|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stajica
25.10.2006 21:36:30   
živa
Za mojo 9-mesečno žverco bi kupila stajico, da bi lahko šla vsaj brez skrbi na stranišče user posted image . Ker imamo v stanovanju že tako malo prostora in vse natlačeno, sem gledala stajico dimenzije 111 x 77 x 80 cm. Ali je kaj premajhna za otroka? Kako so se vaši otroci počutili v tako mahni stajici?

Lp,

živa   
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stajica
25.10.2006 21:41:53   
Marogica
Moja dva sta se počutila odličnouser posted image . Jaz sem ju začela dajati v stajico kar hitro, ko sta znala samostojno sedeti(nekje pri 6. mesecih), da sta se počasi navadila in nista imela občutka "kletke". Tako sem šla lahko mirno do nabiralnika ali na stranišče.

Uporabljali smo jo nekje do 1 leta in to vedno manj, na koncu je postala stajica "zaboj" za igračeuser posted image

Probaj, boš videla, če bo tvoj otroček hotel biti v stajici. Pa daj mu veliko igrač noter, da mu ne bo dolgčasuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stajica
25.10.2006 21:50:36   
živa
O, Marogica, z veseljem te obveščam, da ponoči spimo! user posted image  Če se zbudi, največkrat zaspi nazaj sam, sicer pa ga malo potrepljamo, rečemo tri besede in zaspi. Brez dojenja!!!user posted image

Hvala za nasvete. Malo smo jih sicer prilagodili (hodili k njemu na vedno daljše časovne presledke in ga samo malo potrepljali in povedali nekaj pomirjujočih besed), ampak bistvo je ostalo.

Lp,

živa

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stajica
25.10.2006 22:12:44   
živa
Aja, drugače me pa še vedno zanimajo vaše izkušnje s stajico takih dimenzij.

Lp,

živa 

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stajica
25.10.2006 22:15:34   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: živa

O, Marogica, z veseljem te obveščam, da ponoči spimo! user posted image  Če se zbudi, največkrat zaspi nazaj sam, sicer pa ga malo potrepljamo, rečemo tri besede in zaspi. Brez dojenja!!!user posted image

Hvala za nasvete. Malo smo jih sicer prilagodili (hodili k njemu na vedno daljše časovne presledke in ga samo malo potrepljali in povedali nekaj pomirjujočih besed), ampak bistvo je ostalo.

Lp,

živa


To pa me veseliuser posted image  za vas VSE. Povej, če ni lušno celo noč spati  in se zbuditi spočituser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: stajica
25.10.2006 22:44:01   
živa
Perfektno! Podojiva sem tam ok. 5h in nato spi še do osmih, kar je res odlično - sploh glede na to, da zaspi med 19h in 20h!user posted image

Lp,

živa

P.S.: Za vse ostale RR-jevke: še vedno smo pri stajicah in prosim za mnenja.user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: stajica
25.10.2006 22:47:54   
Marogica
Dajte puncem pomagajte z nasveti naši živi.  Ali pa sem jaz edina tako čudna, da sem uporabljala stajicouser posted image user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: stajica
25.10.2006 22:57:04   
kofetek2010
pri mulcu smo imeli stajico in je bila popolnoma neuporabna user posted image  zato je gospodična nima user posted image  

glede na to, da se je pri 7m sama dvignila in hodila ob opori bi dobila ****is, da jo dam v kletko in se ne more svobodno gibat user posted image  

pač pride za menoj na WC in razrola cel papir user posted image  če je pa sila jo dam pa v stolček za hranjenje in je mir user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: stajica
25.10.2006 23:26:51   
pravljica
mi imamo leseno, premer 130 cm...je še premajhna user posted image  tista mala je po moje dobra le toliko, da otročka res samo odložiš, če kam skočiš, zaigral pa ne vem, če bi se v njej (vsaj naš ne)...v večji in takšni, skozi katero vidi ven (brez goste bele mreže), nima takšnega občutka omejenosti...mi jo uporabljamo čedalje več, nekje od 1 leta dalje (prej se mi je zdelo, da je sploh ne bomo rabili, sem sklepala po hčeri user posted image  )...sem jo že mislila pospravit, pa sem si premislila, ker je mali čedalje večji divjak in čedalje bolj sposoben kakšno ušpičit, ko me ni zraven

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: stajica
26.10.2006 6:59:39   
Anonimen
Mi smo imeli stajico, uno ta okroglo, z večjo mrežo, bolj majhno, pa mi je res prav prišla.  Saj ne, da bi Tibor užival v njej in se kaj pretirano igral, ampak zaradi varnosti, npr., ko sem kuhala ali če sem šla na WC. Ker Tibor ne bi prišel za mano na WC, ampak bi izkoristil gužvo in počel tisto stvar, ki si je v najbolj skrivnostnih sanjah niti slučajno ne bi zamislila. Vedno je kaj našel. Tako da, meni je stajica res bila uporabna za take stvari.

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: stajica
26.10.2006 8:36:46   
mily
Uh mi smo jo tudi uporabljali. Jaz sem jo začela tudi devati kr kmalu notri, pač ko je začela sama sedeti. Se je tko fajn navadla, da sem jo zjutraj takoj dala notri in je še malo poajala, jaz pa sem ji zajtrk pripravila. Drugče pa res ni blo pretiranea veselja, ampak da sem na wc skočla je pa potrpela. Pa fajn je blo, ko se je v stajci sama začela dvigat, ko se je prijela za mrežo.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: stajica
26.10.2006 8:39:35   
živa
To se pravi, da velikost ni problem?

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: stajica
26.10.2006 8:42:42   
mily
Ma pomoje ne, sej če v tej nebo hotla bit, pol tut v večji nebi bla. Zdej če nimaš prostora, tko nimaš kej druga tuhtat kot kupit to. Tačas, da boš ti šla na wc bo že zdržala, važno da ima igračke zraven pa bo.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: stajica
26.10.2006 8:45:08   
Anonimen
Težko reči. Če je otrok tak tip človeka, da se zamoti in se dlje časa igra sam z igračkami, potem je verjetno bolje, da je stajica večja, da mu daš notri lahko več igračk in ima tudi malo prostora za gibanje. Če pa itak samo nerga in čaka, da ga boš ven vzel, je pa vseeno, če je majhna.
Moj otrok je skozi "v muvingu" in pri nas bi bilo čisto brez veze, da bi stajica bila velika. Prijateljičin otrok pa je take narave, da je imel že kot majhen izredno sposobnost dolge koncentracije in se je res veliko preigral sam, opazoival igračke z vseh strani, obračal, poizkušal, preizkušal, še kot čisto majhen. No, njemu je pa prav prišla zelo velika stajica, ki jo je imela.

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: stajica
26.10.2006 12:07:42   
živa
Hvala. Pri nas je  odvisno od dneva; včasih se v posteljici lepo zamoti, vstaja ob ograjici, premetava igračke ipd. Če je pa utrujen ali zaspan, potem je pa siten kjerkoliuser posted image .

Lp,

živa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?