rezervo!!!


PS. Punce, ki ste rodile s CR! A naredijo pred CR klistir???user posted image


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: srajčka v porodnišnici
4.2.2009 10:39:57   
sxy
PS. Punce, ki ste rodile s CR! A naredijo pred CR klistir???


Meni so ga, rodila sem v Šempetru pri N.Gorici.

Pa mislim, da ga povsod nardijo.


_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...




(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: srajčka v porodnišnici
4.2.2009 10:48:14   
simonakr
V LJ pred CR skoraj vedno naredijo klistir; razen če ženska slučajno krvavi - takrat je strogo prepovedan.

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: srajčka v porodnišnici
4.2.2009 11:03:53   
Sibil_
Pri prvem CR mi niso naredili klistirja, pri drugem pa ja. Prvi je bil nenačrtovan, drugi pa načrtovan.Pa pri prvem mi je že odtekla voda, pri drugem pa ne.user posted image

Ko sem šla brat tale blog se tudi meni zdi tole ena zelo zelo zakompleksana oseba, ker tudi da te toliko mori ta golota da se še ginekološko ne pustiš pregledat je pa res tu mač. PA da fant še njene noge gole ni videl - pa kaj ima pri seksu skafander gor al kaj?Se mi zdi vseeno mal pretirano vse skupaj, no.

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: srajčka v porodnišnici
4.2.2009 11:26:01   
christiana21
Anonimna, jaz mislim, da ima ta ženska težave zaradi posilstva, ki ga omenja med komentarji pod postom, ne pa zaradi nečloveškega obnašanja bolnišničnega osebja pri samem njenem porodu. Če bi res tako delali z njo, kot je opisovala sama, bi s tem zelo močno kršili njene pravice kot pravice pacientke in imela bi možnost, da se pritoži. Res je, da se v bolnicah včasih najde kakšna malo manj prijazna sestra, ampak ne delajo pa z nami kot opisuje ta ženska.
Ne skrbi, sprosti se, glavo gor pa boš videla, da bo vse dobro.

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: srajčka v porodnišnici
4.2.2009 11:31:44   
lukec
Tud jz sem prebrala tale blog in me je zmotlo predvsem to, kako je bila ženska strogo vzgojena potem pa berem o njenih fantih pa o njenem ex. Če je rodila pri 20 in je že prej imela fante s katerimi so "se stvari dogajale v temi" potem že ni takšna čistunka za kakršno se predstavljauser posted image .
Ti se le pomiri v porodnišnici ti ne bodo jemali nikakršnega dostojanstva ...

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: srajčka v porodnišnici
4.2.2009 11:44:57   
Lalica1
Sem prebrala tole zgodbo... Pa moram komentirati.
1. ko imaš popadke sploh ne misliš na to kako si oblečen. Itak vse teče iz tebe in babica te ne more slačiti za vsak pregled. Tudi meni je bilo na začetku čudno, da so mi dali samo haljo. Ampak zelo hitro mi je postalo jasno zakaj. Moja je bila meni še predolga.
2. pa niti slučajno nisem čakala na hodniku (razen ko sva prišla in sem bila v svojih oblačilih). Ko te zadeva stisne, je potrebno iti v akcijo in nihče te ne kliče po vrstnem redu. Gre za "nujno opravilo".
3. v tisti gužvi (vsaj pri meni) res ne pričakujem da me bo sestra pred britjem nekaj razvajala. Naj samo hitro svoje opravi, da grem na naslednji korak.
4. ti zdravstveni delavci vsakodnevno opravljajo svoje naloge in jih delajo že kar z "levo roko". S tem ne mislim nestrokovno, ampak rutinsko. Res da vmes naletiš na kakšen neprijazen osebek, ampak vsi imamo kdaj slab dan. Si pač misliš "boli me", pa saj nisi odvisen od slabe volje enega človeka. Itak se moraš toliko spoštovati in imeti rad, da ti to dol visi.

Verjemi da ti bo čisto vseeno kaj boš imela oblečeno. Želela si boš samo, naj hitro mine!

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: srajčka v porodnišnici
4.2.2009 12:41:20   
Taj
Tvoj podatek ne bo držal. Srajco, ki je gromozanskaaa (večina št. je prej prevelikih kot premajhnih) in sega skoraj do tal (pa nisem med najmanjšimi) dobiš že spodaj po CTGju, potem pa greš v zgornje nadstropje, opraviš z britjem in klistirjem in v tamkajšnji čakalnici (pri WC-jih za klistir) ni nikakršne gneče in so tam le ženske, ki bodo v kratkem rodile, bodoči očki pa čakajo spodaj ali pa v posebni sobi in jih tam sploh ni. Vsekakor je okolje tam povsem prijazno porodnicam in se tako sramežljive kot nesramežljive tam po mojem mnenju počutijo povsem OK, vsaj z mano je bilo obakrat tako. Je pa res, da se v tisti fazi ubadaš z vsem drugim, le z izgledom ne kaj prida, saj imaš ponavadi popadke in z vznemirjenjem pričakuješ epilog 9 mesecev in srčno čakaš nauser posted image , garderoba pa je zgolj nujno zlo.....

Misli na vse lepouser posted image , kar je pred tabo in se ne obremenjuj z malenkostmi ter raje do tedaj prebiraj pozitivne zgodbe...ni jih malo! 

Srečno!

user posted image

_____________________________

Če hočeš biti srečen, bodi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: srajčka v porodnišnici
4.2.2009 12:42:29   
ronja
V LJ pred CR skoraj vedno naredijo klistir; razen če ženska slučajno krvavi - takrat je strogo prepovedan.

Ali pa če se preveč mudi - meni ga v 2. niso, ker sem čez 15 minut že cartalauser posted image . Babica je rekla, da ne bi imeli nič dela, če bi vse tako prišle kot jazuser posted image

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: srajčka v porodnišnici
4.2.2009 12:43:57   
ronja
A je res, da v porodnišnici Lj pred porodom, ko te že obrijejo in sklistirajo, dajo za obleč samo srajčko, ki sega do pasu.

Sicer pa ne, ni res. Dobiš normalno spalno srajco, ki sega malo pod kolena, brez skrbi. prvič sem mela klistir in britje in navadno dolgo spalno srajco. Bi mi bilo pa takrat čisto vseeno, kdo bi zraven gledal, sem mela dovolj dela z bolečinouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: srajčka v porodnišnici
4.2.2009 13:18:01   
lilka
Joj, meni se je pa ta post tako gdo slišal,  sploh za tiste, ki še niso kdaj rodile, pa jaz pa to nisem tako doživela, sicer je vrejetno razlika med porodnišnico LJ in porodnišnico SG ampak ne vem, obrila me je tako mimo grede, ko mi je G. mehur predrla, se mi nič posebenega ni zdelo, klistira nisem dobila amapak samo svečko, pa sem pač 2x kakat šla, ne vem jaz se nič sklistirana nisem počutila, so mi pač odvajalo dali, pa na hodniku pri nas tudi ne čakamo, mapak v sobi, srjčka je do kolen in meni je bla čisto o.k. j, je pa res da so me popadki tako boleli, da se mi vse skupaj ni zdelo nič hudega.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: srajčka v porodnišnici
4.2.2009 13:36:45   
Mišni
Ne vem, tudi če bi se našla kahšna hudobna sestra, ki bi hotela tej deklici nalašč dati srajčko do pasu, ker se je recimo nevsakdanje pritoževala nad vsem, ne verjamem, da jih sploh imajo. Ker res ne vem, zakaj naj bi take srajčke sploh imeli.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: srajčka v porodnišnici
4.2.2009 13:40:48   
ronja
lilika, če je letelo name, se opravičujem, ampak mene so popadki res svinjsko boleli, obakrat. Klistir in britje pa seveda nič ne bolita! Da ne bo pomote, mene je bolelo rojevanje, ne postopki tam.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: srajčka v porodnišnici
4.2.2009 15:17:03   
dejzi
Akil...meni pri CR klistirja niso dali...pa je šlo vse počasi, tako, da je bilo dovolj časa....

_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: srajčka v porodnišnici
4.2.2009 16:05:27   
Anonimen
Nekako mi ne gre skupaj, da bi nekdo, ki se kronično sramuje svojega telesa, o tem pisal na blogu.

Srajčke pa so ogromne, velike halje.

(odgovor članu dejzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?